Home Bitcoin (BTC) Haberleri Analistten Büyük İdda Düşüş Ne Olursa Olsun Bitcoin 60 Bin Dolara Ulaşacak

Analistten Büyük İdda Düşüş Ne Olursa Olsun Bitcoin 60 Bin Dolara Ulaşacak

0
Analistten Büyük İdda Düşüş Ne Olursa Olsun Bitcoin 60 Bin Dolara Ulaşacak
  • Büyük bir geri çekilmeye rağmen Bitcoin fiyatının kısa süre içinde belirlenen hedefi geçmesi için toparlanması bekleniyor
  • Coinbase borsasından büyük çıkışlar, kurumsal firmaların hala Bitcoin’leri satmadıklarını aksine topladıklarını gösteriyor.

  Bitcoin Fiyat Rallisinin Düşüşünün Sebebi Dolar mı?

  Bitcoin fiyat rallisi 50.000 dolarda durdu, güçlü destek ve dar aralıktaki trendte gidip geliyor. BTC fiyatı yükselmesine rağmen yinede geri çekildi. Geri çekilmenin nedenlerinden biri, son birkaç gündür yükselen dolar olabilir. Dolar son zamanlarda belirli aralıklarda işlem görüyor ve en son düşüşün ardından tekrar gücün kendisinde olduğunu gösterir gibi yükselmeye devam ediyor. BD Doları para endeksi (DYX) yaklaşık % 1.57 artarak 90.617’den 91.952’ye yükseldi. Bununla birlikte, kripto meraklıları mevcut düşüşün çok yakında biteceğini ve hafif bir düzeltme olduğuna inanıyor. Analist Lark Davis’e göre, mevcut Bitcoin analizi, BTC fiyatı 60 bin dolar için yol haritası yayınladı. Analistler tarafından yayınlanan tabloya göre, fiyat 44.000 $ ‘ın altındaki seviyelere düşebilir ve W şeklindeki kalıbı kırarak kitlesel bir şekilde 60.000 $’ a yükselebilir.

  BTC Fiyatı 60 Bin Dolara Nasıl Yükselecek?

  Son zamanlarda Tesla gibi birçok kurumsal yatırımcı Bitcoin alanına girdi ve dahası Microstratergy gibi kurumlar varlıklarını artırdı. Ortalama fiyat, Bitcoin satın alan kurumlar, önceki Microstratergy alımları hariç 40.000 $ ‘ın üzerinde. Bir mega boğa mitingi umuduyla, kurumlar pozisyonlarını kapatmadan ellerinde tutmuş gibi görünüyor. Zincir içi analitik platformunun CEO’su Ki Young Ju’ya göre, ABD kurumları satın aldıklarından beri tek bir Bitcoin satmadı. Analistler ayrıca, balinaların Coinbase borsasından büyük bir Bitcoin çıkışı olduğunu gösteren varlıkların birikimine de ışık tutuyor.  
   
  Dahası, zincir üzerindeki Bitcoin kullanıcıları, 2017 Bitcoin boğa koşusu aşamasının son haftalarına benzeyen çılgın oranlarda büyüyor. Ve bu nedenle, analiste göre BTC ana akım haline gelebilir. Willy Woo. Ancak, düzeltme aşaması geçtikten sonra Bitcoin fiyat rallisinin devam etmesi bekleniyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here