Analist Nicholas Merten, Altcoinlerin Zamanının Geldiğini Ve 3 Altcoin Aldığını Açıkladı

Kripto stratejisti ve analisti Nicholas Merten, bir sonraki altcoin boğa döngüsüne hazırlık olarak üç ademi merkeziyetçi finans (DeFi) varlığı topladığını açıkladı.

DataDash’in yeni bir bölümünde Merten, 404.000 abonesine altcoin piyasasının bir sonraki ayağı ateşlemekten bir katalizör kadar uzakta olduğuna inandığını söylüyor.

“Bitcoin nitekim trilyon dolarlık bir varlık. Bu likidite çok diğer kripto paralar için dolaşmasına başlatıp tekrar bize … olduğumuz akım döngüsünün ikinci aşamasının tartışmaya oynayabileceği döngüdeyiz.

Bu araçlar size NFT’lerdeki , DeFi aracılığıyla görmediyseniz, oracle’larda ve altcoin alanının diğer tüm yönlerinde görmediyseniz, iyimserliğin burada odluğunu düşünüyor.

Sadece bazı büyük hacimli oyunların gerçekten patlamaya başladığı o katalizör anını bekliyor. “

Nicholas Merten Aldığı DeFi Altcoinleri Açıklıyor

Yeni bir altcoin sezonu patlamaya yakınken, Merten satın aldığı ilk paranın merkezi olmayan değişim protokolü Uniswap (UNI) olduğunu söylüyor.

“Uniswap, Uniswap v3 ile çıktığında burada gerçekten benzersiz bir konuma sahip olacak 

Bu ay, bir likidite çiftine likidite sağlayabileceğiniz tek taraflı likidite gibi özelliklere sahip olduğunuz Uniswap v3’ümüz varsa, tokenlerinizi sağlayabileceğiniz ve zaman içinde ücret kazanabileceğiniz otomatik piyasa yapıcısı içindeki herhangi bir ticaret çifti türü.

İyimserlik veya iyimser toplamalar yoluyla ikinci katman ölçeklendirmeyi gerçekleştirirseniz, burada gaz ücretlerini neredeyse sıfıra indirebileceksiniz …

Burada bu iki özelliğe sahipseniz, bir likidite girdabı oluşturmak için mükemmel fırtınaya sahip olursunuz. Uniswap protokolü, onu kullanıcıların büyük çoğunluğunun kullanabileceği nihai değişim haline getiriyor. ” 

Nicholas Merten’in listesindeki bir sonraki para, Bitcoin’e öldürücü bir kullanım durumu getirmeyi amaçlayan bir proje olan Stacks (STX).

“Stacks platformu, insanların Bitcoin ağının üzerindeki ikincil bir katman üzerinde akıllı sözleşme tarzı uygulamalar geliştirmesini sağlayacak …

Sadece ödemelere odaklanmakla kalmayıp, aynı zamanda Ethereum’da gördüğünüz gibi uygulamalar oluşturmak için gerçek bir çerçeve oluşturacak. 

Dolayısıyla, Uniswap sağlam bir platform, insanların Bitcoin’i likit bir şekilde ödünç vermelerine ve takas etmelerine ve Bitcoin’i farklı türdeki programatik işlevlerde gerçek para olarak kullanmalarına olanak tanıyan borç verme platformları ve borç alma platformları oluşturma yeteneği. ”  

Nicholas Merten’in radarındaki son madeni para, arzını bir sepet fiat para birimine (Özel Çekme Hakları) ve oynaklık endeksine (VIX) göre ayarlayan esnek bir stabilcoin olan Benchmark Protokolüdür (MARK).

“Burada sadece fiyata bağlı olmak yerine, aslında geleneksel piyasa oynaklığını ölçen bir piyasa endeksi kullanıyor, böylece finansal piyasalarda dalgalanma dönemleri olduğunda, dolaşımda daha fazla MARK var veya daha istikrarlı sağlayabilmek için MARK sahiplerine veriliyor. piyasada likidite var. ” 

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

cenk dinçhttp://blokchaintr.com
Cenk Dinç Kriptoya Olan Merakını Daha İyi İfade Etmek İçin Araştırmalarını Öğrenerek Bizimle Paylaşmayı Seçti.Cenk Turizm Ve Otelcilik Okuyup Ayrıca Sitede Yazılarını Bizimle Paylaşmaktadır...

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

121BeğenenlerBeğen
57TakipçilerTakip Et
1,116TakipçilerTakip Et
5AboneAbone Ol

StormGain, Milyarlarca Akıllı Telefon Kullanıcısına Hizmet Vererek Kripto Madenciliği Oyun Alanını Seviyelendiriyor

Kripto para madenciliği kavramının bugünlerde biraz olumsuz bir çağrışımı var. Özel ve pahalı donanım gerektirdiğinden birçok kişi bunu elektrik israfı olarak görüyor. Peki ya...

Goldexco.in, kullanıcıların % 50’ye varan indirimle ETH satın alabilecekleri bir kampanya başlatıyor! 

Goldexco.in indirimli ETH satın alabileceğiniz yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya da %50 indirimle ETH sahibi olabilirsiniz. Detaylar aşağıda yer almaktadır. İndirim Süresi: 24 Mayıs 2021, 10:00...

Student Coin (STC) Token Yayında Ve 10’dan Fazla Kripto Para Borsasında Yer Alıyor

Öğrencilere ve kripto para birimlerine yönelik benzersiz yaklaşımı nedeniyle 500'den fazla üniversite tarafından desteklenen Student Coin , ICO'ya ayrılmış olan tüm STC tokenlerini beklenenden daha kısa bir sürede...

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

Blokchaintr.com Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da

Blokchaintr.com'da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
60,188.00 $
60,188.00 $
2.72%
ethereumEthereum
4,032.23 $
4,032.23 $
0.68%
binance-coinBinance Coin
474.33 $
474.33 $
1.93%
tetherTether
1.00 $
1.00 $
0.29%
cardanoCardano
2.12 $
2.12 $
2.39%
solanaSolana
188.62 $
188.62 $
6.83%
xrpXRP
1.08 $
1.08 $
1.62%
polkadotPolkadot
42.33 $
42.33 $
4.64%
dogecoinDogecoin
0.255608 $
0.255608 $
3.29%
usd-coinUSD Coin
0.998411 $
0.998411 $
0.74%

Benzer Haberler