Home Kripto Para Haberleri Binance Ağı İşlemleri Artık Ethereum’dan % 70 Daha Fazla

Binance Ağı İşlemleri Artık Ethereum’dan % 70 Daha Fazla

0
Binance Ağı İşlemleri Artık Ethereum’dan % 70 Daha Fazla

Ağ popülaritesini artırmaya devam ederken Binance Akıllı Zincir üzerindeki günlük işlemlerin sayısı Ethereum’da% 70 arttı.

Binance Akıllı Zincir, kripto para birimi topluluğu arasında, özellikle ağdaki ilginç DeFi yeteneklerini keşfetmeye istek duyanlar arasında giderek daha popüler hale geldikçe büyümeye devam ediyor. Kuşkusuz, Ethereum’un blok zincirine kıyasla düşük ücretler ve daha hızlı işlem gerçekleştirme, birçok kullanıcı için güçlü bir teşviktir.

BSC Günlük İşlemleri Artık Ethereum’dan% 70 Daha Fazla

Binance Smart Chain, her gün artan sayıda kullanıcının kendisine çekildiğini görüyor. Bu, her iki ağdaki günlük işlemlerin genel hacmine de yansır.

Geçen hafta BSC düzenli olarak Ethereum’dan daha fazla işlem görüyor. Ağ , Ethereum’daki 1.26 milyona kıyasla 2.12 milyon işlem gördüğü için dün zirveye ulaştı .

Binance Akıllı Zincir üzerindeki en büyük otomatik piyasa yapıcısı ve merkezi olmayan borsa olan Pancake Swap’ın da popülaritesinin arttığını belirtmek gerekir.

Bu dündü. En son piyasa gelişmelerinin ardından, PancakeSwap’in CAKE tokenı, son 24 saatteki % 30’luk bir artışın ardından şimdiden toplam 1.39 milyar dolarlık piyasa değeri üzerinde duruyor.

Diğer Metrikler de Etkileyici

Binance Akıllı Zincir üzerindeki benzersiz adres sayısı bir haftada üç katına çıktı.

BSC’de kullanılan günlük gaz miktarı da katlanarak artıyor. 17 Şubat’ta bu sayı, ortalama 16,5 GWEI gas fiyatı ile neredeyse 300 milyara ulaştı.

İşlemler önemsiz derecede karşılanabilir ve neredeyse anında onay almaya devam ediyor.

Tüm bunlar, BSC’nin üzerine inşa edilen bir geliştirici ve proje akını getirdi ve ayrıca Binance Coin fiyatının artmasına neden oldu.

Yalnızca son 24 saatte, BNB yaklaşık % 35’lik bir artış gördü ve şu anda kripto para birimi için önemli bir dönüm noktası olan 200 $ ‘lık işlem görüyor.

Ayrıca, yılın başından bu yana% 430 artarak ilk 10’da en iyi performans gösteren kripto paralardan biri olduğunu belirtmekte fayda var.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here