Home Kripto Para Haberleri Beklenen Oldu Binance P2P Reklam Yayını Başlattı

Beklenen Oldu Binance P2P Reklam Yayını Başlattı

0
Beklenen Oldu Binance P2P Reklam Yayını Başlattı

Kripto para yatırımcıları için çok beklenen Binance reklamları, Ticaret hacmi ve kullanıcılar tarafından dünyanın en büyük dijital varlık borsasının arkasındaki küresel blockchain şirketi Binance, eşler arası (P2P) piyasasında yeni bir ticari reklam özelliği başlattı, tüm tüccarlar için kişiselleştirilmiş reklamlarla birlikte önceden ticaret yapmalarını sağlayacak.

Kripto para borsasındaki kullanıcıları Binance P2P platformu diğer kripto paraların yanı sıra 25 fiat para ticaret yapabilirsiniz. İlginçtir, Binance sunduğu bu reklamlar için hiçbir ücret talep etmiyor. Kripto para ticaretinde yeni bir reform olarak kabul edilebilir.

Binance Reklamları İle Yatırımcılar Kazanıyor

Binance, kripto para borsaları arasında bir öncüdür. Büyük kurumsal müşterilere hizmet vermenin yanı sıra günlük büyük miktarda kripto ticareti de yapıyor. P2P platformunda ücretsiz Binance reklamlarıyla ilgili duyuruyu resmi twitter hesabından yayınladı. Kripto para sakinleri tarafından olumlu bir şekilde karşılandı. Artık alıcılar ve satıcılar, ticari faaliyetlerinin bir parçası olarak ücretsiz reklam alanlarından faydalanabilirler..

Binance CEO‘su Changpeng Zhao, Binance reklamlarının, işlemlerini yapabildikleri için tüccarların yaşadıkları özgürlük bölümünü nasıl geliştireceğini belirtti. Ücretsiz P2P ticaretinin, kripto para trader’larının kar oranını artırmalarına yardımcı olacağını söyledi.

P2P borsası, günlük olarak yüksek hacimli kripto ticareti görüyor ve Binance reklamlarını mükemmel bir entegrasyon haline getiriyor. Son zamanlarda, Binance‘in devralma çılgınlığı, birçok uygun endüstri isminin artık alışverişin bir parçası olmasını ve sunulan hizmetlere iyi değer katmasını sağlamıştır.

Binance P2P Platform Talepleri Her Geçen Gün Çoğalıyor

Geçen sene piyasaya sürülen Binance P2P platformu , geçen yıl muhteşem bir şekilde büyüdü. Bu platformda kullanıcılar artık güçlü. Sadece doğrulanmış satıcılardan, çok çeşitli ticaret çözümlerine erişebilen çeşitli bireysel tüccarlara kadar büyüdü. Artık herhangi bir kripto tüccarı, ticaret stratejilerine daha fazla kitle çekmek için Binance reklamları yayınlayabilir.

Çin Yuanının Binance P2P platformuna eklenmesi , platformun büyük Çin ticaret pazarından faydalanmasını sağlamıştır. İlginçtir, Çin’de kripto borsaları yasaklandı ve P2P platformu ülkenin fiat-kripto ticaret pazarına girmenin mükemmel bir yoludur. En son Binance reklamları, kripto borsasının pazar payını artırmasına da yardımcı olacak.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here