Home Bitcoin (BTC) Haberleri Bitcoin (BTC) Devam Ederken Kurumsal Firmalar Yatırım Yapmaya Hazırlanıyorlar

Bitcoin (BTC) Devam Ederken Kurumsal Firmalar Yatırım Yapmaya Hazırlanıyorlar

0
Bitcoin (BTC) Devam Ederken Kurumsal Firmalar Yatırım Yapmaya Hazırlanıyorlar
  • Raoul Pal, kurumsal yatırımcıların Bitcoin’e büyük miktarda yatırım yapmaya hazırlandıklarını söylüyor.
  • Bu kurumların madeni para talebini arz seviyesinin ötesine taşıdığını da sözlerine ekledi.

Büyük bir Bitcoin yatırımcısı ve Real Vision’ın kurucu ortağı Raoul Pal, Bostjan Usenik ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda , daha fazla kurumsal yatırımcının lider kripto varlığını satın almaya hazır olduğunu söyledi.

Pal, konuştuğu her kurumun Bitcoin almaya hazırlıklı olduğunu gösterdi. Bir BTC ETF’nin onaylanmasının , endüstrinin çalışma şeklini değiştirmede uzun bir yol kat edeceğini de sözlerine ekledi .

Pal’a göre Bitcoin, finans endüstrisi tarihinde daha önce hiç görülmemiş bir varlık. Ve son beş ila on yılda, madeni para en iyi performans gösteren varlıklar arasında olduğunu kanıtladı.

Real Vision kurucu ortağı ayrıca, “kurumların henüz tam olarak kripto dünyasına girmediğini” söyledi. Sonunda yaptıklarında, hızlı hareket eden varlık için çok büyük olacağına inanıyor.

Bitcoin’deki Kurumsal Yatırımcılar Arz Seviyesinden Fazla

Raoul Pal ayrıca Bostjan’a PayPal, CashApp, Grayscale ve diğerleri gibi kurumların Bitcoin talebinin şu anda varlığın mevcut arz seviyesi tarafından karşılanmadığını söyledi.

Goldman Sachs’ın eski fon yöneticisi, bu kurumların madeni paralarını ellerinde tuttuklarını çünkü aynı zamanda varlığın fiyatının artmaya devam etmesini beklediklerini söylüyor. Bu neredeyse hiç madeni para arzına yol açmadı; bunun yerine, talepler artmaya devam ediyor.

PayPal kısa süre önce Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kullanıcılarının platformları aracılığıyla Bitcoin satın almalarına izin verdi. Grayscale ise BTC’lerin en büyük tröstlerinden birine sahip. Firma şu anda 10 milyar dolardan fazla dijital varlığa sahip.

MicroStrategy, Mass Mutual Insurance şirketi ve diğerleri gibi kurumlar da binlerce kripto varlığını elinde tutuyor .

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here