Home Kripto Para Haberleri Bitcoin 50.000 Doları Kırarken, BTC, ETH ve XRP’de Milyonlarca Transfer Gerçekleşti

Bitcoin 50.000 Doları Kırarken, BTC, ETH ve XRP’de Milyonlarca Transfer Gerçekleşti

0
Bitcoin 50.000 Doları Kırarken, BTC, ETH ve XRP’de Milyonlarca Transfer Gerçekleşti

Bitcoin’nin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığı zamanlarda büyük transferler gerçekleşmeye başladı. BTC ATH tazelerken peki bu büyük balina transferleri nerelere oldu.

Büyük kripto varlıkları yüz milyonlarca dolarlık Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve XRP‘nin yerini değiştirdikçe balina aktivitesi artıyor.

En büyük işlemlerden biri, bir balinanın, 71,13 milyon dolar değerinde ABD merkezli kripto borsası Coinbase’i dijital varlık depolama şirketi Xapo’daki bir cüzdana taşımasıydı.

Ek olarak, kriptonun en son 2014 yılında aktif olan bir cüzdandan taşınmasının ardından 4.8 milyon dolar değerinde 100 BTC aniden canlandı.

XRP’nin balinalarına gelince, büyük kripto yatırımcıları 241,38 milyon dolar değerinde toplam 435.196.907 XRP transfer etti. Dört transfer, kripto borsalarından bilinmeyen cüzdanlara büyük miktarlarda varlık taşırken, bir işlem XRP’yi bilinmeyen bir cüzdandan bilinmeyen bir cüzdana kaydırdı.

İşte son 24 saatteki büyük XRP işlemlerinin bir özeti:

Ethereum balinalarına bakıldığında, büyük kripto varlıkları geçtiğimiz gün 168,9 milyon dolar değerinde toplam 94.126 ETH taşıdı.

Dört işlem ETH’yi bir kripto borsasından bilinmeyen cüzdanlara kaydırdı. Ek olarak, iki işlem ETH’yi bir kripto borç verme platformundan bilinmeyen kökenlere sahip cüzdanlara taşırken, üç balina ETH’yi bilinmeyen cüzdanlar arasında taşıdı.

Özet şu şekildedir:

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here