Başarılı Binance IGO Ortasında SYN CITY 1 Numaralı Koleksiyon

0
64
Syn city

Singapur, Singapur – Blok zincirindeki ilk mafya temalı metaverse oyunu olan SYN CITY, bu hafta en başarılı IGO’lardan biri haline gelen oyun içi jetonlarının ve varlıklarının listelenmesiyle yeni rekorlar kırdı. tarih. SYN CITY, çeşitli oyun içi koleksiyonlarla Binance NFT platformunda IGO’yu piyasaya sürdü ve lansmandan 30 dakika sonra 3.5 milyon doların üzerinde bir hacme sahip oldu. Bugün SYN CITY, Binance NFT platformundaki koleksiyonlar için 1 numara, son 7 gün için 2 numara ve son 30 gün için 3 numara.

SYN CITY, 200 binden fazla topluluk üyesiyle hızla daha popüler hale geliyor. Eski Tron İş Başkanı Roy Liu tarafından kurulan mafya metaverse, tüm topluluk üyelerinin kendi sendikalarını yönettiği bir DAO sistemi üzerinde çalışıyor. Oyun eski Ubisoft, Roblox, EA ve Disney ekip üyeleri tarafından oluşturuldu. Binance IGO listesi, SYN CITY’nin özellikle Binance için oluşturulmuş sınırlı sayıda NFT’leri ve oyun içi varlıkları bıraktığını gördü.

SYN CITY’den Roy Liu’ya göre, “Bu listenin başarısı bizi şaşırttı ve Binance topluluğu için diğerleri arasında paralel bir evren yaratmaktan tamamen heyecan duyuyoruz. Topluluk üyelerimiz, Binance NFT ve Binance NFT ekosisteminin tüm desteği sayesinde, burada harika bir şey yarattığımız açık ve topluluğumuzla birlikte kesinlikle büyüyüp ölçekleneceğiz.”

Oynamak için kazan modeli, zincir üstü oyunların popülaritesini artırdı ve yalnızca son çeyrekte oyun dApp’lerine bağlı Benzersiz Aktif Cüzdan (UAW) sayısı 754.000’e yükseldi. Bu, tüm endüstrinin oyun etkinliğinin yaklaşık yarısını oluşturuyor. NFT oyunları, tüm NFT işlem hacminin %20’sini oluşturur, ancak önemli bir eksiklik vardır.

SYN CITY, vurguyu oyuncuların oynamak için ödeme yapması zorunluluğundan uzaklaştıran ve saf oyun ve oyun içi etkileşimi teşvik ederek katılımı teşvik eden, oynaması ücretsiz bir oyun modeli sunar.

IGO’ların önemi, kullanıcıların yeni oyun lansmanlarından önce jeton satın almalarını sağlayan yeni bir kitle fonlaması modeli olarak artıyor. En popüler blockchain oyunları da NFT koleksiyonlarını Binance NFT platformuna bırakabilir.

SYN CITY hakkında

SYN CITY, blok zinciri için oluşturulmuş türünün ilk örneği “mafya metaverse” oyunudur. Deneyimli oyun geliştiricilerinden oluşan bir ekip tarafından inşa edilen SYN CITY, mafya ve sendika tarzı oynanışı zincirleme bir hale getirirken, Mafia-as-a-DAO (MaaD) adı verilen benzersiz bir oyun içi yönetişim özelliği sunar. Platformun yerel belirteci SYN, oyunculara etkinlikler ve yönetim ödülleri gibi çeşitli kazanç fırsatlarına erişim sunar. Oyuncular, zincirler arası turnuvalar gibi PvP, PvE ve Sendika tabanlı yarışmalar dahil olmak üzere günlük etkinliklere katılabilir.

Contact

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz