Home Binance Coin Haberleri Binance Coin (BNB) Fiyatı 16.30 Doların Altında İşlem Görmeye Devam Ediyor

Binance Coin (BNB) Fiyatı 16.30 Doların Altında İşlem Görmeye Devam Ediyor

0
Binance Coin (BNB) Fiyatı 16.30 Doların Altında İşlem Görmeye Devam Ediyor

Binance Coin (BNB) fiyat hattı, 11 Haziran’da 17.40 $ seviyesini geçti. Nas AlMutairi, BNBUSD işlem çiftinin 80,00 $ seviyesinin üzerine çıkacağına inanan bir TradingView analistidir. Kripto para biriminin 16.11 $ – 17.60 $ arasında bir gün içinde işlem gördüğü gözlemlendi.

1 Günlük Binance Coin (BNB) fiyat analizi ( 11 Haziran)

Kripto para birimi günün başında 17.20 $ seviyesinin üzerinde durdu ve daha sonra yavaş yavaş 17.40 $ işaretine doğru ilerledi. Günün en yüksek seviyesi için kripto para birimi 17,60 ABD dolarına yükseldi. 11 Haziran’ın ilk çeyreğinden sonra, BNBUSD çifti düşüşe geçti ve günlük grafiklerde gerilemeye başladı.

Düşüş sırasında Göreceli Güç Endeksi (RSI) 20.00’ın altına düştü. 16:45 GMT civarında, RSI göstergesi 13.92 seviyesinin en düşük seviyesindeydi. Bu, Binance Coin’in o zaman aşırı satıldığını gösterir.

Günün öğleden sonra, kripto para birimi aşırı düşüş gösterdi ve 16.20 $ seviyesine düştü. Kripto para birimi 15:00 GMT’den sonra aniden hedef fiyata düştü. Yazım sırasında, BNBUSD çifti 16.37 ABD dolarından işlem gördü.

Binance Coin fiyat hareketi; sıradaki ne?

Ticaret görüş analisti Nas AlMutairi, grafiklerde BNBUSD çifti için yükselen bir trend çizgisi çizdi. Kripto analisti, kripto para biriminin 80,00 $ işaretinde bir yükseliş trendi görmesi gerektiğini öne sürüyor.

Yukarıdaki grafikte BNB, çizilen yükselen trend çizgisine doğru ilerledi. Kripto para birimi dibe vurdu ve analist daha sonra yukarı doğru hareket edeceğine inanıyor. NaS_ALmutairi tarafından önerilen satış hedefi 81,73 ABD Dolarıdır.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here