Home Kripto Para Haberleri Apple Pay, Lumi Wallet’ta Bitcoin Ödemesi Başlattı

Apple Pay, Lumi Wallet’ta Bitcoin Ödemesi Başlattı

0
Apple Pay, Lumi Wallet’ta Bitcoin Ödemesi Başlattı
  • Lumi Wallets tarafından Apple Pay’in bağlantısının açıklanması, cüzdan içi işlemlerin sayısını artırıyor
  • Yeni özellik ayrıca bir işlemin gerçekleştirilmesi için bekleme süresini önemli ölçüde azaltır.

Lumi Wallet, Bitcoin için bir seçenek ödemesi olarak Apple Pay’i tanıttıktan bir hafta sonra , cüzdan içi işlemlerin sayısında% 200’e varan bir artış oldu.

Apple Pay’in Cüzdan ile tanışması, kripto satın alma prosedürünü basitleştirdi. Bir işlemde yer alan süre büyük ölçüde düştü. Geçmiş zamanlarda kripto varlık satın almak için ihtiyaç duyulan KYC doğrulama işlemi ortalama 10-15 dakika sürüyordu.

Ancak Apple Pay ile bu doğrulama sürecine gerek yoktur ve bu nedenle işlem süresi 15 saniyeden az sürer.

Lumi Wallet CEO’su Diana Furman, firmasının Apple Pay’in Cüzdan’da önemli bir rol oynayacağına ve Bitcoin’in genel olarak benimsenmesine güvendiğini söyledi.

Ayrıca, firmasının ekibinin kripto endüstrisini mümkün olduğunca basitleştirmek için mümkün olduğunca çok çalıştığını da sözlerine ekledi.

Mevcut istatistikler, ABD’deki kullanıcıların Lumi platformunda en çok satın alma işlemi gerçekleştirdiğini göstermektedir. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kullanıcılar tüm satın alma işlemlerinin% 33’ünü oluşturdu .

Apple Pay’in KYC’yi Kaldırması Kullanıcıları Artırıyor

Kuzey Amerika en yüksek satın alma işlemini gerçekleştirmesine rağmen, Latin Amerika, en fazla yeni gelenleri kaydetti. Yalnızca Kasım ayında, yalnızca o tarafta% 29 artış oldu.

Latin Amerika’daki bu keskin artışın gösterdiği şey, Apple Pay’in KYC’yi atlatma yeteneğinin, Crypto ile ilişkili olabilecek engelleri kaldırmada uzun bir yol katettiği. Ayrıca, finansal kapsayıcılık düzeyine de yardımcı olur.

Hindistan’dan kripto yatırımcıları tarafından gerçekleştirilen “Mood of the Nation” başlıklı yakın tarihli bir ankette , katılımcıların çoğu Crypto’ya katılmak için daha rahat ve daha basit bir yöntem talep etmişti.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here