Home Kripto Para Haberleri Bitcoin Boğalarından Olan Anthony Pompliano Kendi Sitesi Üzerinden İş İlanı Başvurularını Kabul Ediyor

Bitcoin Boğalarından Olan Anthony Pompliano Kendi Sitesi Üzerinden İş İlanı Başvurularını Kabul Ediyor

0
Bitcoin Boğalarından Olan Anthony Pompliano Kendi Sitesi Üzerinden İş İlanı Başvurularını Kabul Ediyor

Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı Anthony Pompliano, gelişmekte olan sektördeki ağ ve iletişim düzeyini artırmak için yeni bir iş panosu başlattı.

Anthony Pompliano Kimdir?

Anthony Pompliano , varlık yöneticisi olan Morgan Creek Digital’in kurucusu ve ortağıdır, Amerikalı bir girişimci ve yatırımcıdır. Çok sayıda şirket kurdu ve sattı, Facebook ve Snapchat’ta Ürün ve Büyüme ekiplerini yönetti ve erken aşama teknoloji şirketlerine 100 milyon doların üzerinde yatırım yaptı.

Bitcoin boğası, Twitter’daki yaklaşık yarım milyon takipçisine, kripto endüstrisinde çalışmak istiyorlarsa veya şirketlerinde pozisyonları doldurmak istiyorlarsa, PompCryptoJobs.com adlı kripto iş piyasasını ziyaret etmelerini söylüyor

Platform artık dijital para borsaları Gemini ve Coinbase ile kripto borç verme firması BlockFi’den yüzlerce iş ilanı sunuyor.

Site, dünyanın herhangi bir yerinden iş arayanlara ve şirketlere hitap etmektedir.

PompCryptoJobs.com sahibi Anthony Pompliano sektördeki kariyerler için önde gelen iş kurulu olmayı hedeflediği için misyonunun Bitcoin ve kripto para biriminde yeniliği ilerletmek olduğunu söylüyor .

“Platformumuz, en iyi adayların sektördeki en iyi şirketleri aramasına ve bunlara erişmesine izin veriyor. PompCryptoJobs, işe alma ihtiyaçlarınız için basit, verimli ve etkili bir çözüm. “

Site, listelerinin sayısına bağlı olarak ayda 200 ila 2500 dolar arasında ödeme yapan olası işverenlerden gelir elde ediyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here