Home Kripto Para Haberleri Binance DDOS Saldırısından Rakiplerini Sorumlu Tuttu

Binance DDOS Saldırısından Rakiplerini Sorumlu Tuttu

0
Binance DDOS Saldırısından Rakiplerini Sorumlu Tuttu

Binance CEO’su, doğrudan rakiplerini Binance DDOS saldırısyla suçladı. Kripto para Borsaları arasında önde gelen Binance, son zamanlarda platformlarında ağ kesintileri yaşıyor. Bu saldırının Çin tarafından geldiğini doğruladı.

Bu saldırının bu hafta başlarında Çarşamba günü gerçekleştiğini doğrulayan yetkili, platforma yapılan saldırının platformdan ağ erişiminde büyük kesintilere neden olduğunu kabul etti.

Binance DDOS Saldırısını Çin Firmalarımı Yaptı

Binance CEO’su, Kripto para borsasına gelen saldırıları rakip firmaların yaptığını biliyoruz dedi. DDOS hedefi, kurbanın normal faaliyetlerini bozmak için sürekli olarak birden fazla bilgisayardan yoğun bir trafki gönderir. Bu örnekte kurban Binance’dir.

Binance CEO, DDOS saldırısındaki düşüncelerini dile getirdikten sonra, kullanıcılara fonlarının güvenliği konusunda güvence verdi. Kullanıcılara, Binance ekibi gece gündüz demeden yoğun bir çabaylayla Kripto para Borsasını eski haline getirdi.

Binance Saldıryı Kendisi mi Yaptı

Şirketin sistemlerine karşı bilgisayar korsanları işe alıp almadığını merak eden bir kullanıcıya yanıt olarak , CEO bilgisayar korsanlarının işe alınmasının nihai yarar için olacağını, çünkü boşlukların belirlenmesine ve sistem güvenliğinin güçlendirilmesine yardımcı olacağını belirtti.

Binance’ın sistemlerine gerçekten tam olarak saldırının yapıldığını bilmiyoruz. Ancak durum ne olursa olsun, henüz yeni çıkmış olan senaryodan bazı sonuçlar çıkarabiliriz. Bu Binance DDOS saldırısı ve Borsadan birşeylerin çalınmaması daha güven vermiş oldu.

Borsa, mevcut Binance DDOS saldırısından tespit edilen boşlukları ele aldı ve kullanıcılar platformun güvenliğinden emin oldu. Ancak saldırıyı kimin başlattığından bağımsız olarak, neyin takip ettiğini görmek ilginç olacaktır.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here