Home Kripto Para Haberleri Baktt Yaptığı Sunumda 2025 Yılında Kripto Market Değerinin 3 Trilyon Dolar Olacağını Açıkladı

Baktt Yaptığı Sunumda 2025 Yılında Kripto Market Değerinin 3 Trilyon Dolar Olacağını Açıkladı

0
Baktt Yaptığı Sunumda 2025 Yılında Kripto Market Değerinin 3 Trilyon Dolar Olacağını Açıkladı

Dijital varlık danışmanı firması Bakkt, kripto para piyasasının genel değerinde yani marketcap değerinde büyük bir artış olacağının analizini yaptı.

Yatırımcı sunumlarında Bakkt , tüm kripto para varlıklarının piyasa değerinin marketcap 2025 yılına kadar 3 trilyon dolara çıkacağını tahmin ediyor.

Kripto Para Market Cap Değeri

Bu sunumu yaptığı sırada kripto para piyasasının market değeri 900 Milyar Dolar değerinde ve hala yükselmeye devam etmektedir.

Bakkt, Victory Park Capital ile birleşme yoluyla halka açık bir şirket olma planını açıklarken bu tahminini yaptı.

Intercontinental Exchange’e ait olan Bakkt, Bitcoin vadeli işlemlerini sunuyor ve kullanıcıların kripto para birimindeki günlük öğeler için ödeme yapmasına olanak tanıyan, merakla beklenen Bakkt Uygulamasını yayınlamak için çalışıyor.

Firma, şu anda bir Bakkt Uygulaması entegrasyonunu yalnızca davetli olarak test eden Starbucks ile ortaklık kurdu.

En büyük kahvehane zincirinin müşterileri , Starbucks Uygulamasını kullanarak Starbucks Kartlarını yeniden yüklemek için Bakkt cash kullanabilir .

Bakkt, 400.000 kişinin Bakkt Uygulamasına erken erişim için kaydolduğunu ve bu yılın Mart ayında yaygın bir kullanıma sunulmasının planlandığını söylüyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here