Home Bitcoin (BTC) Haberleri Bitcoin (BTC) 4 Etken İle 20 Bin Doları Geçebileceğini Gösteriyor

Bitcoin (BTC) 4 Etken İle 20 Bin Doları Geçebileceğini Gösteriyor

0
Bitcoin (BTC) 4 Etken İle 20 Bin Doları Geçebileceğini Gösteriyor
  • Bitcoin ve tüm kripto piyasası, son birkaç gün ve haftalarda yoğun bir konsolidasyon dalgasının eşiğine geldi.
  • Bu, kripto paranın geç saatlerde hem kırılma hem de çökme girişimlerinde bulunmasına rağmen gerçekleşti.
  • Daha dün gece, BTC, nihayetinde 19.000 $ ‘lık bölgede başka bir reddedilme ile sonuçlanan bazı umut verici işaretler gösterdi.
  • Buradaki satış baskısı, o zamandan bu yana yükseldikçe yükseliş işaretleri gösterdiği için, altta yatan gücüne bir darbe vurmak için yeterli değildi.
  • Bir alım satım uzmanı, şu anda BTC’de düşüş yapmamasının 4 özel nedenine işaret ediyor ve 20.000 $ ‘ın üzerinde bir kırılmanın yakın olduğu sonucuna varıyor.

Bitcoin , dün kripto para biriminin fiyatının 19.600 $ ‘lık yüksek seviyelerden 19.050 $’ a düşmesine neden olan bazı zayıflıklarla karşılaştıktan sonra şu anda yükseliyor.

Bu artış, BTC’nin grafiğinde yükseliş bayrağı çizmesine izin veren çok günlük bir konsolidasyon döneminin ardından geldi, ancak 19.000 $ ‘lık bölgenin ortasındaki satış baskısı bir kez daha keskin bir red görmesine neden oldu.

O zamandan beri bu kilit direnç bölgesine doğru yükseldi ve bir analist, yukarı tarafın yakın olduğunu düşündüren birkaç kilit faktöre işaret ediyor.

BİTCOİN, FİYATI ÇIKTIKÇA DAHA GÜÇLÜ DURUYOR

Yazım sırasında, Bitcoin $ 19,400 bugünkü fiyata hemen altında% 1 kadar işlem görüyor. Bu, dün akşam belirlenen 19.600 $ ‘lık günlük yüksek seviyelerinden sadece hafif bir düşüşe işaret ediyor.

Orta vadede kripto para birimi trendlerinin büyük ölçüde 19.500 ila 19.800 dolar arasındaki satış baskısına tepkisine bağlı olması gerekir.

Bu bölge yukarıda kırıldığında, tüm gözler bir sonraki büyük ralliyi ateşlemesi beklenen 20.000 $ ‘lık kırılmayı yakından izliyor olacak.

BU 4 ETKEN, AYILARIN NEDEN BTC’NIN KONTROLÜNÜ KAYBETTIĞINI GÖSTERIYOR

Bir alım satım uzmanı , son tweet’te 4 ana faktörün bir ayı tezinde çok önemli olduğunu ve hiçbirinin şu anda Bitcoin için oynamadığını açıkladı .

“BTC Burada şu durumlarda düşüş olur: – Bu, test edilmemiş temiz arza doğru bir taramaydı (alan 4+ kez test edildi) – Finansman artıyordu (yönetim kurulu genelinde negatif gidiyor) – Prim yükseliyordu (spot brrrrr). Yani evet, oldukça yakında 20 binlik bir test bekliyoruz. “

Bitcoin’in mevcut fiyat seviyelerinin hemen üzerindeki yoğun dirence tepkisi, orta vadede nereye yöneleceğine ışık tutmalıdır.

Yatırımlarınızı en iyişekilde analiz ederek ve kaybetmekten korkmadığınız miktarlarda işlem yapmayı unutmayın, gelişen olaylarda ani tepkiler gelebilir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here