Home Kripto Para Haberleri Bitcoin Arada Sıkışmış Haldeyken BNB Yeni Bir ATH Belirledi

Bitcoin Arada Sıkışmış Haldeyken BNB Yeni Bir ATH Belirledi

0
Bitcoin Arada Sıkışmış Haldeyken BNB Yeni Bir ATH Belirledi

BNB şu anda güçlü görünüyor ve Bitcoin’i takip etmiyor. 411.7 $ ‘lık yeni bir ATH ile bile her gün rekorlar kırıyor.

Binance’in resmi kripto para birimi olan BNB’nin hodlers’ı kutlamak için pek çok neden var. Yükseliş ivmesi durmuyor ve görünüşe göre boğalar coin fiyatlarını aya göndermeye hazır, onları durduracak hiçbir şey yok.

Kripto para birimi 6 Nisan’da tüm zamanların en yüksek seviyesi 411,7 $ ile kapandı. Bu fiyat, gün için% 9’luk bir artışı temsil ediyor. Piyasaların geri kalanının, Bitcoin’in genel eğilimi tarafından işaretlenen bazı aşağı doğru düzeltmelerle karışık sinyaller verdiği düşünüldüğünde fena değil.

BNB, 400 Dolarlık Fiyat Bölgesini Fethetme Yolunda

BNB dün 400 dolarlık bölgeyi kırdı , ancak rakam şu anda fiyatın bu aşamasında aşılması gereken yeni engel. Genel olarak, önceki referansların yokluğunda, tüccarlar uyarılarını ayarlamak için yuvarlak sayılara odaklanma eğilimindedir.

BNB, güne 368 $ ‘dan başladı ve bu da zaten iyi bir işaretti. Önceki gün küçük bir düzeltmeden geçti. Bu yükseliş dalgası, boğa eğiliminin bitmediğini doğruladı. BNB daha önce, kripto para birimi aşırı derecede satın alındığı için analistleri gergin tutmaya devam eden % 5’lik bir düşüş yayınlamıştı.

Fibonacci uzantısı, olası güçlü dirençle karşılaşmadan önce 454 $ ‘a olası bir artışa işaret ediyor. Oradan, bir sonraki sınır 482 dolara yakın olacaktır.

Öte yandan, eğer kripto para birimi nihayetinde gücünü kaybedecek ve daha düşük bir seviyeyi düzeltecekse, aynı Fibonacci geri çekilmesi, 6 Nisan’daki büyümeyi basitçe geri alabilecek 368 dolarlık alana güçlü bir destek veriyor. Swing tüccarları için önemli bir kayıp olarak değil, genel anlamda kazançların tersine çevrilmesi olarak değerlendirilecektir.

Ancak, uzun vadeli görünüm hala yukarı yönlü görünüyor. Kripto para birimi, Tesla, MicroStrategy, Square ve diğer büyük oyuncular tarafından desteklenen önemli kurumsal yatırımlardan sonra başlattığı kanalın içinde yer alıyor ve desteğe çok yakın olmasına rağmen, ayıların buna zafer demesi için henüz erken.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here