Home Kripto Para Haberleri Bitcoin Ultimatum (BTCU) Ekibi Yeni Kadrolarını Açıkladı Eric Ma’yı Ceo Seçti

Bitcoin Ultimatum (BTCU) Ekibi Yeni Kadrolarını Açıkladı Eric Ma’yı Ceo Seçti

0
Bitcoin Ultimatum (BTCU) Ekibi Yeni Kadrolarını Açıkladı Eric Ma’yı Ceo Seçti

CoinMarketCap ekibinin eski bir üyesi olan Eric Ma, Bitcoin Ultimatum’un CEO’su olarak atandı.

BTCU Ultimatum liderlik ekibini açıkladı ve Eric Ma’yı yeni CEO olarak atadı. Ve Stratejik Geliştirme Görevlisi olarak Dinis Guarda gibi küresel blok zinciri endüstrisi oyuncularını ağırlıyor Juliet Su, İş Geliştirme Sorumlusu olarak.

Coinsbit Exchange’in kurucu ortağı Nikolai Udianskyi’nin liderliğinde blockchain endüstrisinde aktif geliştiriciler olan Prof-it blockchain ekibi, Bitcoin çekirdeğine dayalı yeni nesil bir blockchain başlatmaya hazırlanıyor. Bu, 2009’daki icadından bu yana yeni bir blok zinciri oluşturmak için Bitcoin’den ayrılacak birkaç projeden biri olacak.

Bitcoin forkuna dayalı yeni nesil bir blok zinciri olarak oluşturulan BTCU ekibi, PoA – UPoS (Ultimatum PoS) -, akıllı sözleşmenin sağlanması, atomik takasların uygulanması ve Ethereum sanal makinesinin entegrasyonu ile birlikte LPoS üzerine kurulu yeni bir madencilik algoritması oluşturdu. (EVM).

Yönetim ekibi, kapsamlı deneyime sahip kilit blok zinciri ve kripto endüstrisi aktörlerinden oluşur. Proje, yeni CEO Eric Ma ve Nikolai Udianskiy tarafından yönetiliyor. 

Eric Ma – İcra Kurulu Başkanı

Eric Ma, altyapı oluşturma ve şirket genişletme konusunda güçlü deneyime sahip olağanüstü bir lider olan CoinMarketCap’in eski bir çekirdek üyesidir. Başarılı bir projenin temel katmanı olarak topluluğun önemini anlıyor ve BTCU’yu endüstri lideri bir proje olarak konumlandırmaya çalışıyor. 

“CEO olarak teknolojik yeniliği temel bir itici güç olarak görüyorum. Eric, yetenekli ekibimizle birlikte gelişen blockchain teknolojisine olan taleple birlikte, BTCU’nun en iyi küresel kripto para birimlerinden biri olmasına yardımcı olacağım! “Dedi.

Nikolai Udianskiy – Kurucu Ortak

Alternatif olarak, CEO Nikolai Udianskiy, kripto projeleri oluşturma, geliştirme ve yatırımlarda 7 yıldan fazla deneyime sahiptir. Coinsbit Exchange’in kurucu ortağı ve önde gelen 50 kripto borsasından beşinin oluşturulmasında ve piyasaya sürülmesinde yer aldı.

EVO ülke kulübünün kurucusu: Şirketler ve blok zinciri geliştirme projeleri için bir Silikon Vadisi. Nikolai aynı zamanda kripto projelerini tanıtmada uzmanlaşmış bir pazarlama ajansı olan PRMR.com’un kurucusu ve CEO’su ve bir siber güvenlik şirketi olan ASSUR’un kurucusudur.

Üst yönetimin geri kalanı şunları içerir:

Bohdan Prilepa – Operasyon Direktörü

Bohdan Prilepa, İnternet pazarlaması, BT ve web geliştirme alanlarında 7 yıldan fazla deneyime sahiptir. İş geliştirme, finansal model oluşturma ve para kazanma modeli uzmanıdır. Benzer şekilde, Bohdan da iş kurma, yatırım çekme ve yatırım portföyleri oluşturma konusunda deneyime sahiptir. MLCI Inc.’in kurucu ortağı, CMO’su: projeler ve Startup’lar için yatırım çeken bir kitle yatırım platformu.

Juliet Su – İş Geliştirme Sorumlusu

Juliet, Digital Week Online’ın kurucu ortağı, Avrasya İnovasyon ve Dijital Ekonomi Merkezi’nin CEO’su ve kurucu ortağıdır – “One Belt One Road” girişimi ve World Blockchain Invest Alliance’ın stratejik danışmanıdır.

Andriy Saranenko – Baş Teknoloji Sorumlusu

Andriy, ürün lansmanı ve teknik destek dahil olmak üzere, Blockchain ve BT geliştirmede 3 yıldan fazla deneyime sahip üst düzey bir yöneticidir. Yazılım geliştirme planlama ve yönetiminde profesyoneldir.

Vadim Yarmak – Pazarlama Direktörü

Vadim, dijital pazarlama, marka stratejileri ve taktik planlar, pazar araştırması ve analizi konularında uzman olan PRMR’de 7 yıldan fazla deneyime sahiptir.

Dinis Guarda – Stratejik Geliştirme Sorumlusu

Dinis şu anda Ztudium, Techabc ve Open iş platformunun başkanı ve kurucu ortağıdır. Openbusinesscouncil.org, citiesabc.com ve fashionabc.org platformlarını ve idna gibi çok sayıda blockchain ve AI teknolojisini kurdu. Yazar, konuşmacı, girişimci, danışman ve CEO.

Dinis, uluslararası iş ve dijital dönüşümde 20 yılı aşkın deneyime sahiptir ve Cointelegraph tarafından Blockchain’de en etkili insanlar arasında, yükselişte en iyi AI etkileyicilerinden ve Onalytical.com’dan Fintech’in en iyi fikir liderlerinden biridir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here