Bitcoin Vault, BTC.COM İle Ortaklığını Duyurdu

Bitcoin Vault, ademi merkeziyetçilik yolculuğuna başlıyor! 31 Mart’ta yayınlanan basın açıklamasına göre artık resmi olarak BTC.com’da.

Güvenliğe odaklanan bir kripto para birimi projesi olan Bitcoin Vault (BTCV), geçtiğimiz günlerde BTC.com ile ortaklığını duyurdu . Bu işbirliği ile BTCV, madenciliğini başlattı ve “kontrollü ademi merkeziyetçilik” sürecini başlattı.

BTC.com, kripto piyasasındaki en tanınmış madencilik havuzlarından biridir. Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin ve daha fazlası gibi ana kripto para birimleri için havuzlara ev sahipliği yapıyor. BTCV, bu portföye yeni bir eklemedir.

Bu, BTCV madencilik genişlemesinde büyük bir atılımdır. Bu ortaklık sayesinde, kripto endüstrisinin önemli oyuncularından BTC.com, projeye olan güvenini ve inancını gösteriyor. 

BTC.com’daki topluluk üyelerini Bitcoin Vault ekosistemini keşfetmeye teşvik ederek potansiyel olarak projeler arasında daha fazla işbirliğini güçlendirebilir. Ayrıca, yeni ortaklıklar kurmak ve BTCV madenciliğinin çeşitlendirilmesini daha da geliştirmek için diğer endüstri oyuncularını da çekebilir.

Şimdilik, BTC.com Bitcoin Vault’un dahili madenciliğini başlattı. Havuz, gelecekte kullanıcıların madencilik faaliyetlerine katılmalarına izin verecek şekilde daha fazla ayrıntı paylaşacak. 

2019’un sonunda Bitcoin Vault, güvenlik yönlerini bir sonraki seviyeye getirme yenilikçi fikri ile sektöre katıldı. O zamanlar madencilik süreci, kripto para biriminin merkezi olmayan vizyonunu takip etti ve herkese açıktı. 

Piyasaya sürüldükten iki ay sonra BTCV, ağı geçmeye çalışan birden fazla % 51 saldırıya uğradı. Böyle genç bir proje için çok büyük bir tehditti. 

Geliştirme ekibi, madencilik sürecini kapatarak ağı, erken katkıda bulunanları ve projenin nihai vizyonunu korumaya karar verdi. Bu zor çağrı, maliyetli “karışık savaşlardan” kaçınmak ve tamamen ilk fikrin geliştirilmesine odaklanmak için yapıldı. 

” Karma bir savaşa girmek ve blok zincirini bu saldırılara karşı savunmak veya tamamen kodlamaya ve erken benimseyenlere söz verdiğimiz şeyi teslim etmeye odaklanmak zorundaydık. 

Projenin geleceğini düşünmek oldukça basit bir seçimdi. BTCV Baş İletişim Sorumlusu Radek Popiel, ” Tüm kaynaklarımızı kod geliştirmeye merkezileştirdik ve yönlendirdik ” dedi . 

Merkezi Olmayan Madencilik

Şimdi, bir yıldan fazla süren hızlı gelişmenin ardından, BTCV kontrollü ademi merkeziyet sürecini başlattı. 

Popiel şöyle açıklıyor: “ Dersimizi aldık ve buna dayanarak, bir gecede ademi merkeziyetçi olmayacağız. Bu, BTCV madenciliği – BTC.COM’a katılmak için en saygın ve güvenilir ortaklardan birinin ilk adımıdır. “

Bu nedenle, BTC.com ile ortaklık, projenin tamamen ademi merkeziyetçiliğini sağlamak için hash oranını serbest bırakmanın uzun sürecinin sadece başlangıcıdır. 

Duyuru ile birlikte açıklanan plana göre, toplam hash gücünün% 10’unun 2021 sonuna kadar mevcut olması gerekiyor. Ancak tam ademi merkeziyetin, hash oranının daha büyük bir payının kademeli olarak serbest bırakılmasıyla 2024 yılına kadar sağlanması planlanıyor. dış ortaklara.

Madenciliğin kontrollü ademi merkeziyetçiliğinin arkasındaki fikir, projeyi korumak, ağı korumak ve topluma verilen vaatleri yerine getirmektir.

Bitcoin Vault Hakkında Bilgilendirme

Bitcoin Vault, daha yüksek bir güvenlik standardı sağlamak için tasarlanmış bir kripto para birimidir. Bunu başarmak için BTCV Ekibi hırsızlığa karşı 3 Anahtarlı Güvenlik Çözümü geliştirdi. 

Kullanıcıların hatalı işlemleri 24 saat içinde iptal etmelerine imkan veren olağanüstü bir güvenlik özelliğidir. Bir hack veya basit bir hata durumunda, tepki verebilir ve fonlarının kontrolünü ele geçirebilirler. Bu, güvenliğe değer verenler için mükemmel bir seçenektir.

3 Anahtarlı Güvenlik Çözümü, mobil ve masaüstü cüzdanlar için güncellemeler ile birlikte Kasım 2020’nin ortalarında piyasaya sürüldü: BTCV ekosistemini oluşturan Gold Cüzdan ve Electrum Vault. 

Bu noktada proje tam işlevselliğe kavuştu ve diğer sektörlerdeki geliştirme çabalarını genişletti.

BTCV Yol Haritası

Madencilik sürecinin daha fazla ademi merkeziyetçiliğinin yanı sıra, BTCV Ekibi yol haritasında yeni noktalar belirledi. İçerirler:

  • Gold Wallet ve Electrum Vault’un daha da geliştirilmesi,
  • Ledger Live ile entegrasyon,
  • Wrapped BTCV ERC-20 token ile DeFi’yi BTCV’ye getirmek,
  • BTCV dApp’lerin geliştirilmesi,
  • İç ve dış güvenlik denetimleri, 
  • Yeni borsalarda daha fazla liste.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

cenk dinçhttp://blokchaintr.com
Cenk Dinç Kriptoya Olan Merakını Daha İyi İfade Etmek İçin Araştırmalarını Öğrenerek Bizimle Paylaşmayı Seçti.Cenk Turizm Ve Otelcilik Okuyup Ayrıca Sitede Yazılarını Bizimle Paylaşmaktadır...

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

121BeğenenlerBeğen
57TakipçilerTakip Et
1,116TakipçilerTakip Et
5AboneAbone Ol

StormGain, Milyarlarca Akıllı Telefon Kullanıcısına Hizmet Vererek Kripto Madenciliği Oyun Alanını Seviyelendiriyor

Kripto para madenciliği kavramının bugünlerde biraz olumsuz bir çağrışımı var. Özel ve pahalı donanım gerektirdiğinden birçok kişi bunu elektrik israfı olarak görüyor. Peki ya...

Goldexco.in, kullanıcıların % 50’ye varan indirimle ETH satın alabilecekleri bir kampanya başlatıyor! 

Goldexco.in indirimli ETH satın alabileceğiniz yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya da %50 indirimle ETH sahibi olabilirsiniz. Detaylar aşağıda yer almaktadır. İndirim Süresi: 24 Mayıs 2021, 10:00...

Student Coin (STC) Token Yayında Ve 10’dan Fazla Kripto Para Borsasında Yer Alıyor

Öğrencilere ve kripto para birimlerine yönelik benzersiz yaklaşımı nedeniyle 500'den fazla üniversite tarafından desteklenen Student Coin , ICO'ya ayrılmış olan tüm STC tokenlerini beklenenden daha kısa bir sürede...

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

Blokchaintr.com Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da

Blokchaintr.com'da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
60,393.00 $
60,393.00 $
2.52%
ethereumEthereum
4,039.64 $
4,039.64 $
0.6%
binance-coinBinance Coin
474.65 $
474.65 $
2.07%
tetherTether
1.00 $
1.00 $
0.43%
cardanoCardano
2.13 $
2.13 $
1.83%
solanaSolana
189.45 $
189.45 $
6.38%
xrpXRP
1.08 $
1.08 $
1.31%
polkadotPolkadot
42.46 $
42.46 $
4.27%
dogecoinDogecoin
0.257219 $
0.257219 $
3.79%
usd-coinUSD Coin
1.00 $
1.00 $
0.44%

Benzer Haberler