Home Kripto Para Haberleri Bitcoin Vakfı’nın Kurucu Ortağı Gavin Andresen Krizi Yorumladı

Bitcoin Vakfı’nın Kurucu Ortağı Gavin Andresen Krizi Yorumladı

0
Bitcoin Vakfı’nın Kurucu Ortağı Gavin Andresen Krizi Yorumladı

Dünya üzerindeki büyük ve küçük işletmeler Koronavirüs Salgını nedeniyle büyük bir kriz yaşıyor ve yapılan önlemlerle onu bastırmaya çalışıyor. Bu konu hakkında yorum yapan Gavin Andresen şaşırtıyor bizleri.

Gavin Andresen kimdir diye sorarsak, 2010 yılında Bitcoin ürünleri geliştirmesinden bu yana Bitcoin (BTC) topluluğunda bir adam ve efsanedir. Andresen, Bitcoin Satoshi Nakamoto tarafından Baş Geliştirici olarak ilan edildi ve 2012 yılında Bitcoin Vakfı’nı kurdu.

Büyük Şirketlerin Hala Açık Olması

Koronavirüs sebebiyle küçük işletmelerin bir çoğu çok zarar etti hatta çoğu kapatmak üzere bu konuya attığı tweetle dikkat çeken Gavin Anderesen büyük şirketlerin halka açık hisselerine yönelmesini anlatıyor.

Koronavirüs sebebiyle piyasa doygunluk seviyesine gelince küçük işletmeler kaybolup gidecek ama büyük şirketler hisse senetleri kazanacaktır. Rekabet gitgide azalacak ve krizin ardından hisse senetleri prim yapacak.

Twitter hesabını takip eden bazı yorumcular bu karşılaştırmanın doğru olmadığını vurguladı, çünkü belirli bir dereceye kadar, küçük şirketler halka açık şirketler üzerinde hiçbir zaman bir avantaja sahip değildi.

Krizde En İyisi

Kilitleme sayısız günlük sadece Wuhan, Tesla (TSLA) heyecanlı tüccarlar dayatılan edildiğinde yüksek talep stokları şimdiden Q1 2020 pandemik COVID-19 sırasında parabolik büyümeler tanık olması ilginçtir çift haneli olarak . Son zamanlarda, Amazon (AMZN) , tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 2,128 $ ‘dan neredeyse hiç düşmedi ve Mart ortası satışlarına baktığımızda % 30’dan fazla artış yaptığı görülüyor.

Fakat bazı şirketler o şekilde kazançlı olmadı malesef hava yolunun kapatılmasından beri Berkshire Hathaway (BRK.A) şirketi 50 Milyar Dolar Kaybetti

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here