Altcoinlerin Hazin Sonu “Titanik”

Siyah kara bulutlar Altcoinlerin başında dolaşıyor.Dünya en kötü ekonomik durgunlukla karşı karşıya kalırsa kripto ve altcoinler Titanik gibi batmaya hazır mı?

Kripto Op-Ed: Altcoin Yatırımcıları Aynı Gemiyle Düşmeye Zihinsel Olarak Hazırlanıyor mu?

Ne söylesek yalan olmaz, dünya kaos içinde – hiç olmadığı kadar önü karanlık. Borçlar onlarca yıldır yükseliyor, bankalar ve borç verenler aşırı büyüyor, şirketler nakit rezervlerinin eksikliği nedeniyle eksiye düşüyor ve neredeyse her büyük pazar koronavirüsün etkisi üzerinde karışıklık içinde. Salgın, dünya çapında masum insanların hayatlarını hızla tehlikeye sokmakla kalmıyor, aynı zamanda gelirlerine, iş güvenliğine, tasarruflarına, emeklilik fonlarına ve yatırımlarına da zarar veriyor.

Şu anda çok az sayıda sanayi mevcut kilitli ortamdan güvende ve ekonomik durgunluğa dayanıklı olanlar bile ekonomi, büyüme ve üretimde tam bir bozulmanın ortasında istikrar kazanmaya çalışırken hala mücadele ediyor.

İlk oaralar her zaman en risklidir. Ve mevcut felaket sırasında yatırımcılar altın ve diğer değerli metalleri bile yönelirken, yüksek riskli kripto para sınıfı için işler kasvetli görünüyor.

Aldığımız Bilgiye Göre Tarihin En Büyük 4 Aylık Dow Satışı Mum Bitcoin’i Korunmasız Bırakıyor

Kripto hype balonu sırasında 2017’ye geri dönelim. İşsizlik yılların en düşük seviyesini yaşıyordu, yükselen bir ekonominin sonucu olarak maaşlar şişti ve borsa yükseldi.

Para boldu ve yatırımcıların kripto gibi spekülatif piyasalarda fazla riskleri vardı.

Yatırımcılar, Bitcoin’in ani yükselişini neredeyse sıfırdan 20.000 dolara kadar yükseldikten sonra insanlar kripto piyasasına akın etti, zengin olmak istedikleri için akın ettikleri altcoinlerdi.

Bitcoin ilk hamle avantajı, markalaşmada yüksek görünürlük ve pazarın geri kalanından çok daha büyük bir piyasa değerine sahiptir. Ayrıca, merkezi olmayan ağı ve sınırlı tedariki gibi benzersiz değer veren benzersiz özelliklere de sahiptir.

Bitcoin’in geçerli bir kullanım örneği olduğunu söylemek zor olsa da, potansiyel ve türünün ilk örneği olmak, önümüzdeki fırtınada hayatta kalmasına yardımcı olabilecek bazı ek faydalar sağlıyor

Ancak Altcoinler, bir varlığın elde ettiği kadar spekülatiftir. Piyasa değerine göre ilk on kripto para biriminin dışında, büyük bir vaatle sonsuz bir kanıtlanmamış teknoloji listesi var.

- Advertisement -

Ancak vaat faturaları ödemiyor ve bu projeler, eğer yaparlarsa, hiç gerçekleşmeyecek kadar meyvelerinden uzak olabilirler. Ekonominin kötüleşmesi halinde topluca toplanan ilk varlıklar arasında olabilirler – ve hepsi bu noktada garantilidir.

İnsanlar kira yapmak, ailelerini beslemek ve maaş için çalışıyorlar. Altcoinlere daha fazla yatırım yapmak, şu anda insanların zihninden en uzak şey.

Ekonomistlere Göre Krizin Ortasında Hükümetin Fazla Harcama Yapması Bitcoin’i için Yükseltiyor

Altcoins ayrıca çok az likidite sunar, yani yatırımcılar bu varlıkları fatura ve harcamalarda kullanmak için fiat’a nakde çevirmeye çalıştıkça veya daha güvenli yatırımlara hatta nakit paraya geçmeye çalıştıklarında, likidite eksikliği bu varlıkların fiyatlarını alırken sıfıra yakın.

Ve bu altcoinler, çoğu durumda tüm zamanların en yüksek seviyesinden% 90’ın üzerinde düştüğü için, kayıpları telafi edecekleri umudu azalmaya başlayabilir.

Şu anda tüm bunlar kripto piyasasına karşı olan ve modern dünya tarihindeki muhtemelen en kötü ekonomik gerileme ile, altcoin yatırımcıları, işler daha da kötüye gitmeye başlarsa, zihinsel olarak Titanik gibi batmaya hazırlanıyorlar.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

- Advertisement -
bydinco
bydinco
Teknolijiye Olan Merakım Sonucu Blockchain Teknolojisiyle Tanıştım. Daha Fazla İnsana Bilgi Haber Ve Analizleri Aktarabilmek Adına Blokchaintr.com Kuruldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

71BeğenenlerBeğen
28TakipçilerTakip Et
787TakipçilerTakip Et
5AbonelerAbone

En Son Haberler

Rarible (RARI) Nedir? Rarible, NFT’leri Nasıl Kullanır?

Rarible (RARI) , kullanıcıların blockchain teknolojisi ile güvence altına alınmış dijital koleksiyonlarını oluşturmalarına ve satmalarına olanak tanıyan bir platformdur. Bir sanatçı olarak kendi çalışmanızı pazarlamanın, yüksek değerli koleksiyon...

Vortex DeFi (VTX) Nedir? Vortex Bişenleri Nelerdir?

Vortex DeFi (VTX) , kullanıcılara tek bir web tabanlı kullanıcı arayüzünden tüm önde gelen merkezi olmayan finans (DeFi) platformlarına ve protokollerine tek noktadan erişim sağlamayı...

SuperFarm (SUPER) Nedir? NFT Nedir? SuperFarm Ve NFT Nasıl Çalışır

SuperFarm (SUPER), onlara tokenlerine değer katma kapasitesi verirken, fungible olmayan tokenler (NFT) oluşturma sürecini kolaylaştırmayı amaçlayan bir çapraz zincir DeFi platformudur.  Yaratıcıların yararlanabileceği kendi NFT pazarına...
bitcoinBitcoin
47,787.00 $
47,787.00 $
5.06%
ethereumEthereum
1,520.85 $
1,520.85 $
9.94%
cardanoCardano
1.27 $
1.27 $
1.1%
binance-coinBinance Coin
253.16 $
253.16 $
15.97%
tetherTether
1.00 $
1.00 $
0.29%
polkadotPolkadot
35.05 $
35.05 $
8.84%
xrpXRP
0.433074 $
0.433074 $
2.4%
litecoinLitecoin
170.83 $
170.83 $
4%
chainlinkChainlink
26.51 $
26.51 $
7.8%
stellarStellar
0.416222 $
0.416222 $
2.45%

Benzer Haberler

XRPL NFT Ekleyeceğini Duyurdu

Ripple destekli geliştirme stüdyosu XRPL Labs Wietse Wind'in kurucusu, XRP Ledger'e fungible olmayan tokenler (NFT'ler) ekleme planlarını duyurdu. Wind, yeni bir tweet'te, XRPL geliştiricilerinin dikkatini,...

Ünlü Analist Paradotor 2021 Bitcoin Fiyat Tahminini Açıkladı

Kripto para analizi yapan ve en eski analistlerden olan Paradotor 2021 yılı için Bitcoin fiyat tahminini açıkladı. Ünlü analist 162 Bin takipçisine devamlı uyarılarda bulunup...

Ünlü Kripto Firması CEO’su Mike Novogratz 2021 Yıl Sonu İçin Bitcoin Fiyat Tahminini Arttırdı

Ünlü Kripto Firması CEO'su Mike Novogratz 2021 Yıl Sonu İçin Bitcoin Fiyat Tahminini Arttırdı

Ripple SEC Davası Sonucu Olarak XRP Fiyat Düşüşü Devam Ediyor

XRP piyasası, dava krizinin ortasında düşmeye devam ediyor.XRP, ayı % 16 düşüşle bitirmeye hazırlanıyor. Ripple Davası Haberleri Etkisi Devam Ediyor Bugün erken saatlerde,  XRP anlistlerinden biri  $ 0,403...