Home Bitcoin (BTC) Haberleri Analist Kaleo Bitcoin’in Yakında 100.000 Dolara Ulaşacağını Tahmin Ediyor, İki Altcoin Üzerinde Çalışıyor

Analist Kaleo Bitcoin’in Yakında 100.000 Dolara Ulaşacağını Tahmin Ediyor, İki Altcoin Üzerinde Çalışıyor

0
Analist Kaleo Bitcoin’in Yakında 100.000 Dolara Ulaşacağını Tahmin Ediyor, İki Altcoin Üzerinde Çalışıyor

Yaygın olarak takip edilen bir tüccar ve kripto analisti, Bitcoin’in çoğu yatırımcının düşündüğünden daha erken 100.000 $ ‘lık yeni bir yüksekliğe yükseleceğine inanıyor.

Ünlü analitist Kaleo ,76.500 Twitter takipçisine kripto piyasalarındaki düzeltmenin büyük olasılıkla bittiğini söyledi.

“İndirim bugün bitiyor. Şimdi daha fazlasını satın alın…

Günaydın ve mutlu Pazartesi. Bitcoin daha yukarı çıkacak. Altcoinler daha yukarı çıkacak. Hepsi daha yükseğe çıkacak. Titreyen ayılar. “

Düzeltmenin ortadan kalkmasıyla Kaleo , BTC’nin önümüzdeki aylarda önde gelen kripto para birimini % 100’ün üzerinde kazanımlara ulaştıracak yeni bir ralli başlatmaya hazır olduğunu söyledi .

“Bitcoin / BTC 100.000 $ ‘a gönderin.”

Kripto tüccar göre, o 2017 boğa piyasası sırasında Bitcoin fiyatı eylem kullanılmış ve kaplanmış BTC’nin cari rallide onu. Kaleo’nun tablosuna göre, önde gelen kripto para birimi Nisan ayında 100.000 $ ‘a ulaşabilir.

Kripto analisti, güçlü bir yükseliş potansiyeline sahip olduğuna inandığı iki altcoin’e de bakıyor.

Kaleo’nun radarındaki en önemli simge, merkezi olmayan değişim SushiSwap (SUSHI). Kaleo, SUSHI’nin Uniswap’in (UNI) ayak izlerini takip ederek 30 doların üzerinde bir hareket için hazırlandığına inanıyor.

Kaleo’nun listesindeki ikinci kripto para , önümüzdeki günlerde yükselmesini beklediği için düşüşlerde bir satın alma olduğunu söylediği blockchain oyun platformu Enjin Coin (ENJ) .

“1,00 $ + ‘a geçmeden önce 70 ila 80 sent aralığında bir veya iki günlük birikim beklemek.”

Kripto stratejisti , ENJ hakkındaki pembe bakış açısının da güçlü temellerine dayandığını vurguluyor .

“ ENJ konusunda bu kadar güçlü olmamın bir başka nedeni de , ileriye dönük büyük büyüme potansiyeline sahip bir pazar olan oyun NFT alanına katılımları. Bu alandaki diğer isimlere kıyasla ENJ şu ana kadar nispeten sessiz kaldı. “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here