Arthur Hayes En Son Tweet’le Beraber Geri Döndü

Sosyal medyada aylar süren hareketsizliğin ardından, BitMEX’in eski CEO’su Arthur Hayes, finans piyasalarındaki en son olaylarla ilgili görüşlerini anlatan bir gönderiyi paylaştı.

Kripto para birimlerinin en büyük savunucularından biri ve muhtemelen sektördeki en etkili kişilerden biri tarafından aylarca süren sessizliğin ardından Arthur Hayes geri döndü.

BitMEX’in eski CEO’su, GameStop ile fiyaskoyu takip eden “kripto sermaye piyasalarının” durumu ve bunlarla ilgili olan her şey gibi bazı acil ve trend olan konular hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

Oyun Değişmedi – Sadece Kuralları Bilmiyordunuz

ABD Emtia ve Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu’nun (CFTC) öncülüğünü yaptığı BitMEX aleyhindeki davanın ardından, BitMEX’in arkasındaki şirketin eski CEO’su Arthur Hayes gitti. Son tweet’i Eylül 2020’de atmıştı.

Bugün Hayes, GameStop hisse senedi fiyaskosu hakkındaki görüşlerini özetleyen uzun bir gönderi paylaştı ve mevcut finansal sistemin alternatifi hakkındaki düşüncelerini paylaştı. 

Başlıklı Walkaway , blog Hayes’ düşüncelerine derinliklerine dalış ve bu konuda kendi deneyim.

Topluluk için ana baskı noktalarından biri, çok sayıda satın alma siparişi aldıktan sonra Robinhood’ın GME hissesini durdurması, kullanıcıların daha fazlasını satın almasına izin vermemesi ve onlara yalnızca tek seçenek bırakmasıydı, oda satmak oldu.

Pek çok kişi bunun Wall Street’in baskısı altında yapıldığını iddia etti, esasen komisyoncunun sualtı hedge fonu kısa pozisyonlarını ‘kurtarmak’ için satın almaya izin vermediğini iddia etti.

Hayes buna ağırlık verdi. Robinhood’un o gün esnaf hizmetlerine devam edebilmesi için, hacimleri sürdürmek için takas odalarına 4 milyar dolar ödemek zorunda olduklarını söyledi. 

Bunun yerine, RH başka bir yol izledi: “evrenin çeşitli efendilerine AĞRI’ya neden olan hisse senetlerinde ticareti durdurmak veya ciddi şekilde azaltmak.

” Ayrıca, Elon Musk Clubhouse röportajında ​​Robinhood CEO’sunun verdiği bilgiler olduğunu da vurguluyor.

Ayrıca, “oyunun” her koşulda kurumsal oyuncuların tercih edildiği bir şekilde yığıldığını ve bunun yeni bir şey olmadığını – Wall Street’te hiçbir kural değişmedi, perakende yatırımcıların kuralları bilmediğini belirtti.

Peki şimdi ne olacak?

Vazgeçmek. Hayes’in alternatif olarak sunduğu şey budur. Ve boş sözlü görünmemek için, “diğer oyun” olarak adlandırdığı bir alternatif sunuyor.

Bu sistem 3 Ocak 2009’da Bitcoin oluşum bloğu ile başladı. 

Bugün bu oyuna Crypto Capital Markets deniyor. 

Açık kaynağın temeline dayanan bu yeni Crypto Capital Markets oyunu, verileri / değeri toplumda taşımak için açık, izinsiz bir yol vaat ediyor. Oyun alanı siber uzaydır ve internet özellikli bir cihazı olan herkes oynayabilir.

Kripto kralı aynı zamanda riskleri de açıklıyor, ancak “amacınız COVID kilitlenmesinin neden olduğu can sıkıntısından kurtulmak veya azalan gerçek maaşlarınızı artırmaksa, kripto bu tür sonuçlar doğurabilir ve yaratır” diyor.

Ayrıca topluluk hakkında da birkaç noktaya değiniyor. Kriptoda, uzmanlar ve düşünce liderleri vardır, ancak itibarı, yaptıklarıyla ilgili bağımsız olarak doğrulanabilir ifadelerden gelir. 

Bu, itibarın çoğu zaman “soyadınızın doğru ünlüleri içermesi veya son derece yeterliliğinize sahip olmanız” gerçeğiyle ilişkilendirilebildiği geleneksel finans ile karşılaştırır.

Saygı, sonuçları takip eder, tersini değil. Sosyal sermayeye sahip olmak her zaman yardımcı olur, ancak boktan bir kod gönderirseniz, dünya bilecektir çünkü hakem tarafından incelenmiştir. 

Performans için yönetim ücretlerini tahsil etmek istiyorsanız, blok zincirindeki cüzdan bakiyelerinizi sorgulayabilir ve yalnızca bir beta bro veya her şeye gücü yeten bir omega operatörü olup olmadığınızı belirleyebiliriz.


E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

bydinco
Teknolijiye Olan Merakım Sonucu Blockchain Teknolojisiyle Tanıştım. Daha Fazla İnsana Bilgi Haber Ve Analizleri Aktarabilmek Adına Blokchaintr.com Kuruldu.

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

[td_block_social_counter facebook="blokchaintr" custom_title="Bizi Takip Edin" open_in_new_window="y" youtube="channel/UCeoNbT8j10Lwd4m9hNBOgvg" style="style9 td-social-boxed td-social-colored" instagram="blokchaintrcom" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#dd9933" twitter="blokchaintr" social_rel="nofollow"]

StormGain, Milyarlarca Akıllı Telefon Kullanıcısına Hizmet Vererek Kripto Madenciliği Oyun Alanını Seviyelendiriyor

Kripto para madenciliği kavramının bugünlerde biraz olumsuz bir çağrışımı var. Özel ve pahalı donanım gerektirdiğinden birçok kişi bunu elektrik israfı olarak görüyor. Peki ya...

Goldexco.in, kullanıcıların % 50’ye varan indirimle ETH satın alabilecekleri bir kampanya başlatıyor! 

Goldexco.in indirimli ETH satın alabileceğiniz yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya da %50 indirimle ETH sahibi olabilirsiniz. Detaylar aşağıda yer almaktadır. İndirim Süresi: 24 Mayıs 2021, 10:00...

Student Coin (STC) Token Yayında Ve 10’dan Fazla Kripto Para Borsasında Yer Alıyor

Öğrencilere ve kripto para birimlerine yönelik benzersiz yaklaşımı nedeniyle 500'den fazla üniversite tarafından desteklenen Student Coin , ICO'ya ayrılmış olan tüm STC tokenlerini beklenenden daha kısa bir sürede...

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

Blokchaintr.com Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da

Blokchaintr.com'da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
30,445.00 $
30,445.00 $
2.84%
ethereumEthereum
2,080.66 $
2,080.66 $
3.14%
tetherTether
1.00 $
1.00 $
0.01%
usd-coinUSD Coin
1.00 $
1.00 $
0.06%
binance-coinBNB
303.02 $
303.02 $
4.47%
xrpXRP
0.432885 $
0.432885 $
2.98%
cardanoCardano
0.578552 $
0.578552 $
10.98%
solanaSolana
55.79 $
55.79 $
10.89%
binance-usdBinance USD
1.00 $
1.00 $
0.09%
polkadotPolkadot
11.33 $
11.33 $
2.99%

Benzer Haberler

/