Home Kripto Para Haberleri Bitcoin (BTC) İle Sağlık Merkezi Kurdu ‘İtalya’

Bitcoin (BTC) İle Sağlık Merkezi Kurdu ‘İtalya’

0
Bitcoin (BTC) İle Sağlık Merkezi Kurdu ‘İtalya’

İtalyan Kızıl Haç tarafından ortaklaşa yürütülen, Roma yakınlarındaki bir koronavirüse karşı ufak bir hastane inşa etmek ve donatmak için başarılı bir Bitcoin (BTC) fonlu kampanya tamamlandı ve şuanda çalışıyor.

Kampanyada, İtalyan Kızıl Haç’ın, İtalyan Kızıl Haçlı Colli Albani Komitesi tarafından Roma’ya 25 km uzaklıktaki Castel Gandolfo’da yaratılan “ön hazırlık için ikinci seviye Gelişmiş Tıbbi Mesaj” dediği şey görüldü .

“COVID-19 ön muane” için “çekirdek altyapıyı ve tıbbi ekipmanı satın al” ın inşa edilmesi ve tıbbi personele orijinal koruyucu donanımın karşılanması ve aşılmasının sağlanması için blockchain destekli bağış platformu Helperbit tarafından yürütülen ilk kampanya 11.000 ABD doları hedefini gerçekleştirdi.

Sıra İkinci Hedefte

Daha sonra, acil durum operasyonlarına ev sahipliği yapmak için gerekli fonu sağlayacak ve merkeze bir defibrilatör ve teşhis monitörleri de dahil olmak üzere hayat kurtarıcı ekipmanlarla uyacak ikinci bir BTC 4.1024 hedefi (yaklaşık 30.000 ABD Doları) belirlendi.

Bu ikinci hedefin son tarihi 9 Nisan’da sona erdi ve toplam BTC 5.0192 (yaklaşık 36.776 ABD Doları) artış gösterdi.

Bir Helperbit yazısında , İtalyan Kızıl Haç ‘Colli Arnavutluk Komitesi başkanı Bruno Pietrosanti, kripto topluluğuna teşekkür ederek,

“Alınan bağışları somut bir yardıma dönüştürdüğümüz için mutluyuz ve Bitcoin topluluğundan çok fazla yardım almaktan heyecan duyuyoruz.”

Kampanya verileri ne göre toplam 158 bağışçı, BTC bağışı verdi ve bireysel ve kurumsal bağışlar, bir bitcoinin fraksiyonlarından BTC 2.6406’nın tek seferlik bir enjeksiyon (yaklaşık 19.352 ABD Doları) kadar değişen fiyatları var.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here