Home Bitcoin (BTC) Haberleri Bitcoin (BTC) 7800$’a Yükselişi 10 Milyon Dolara Mal Oldu

Bitcoin (BTC) 7800$’a Yükselişi 10 Milyon Dolara Mal Oldu

0
Bitcoin (BTC) 7800$’a Yükselişi 10 Milyon Dolara Mal Oldu

Haftalık zirvesi olan 7.480’i kıran Bitcoin (BTC) şuanda 7.800 ile bir sonraki hedefe odaklanmış durumda, en düşük ve en yüksek haftalık mumlar arasında %4 lük bir kazanç sağlamış oldu Bitcoin.

Bitcoin (BTC) göze alındığında yükselişinde ve düşüşünde bir kazananı mutlaka oluyor. Skew.com verilerine göre Bitcoin (BTC) yükselişi sebebiyle Bitmex’te short açanlar 10$ Milyon Dolar değerindeki pozisyonlarda kapanmış oldu.

Bu haftalık kapanışlara bakıldığında Bitcoin (BTC) hedefi daha ileriye taşıcağını gösteriyor.

Bitcoin (BTC) Tahmini

Blockware Solutions CEO’su ve bir hedge fon yöneticisi olan Matt D’Souza,son zamanlarda attığı twitlerle yine gündeme oturdu ve önümüzdeki Süreç içinde Bitcoin Tahminindede bulunuyor.

Bitcoin Fiyatının Mart ayından beri yüzde yüzlük artış ile hedefinin daha ilerde olduğunu gösteren D’Souza 2020 yılı için güzel tahminlerde bulunuyor

Bu teoriyi destekleyen D’Souza, son birkaç hafta boyunca Bitcoin’in fiyat hareketine işaret etti ve% 200’lük 14.000 dolara çıkmadan önce Nisan 2019’daki birikime yapısal olarak nasıl benzediğini belirtti.

Yatırımcı, Mart’ın çökmesiyle Bitcoin’in madencilik zorluğu ve karma oranında bir düşüş olduğunu ve bunun da “ağdan satış baskısını kaldıracağını” ekledi.Bu, Bitcoin’in devam eden patlamasının 2019’un başında görülenlere çok benzediğini söyleyen başka bir analist tarafından tekrarlandı;

“Şubat 2019, 14 aylık ayı piyasasının boğa bayrağını tersine çevirdi. Nisan 2020, benzer bir kopuşa yol açıyor gibi görünüyor. Bu senin uyarın. Bitcoin satın alın. ”

Bitcoin Analiz

Bitcoin toplanmaya devam ederse geri çekilme riski olduğunu belirtmek önemlidir.

Daha önce Bitcoinist tarafından bildirildiği gibi , analist ve teknik analiz yazarı Tyler D. Coates, BTC’nin son dokuz yıldır tüm Bitcoin’in fiyat hareketini içeren logaritmik bir büyüme eğrisinin (~ 8,100-8,300 $) tabanına hızla yaklaştığını belirtti.

Tarih tekerrür ederse Bitcoin (BTC) için güzel bir boğa dönemi olacağına benziyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here