Home Bitcoin (BTC) Haberleri Bitcoin Patlama Sinyali, Yatırımcıların Altın yerine BTC’yi Seçmesiyle En İyi Kripto Paranın 100.000 Dolara Çıkacağını Gösteriyor: Bloomberg Analisti

Bitcoin Patlama Sinyali, Yatırımcıların Altın yerine BTC’yi Seçmesiyle En İyi Kripto Paranın 100.000 Dolara Çıkacağını Gösteriyor: Bloomberg Analisti

0
Bitcoin Patlama Sinyali, Yatırımcıların Altın yerine BTC’yi Seçmesiyle En İyi Kripto Paranın 100.000 Dolara Çıkacağını Gösteriyor: Bloomberg Analisti

Bloomberg Intelligence’ın kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone, Bitcoin‘in (BTC) rezerv varlık olarak altını değiştirmeye yaklaştıkça 100.000 $ ‘a doğru ilerlediğini söylüyor.

Bloomberg Crypto Outlook’un yeni bir baskısında McGlone , Şubat ayı sonunda% 2,7’lik bir indirimle kapanan Grayscale Bitcoin Trust’ın (GBTC), kral madeni paranın değerinin iki kat artışa hazırlanabileceğine işaret ettiğini yazıyor.

Analist, CME ile işlem gören BTC vadeli işlem ticareti ile birlikte GBTC’nin fiyat düşüşünün, dünyanın önde gelen kripto para biriminin sağlam bir fiyat temeli oluşturduğunu gösteriyor.

“Bitcoin’in ABD tarafından düzenlenen borsalardaki Şubat ayı sonu fiyat eşitsizlikleri, eğer tarih bir rehberse ve kriptonun ne kadar geliştiğinin kanıtıysa, sağlamlaştırıcı bir fiyat temeline işaret ediyor. Teslim satışını belirten Grayscale Bitcoin Trust, şimdiye kadarki en yüksek indirimiyle kapatırken, Aralık ayı CME ile işlem gören Bitcoin vadeli işlemleri yaklaşık% 20 oranında yükseldi. “

McGlone, en iyi kripto para biriminin altının yerini alma sürecinde göründüğünü, çünkü artan sayıda yatırımcı artık portföylerini çeşitlendirmek için değerli metal yerine Bitcoin’i seçtiğini söylüyor.

Yatırım tercihindeki değişikliğin, Bitcoin’in oynaklıkta bir düşüş yaşadığından kaynaklandığını söylüyor.

“Fiyata göre çarpıtılmadan, Bitcoin benimsemesinin yükselen dalgasını, özellikle tarih boyunca altın paylaştırıcılar için, hızla dijitalleşen bir dünyada metalin çöplüğe doğru gitme riskini artıran durumları ön görüyoruz …”

“Yıllık Bitcoin dalgalanmasının birkaç yıl içinde Amazon.com’un altına düşeceğine inanıyoruz, eğer geçmiş tecrübelerimiz doğru söylüyorsa.”

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here