Home Kripto Para Haberleri Binance Genel Merkezinde Protestocular Gösterileri Yapıyor

Binance Genel Merkezinde Protestocular Gösterileri Yapıyor

0
Binance Genel Merkezinde Protestocular Gösterileri Yapıyor

Çin’in Şangay kentinde Binance binalarının dışındaki bir protesto hakkında söylentiler olduğu idda edildi.

Wu Sai Blockchain’in bir raporuna göre, protestocular güvenlik görevlileri tarafından durduruldu ancak binanın önünde fotoğraf çektiler.

Bir Binance yöneticisi Decrypt’e bu rakip firmaların yaptığı para ile yazılardır. Binance’nin bu tür yöntemlere inanmadığını ve boş şeyler olduğunu söyledi.

Arıca Binance kripto para borsasaı, Çin’de bir ofisinin olmadığını ve küresel, merkezi olmayan bir yapıda çalıştığını iddia ediyor.

Resim: Shutterstock.

Bir protestocu Wu Sai Blockchain’e endişe verici birkaç konu olduğunu söyledi. Bunlar, Binance tarafından başlatılan ve müşterilerin işlem pozisyonlarını kapatamayan ilk değişim tekliflerinde kaybedilen para ve FTX kaldıraç belirteçleri sorununu içerir.

FTX, ticaret kripto varlıklarına kaldıraç eklemek için kullanılan tokenlerdir, ancak kullanıcılar nasıl çalıştıklarını anlayamazlarsa ticaret riskini artırabilirler. Kripto fiyatı 12 Mart’ta 5900.00’a düştüğünde, birçok kullanıcı para kaybetti ve jetonları nasıl doğru kullanacağını açıklamamasından dolayı şirketi suçladı. 

Protestonun gerçek olup olmadığı hala doğrulanmadı, ancak twitterdan binanın dışındaki insanları gösteren bazı kabataslak raporlar var, ancak fotoğrafların çekildiği tarihi ve gerçek olup olmadığını doğrulamak zor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here