Anyhedge, Bitcoin Cash için Blockchain Uygulamalı Uygulamaları Başlattı

Genel Protokoller organizasyonundan geliştiriciler, Bitcoin Cash üzerine inşa edilmiş sentetik bir türevler platformunun başlatıldığını duyurdular. Anyhedge projesi, Bitcoin’in herhangi bir dalında ilk merkezi olmayan finans (defi) protokolü olmayı hedefliyor ve platform Cryptophyl’in yeni gözaltı olmayan değişimi Detoken ile işbirliği içinde başlayacak.

Bitcoin Cash Konusunda Merkezi Olmayan Borsa

Bitcoin Cash hayranları yakın zamanda BCH ağındaki keyfi varlıklara karşı merkezi olmayan bir hedge çözümüyle tanıştı. Diğer defi konseptlerine benzer şekilde Anyhedge, “eşler arası, velayetsiz, blockchain tarafından uygulanan, tamamen teminatlandırılmış bir şekilde risk ticareti yoluyla volatiliteyi azaltmayı” hedefliyor. Anyhedge’nin yaratıcıları arasında John Nieri (Emergent_reasons), Jonathan Silverblood, Eric Teng ve Imaginary_username gibi tanınmış BCH geliştiricileri yer alıyor.

Anyhedge geliştiricileri read.cash blogunda “Bitcoin Cash ve tüm kripto paraların benimsenmesini engelleyen bir volatilite sorunu olduğuna inanıyoruz” dedi. “Anyhedge, spekülasyon teşviklerini kullanarak istikrar sorununu hafifletmek için yarattığımız güvensiz (fiyat kehaneti hariç) sentetik bir türev.” Teknik belgede şunlar belirtiliyor:

Bir Anyhedge sözleşmesi en az üç tarafı kapsar: Hedge, Short ve Oracle. Yalnızca Hedge ve Short madeni paralar [BCH] içerirken, Oracle’ın sözleşmenin farkında olması gerekmez. Geleneksel futures ve forward sözleşmelerinin bir alt küme gibi çalışır. […] Özünde, Hedge madeni paraları için dış varlık üzerinde bir peg kazanırken, Short onlarınki için riski ve ödülü artırır.

Ayrıca, Anyhedge programcıları, volatiliteyi azaltmanın yanı sıra, projenin BCH zincirine çok sayıda ekonomik faaliyet getirebileceğini söylüyor. Mühendisin duyuru, insanların ağdan ayrılmadan BCH’den yararlanmasına izin verebileceğini ve karşı taraf pozisyonları ekleyerek değer teklifini artırdığını not ediyor. Onchain ekonomik faaliyeti gerçekleşir, çünkü platform hafifletme için onchain sözleşmelerini kullanır. Anyhedge teknik raporunda, “Güven kör bir kâhine indirgenerek, vadeli işlem sözleşmesi mevcut istikrar çözümlerine göre benzersiz bir dizi avantaj ve dezavantaj sunuyor.”

Anyhedge Araçları Çok Yakında Çıkacak

Geliştiriciler yazılımı cilaladığında, platform açık kaynak kodlu ve kütüphanelerle yayınlanacaktır. Bilgiler, türevi kullanmak isteyen borsalar ve tezgah üstü (OTC) kripto masaları için faydalı olacaktır.

Yazılım geliştiricileri, “Genel Protokoller, özellikle borsalar ve OTC masaları gibi tüm taraflara kolay bir API sağlayarak gelir elde ediyor. “API, yeni altyapı veya bilgiye ihtiyaç duymadan sözleşme oluşturma, izleme ve yükseltme konusundaki tüm karmaşıklığı ele alıyor. API ile yapılan her sözleşmeye güvenle küçük bir ücret dahildir. ”

Bitcoin Cash topluluğu, Anyhedge projesini r / btc gibi sosyal medya ve forumlarda memnuniyetle karşıladı. Bir kişi Anyhedge duyurusuna yanıt olarak “Bu konuda gerçekten heyecanlıyım ve diğer pazarların neler getirildiğini görmek için sabırsızlanıyorum” dedi. “Şimdi beyaz makaleyi okuyacak,” diye ekledi kişi.

Anyhedge geliştiricileri ayrıca platformun yakında test edilebileceğini ve insanların o zamana kadar konuyla ilgili okuyabilecekleri birçok malzeme olduğunu açıkladı. Anyhedge ekibi “Muhtemelen Cryptophyl ve Detoken ile her şey piyasaya sürüldükten sonra herkesin oynayacağı araçlar yakında piyasaya sürülecek” dedi.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

bydinco
bydinco
Teknolijiye Olan Merakım Sonucu Blockchain Teknolojisiyle Tanıştım. Daha Fazla İnsana Bilgi Haber Ve Analizleri Aktarabilmek Adına Blokchaintr.com Kuruldu.

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

[td_block_social_counter facebook="blokchaintr" custom_title="Bizi Takip Edin" open_in_new_window="y" youtube="channel/UCeoNbT8j10Lwd4m9hNBOgvg" style="style9 td-social-boxed td-social-colored" instagram="blokchaintrcom" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#dd9933" twitter="blokchaintr" social_rel="nofollow"]

StormGain, Milyarlarca Akıllı Telefon Kullanıcısına Hizmet Vererek Kripto Madenciliği Oyun Alanını Seviyelendiriyor

Kripto para madenciliği kavramının bugünlerde biraz olumsuz bir çağrışımı var. Özel ve pahalı donanım gerektirdiğinden birçok kişi bunu elektrik israfı olarak görüyor. Peki ya...

Goldexco.in, kullanıcıların % 50’ye varan indirimle ETH satın alabilecekleri bir kampanya başlatıyor! 

Goldexco.in indirimli ETH satın alabileceğiniz yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya da %50 indirimle ETH sahibi olabilirsiniz. Detaylar aşağıda yer almaktadır. İndirim Süresi: 24 Mayıs 2021, 10:00...

Student Coin (STC) Token Yayında Ve 10’dan Fazla Kripto Para Borsasında Yer Alıyor

Öğrencilere ve kripto para birimlerine yönelik benzersiz yaklaşımı nedeniyle 500'den fazla üniversite tarafından desteklenen Student Coin , ICO'ya ayrılmış olan tüm STC tokenlerini beklenenden daha kısa bir sürede...

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

Blokchaintr.com Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da

Blokchaintr.com'da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
20,056.00 $
20,056.00 $
3.03%
ethereumEthereum
1,109.57 $
1,109.57 $
6.97%
tetherTether
1.00 $
1.00 $
0.49%
usd-coinUSD Coin
1.00 $
1.00 $
0.3%
bnbBNB
218.36 $
218.36 $
8.24%
binance-usdBinance USD
1.00 $
1.00 $
0.52%
cardanoCardano
0.468336 $
0.468336 $
3.23%
xrpXRP
0.326479 $
0.326479 $
4.98%
solanaSolana
34.46 $
34.46 $
8.94%
dogecoinDogecoin
0.067168 $
0.067168 $
3.44%

Benzer Haberler