Home Kripto Para Haberleri Bitcoin En Yüksek Seviyesine Rağmen Bu 5 ABD Hissenin Gerisinde Kalıyor

Bitcoin En Yüksek Seviyesine Rağmen Bu 5 ABD Hissenin Gerisinde Kalıyor

0
Bitcoin En Yüksek Seviyesine Rağmen Bu 5 ABD Hissenin Gerisinde Kalıyor

Bitcoin’in bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmasına rağmen, amiral gemisi kripto para birimi, yatırımcılara getiriler açısından hala belirli bazı ABD hissesinin gerisinde kalıyor.

Elektrikli araç ve temiz enerji şirketi Tesla (TSLA), yılın en iyi performans gösteren hisse senedi olarak yarışa liderlik ediyor.

Dünyanın en değerli otomobil üreticisi, Ocak ayındaki 84.90 $ ‘dan bu ay 661.77 $’ a yükseldikten sonra% 679’un üzerinde kazanç elde etti. TSLA’nın parabolik rallisi, Bitcoin’in% 236’nın üzerindeki oranını fazlasıyla aşıyor. CoinMarketCap’e göre, önde gelen kripto varlığı Bitcoin Ocak ayında 7,203 dolardan bu ay tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 24,209 dolara yükseldi.

Yenilenebilir enerji yönetimi şirketi Enphase Energy (ENPH), bu yıl% 587’nin üzerinde getiri ile Tesla’yı takip ediyor. ENPH 2020 işlemine 26,37 dolardan başladı. Yatırımcılar bugün ENPH’nin fiyatını 181,39 dolara çıkardı.

Üçüncüsü, yatırımcıları yılbaşından bugüne% 530 getiri ile ödüllendiren biyoteknoloji şirketi Moderna Inc.’dir (MRNA).

MRNA yıla 19.57 $ ‘dan başladı ve şu anda 123.39 $’ dan işlem görüyor. Cambridge merkezli firmanın Covid-19 aşısı, ABD Gıda ve İlaç Dairesi’nden acil kullanım yetkisi alan ikinci aşıdır.

Dördüncüsü, interaktif fitness platformu Peloton’dur (PTON). Şirket, 2020’de 28,9 dolardan işlem görmeye başladı ve değeri şu anda 162,72 dolarda ve yılbaşından bugüne% 463’ün üzerinde getiriyi temsil ediyor.

Beş numarada, evden çalışan ve okuyan insanlar şirketin sesli ve görüntülü konferans uygulamasına güvendikçe meteorik bir yükselişe tanık olan Zoom Video Communications, Inc. (ZM).

Şirketin hisseleri Ocak ayındaki 68.80 $ ‘dan,% 445’in üzerinde kazançlar için şu anki fiyatı olan 375.17 $’ a yükseldi.

Yarim araçları kazandırmaya devam ederken Bitcoin hala 2020 sonlarına doğru en son yaptığı zirveyi aşabilecek mi?

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here