Home Kripto Para Haberleri Binance Pay Beta Başlatıldı: PayPal Kripto’ya Dönüşebilir mi?

Binance Pay Beta Başlatıldı: PayPal Kripto’ya Dönüşebilir mi?

0
Binance Pay Beta Başlatıldı: PayPal Kripto’ya Dönüşebilir mi?

Kullanıcılar yakında Binance Pay ile anında ödeme gönderip alabilecekler. Kitlesel alım yapmaya yardımcı olacak mı?

Ticaret hacmine göre dünyanın önde gelen kripto para borsası Binance, Binance Pay adıyla temassız ve sınırsız bir kripto ödeme ürününün beta sürümünü piyasaya sürdü. Değişim, kullanıcılarının PayPal’a benzer şekilde dünya çapında kripto ödemeleri gönderip almasını sağlayacak.

Kripto PayPal mı?

Bugün erken saatlerde şirketin CEO’su Changpeng Zhao tarafından sunulan Binance, en son ürünü olan Binance Pay’i piyasaya sürecek. Şu anda beta aşamasında.

“Binance Pay, ödemelerin en çok kullanılan kripto vakalarından biri olduğunu düşündüğümüz için bu yıl geliştirmek için oldukça fazla zaman harcamayı planladığımız bir sepet ürün.” – canlı bir AMA oturumu sırasında CZ dedi .

Kullanıcılar Pay cüzdanlarını, cüzdanın tercih ettikleri para birimlerini harcayacağı şekilde ayarlayabilecekler. Şimdilik, Binance Pay cüzdanını Binance’deki Binance Spot cüzdanından para aktararak doldurmanın tek yolu .

Binance Pay cüzdanı ve Binance Card cüzdanının aslında aynı olduğunu belirtmekte fayda var. Bu, gelen veya giden fonların borsadaki aynı cüzdana yansıtılacağı anlamına gelir.

Beta aşamasında Binance Pay, günlük harcama limiti 1000 $ ve 24 saat içinde maksimum 10 işlemle sınırlıdır. Alımla ilgili limitler, aynı dönem için 5.000 $ ve 10 işlemdir.

CZ, tüccarlar hemen FIAT’a dönüştürüldüklerinde mallar için ödeme almaya daha istekli olduklarından, en son şirket girişiminin kripto para biriminin benimsenmesini geliştirmesi gerektiğini ekledi. Aynı anda, dönüşüm her iki taraf için de sorunsuz olacağından kullanıcılar doğrudan kripto ile ödeme yapacak.

Binance Light: Binance’in Yeni Başlayanlar İçin Uygulaması

Binance Pay duyurusunun yanı sıra Binance, borsa uygulamasının aktif tüccar olmayan yeni kripto kullanıcılarına yönelik daha hafif bir versiyonunu duyurdu.

Doğal olarak, değişim uygulamasından daha az seçeneği olacak, ancak Zhao tarafından belirtildiği gibi daha da hızlı çalışması gerekiyor. Hafif sürümün koruyacağı özelliklerden bazıları, şirketin kullanıcı tabanının% 90’ından fazlasını karşılaması gereken eşler arası ticaret, FIAT ağ geçitleri ve ödeme kanallarıdır.

Hafif sürüm, iOS ve Android için mevcuttur ve kullanıcılar bunu kullanmaya kolayca geçebilirler

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here