Altcoinlerin Hazin Sonu “Titanik”

Siyah kara bulutlar Altcoinlerin başında dolaşıyor.Dünya en kötü ekonomik durgunlukla karşı karşıya kalırsa kripto ve altcoinler Titanik gibi batmaya hazır mı?

Kripto Op-Ed: Altcoin Yatırımcıları Aynı Gemiyle Düşmeye Zihinsel Olarak Hazırlanıyor mu?

Ne söylesek yalan olmaz, dünya kaos içinde – hiç olmadığı kadar önü karanlık. Borçlar onlarca yıldır yükseliyor, bankalar ve borç verenler aşırı büyüyor, şirketler nakit rezervlerinin eksikliği nedeniyle eksiye düşüyor ve neredeyse her büyük pazar koronavirüsün etkisi üzerinde karışıklık içinde. Salgın, dünya çapında masum insanların hayatlarını hızla tehlikeye sokmakla kalmıyor, aynı zamanda gelirlerine, iş güvenliğine, tasarruflarına, emeklilik fonlarına ve yatırımlarına da zarar veriyor.

Şu anda çok az sayıda sanayi mevcut kilitli ortamdan güvende ve ekonomik durgunluğa dayanıklı olanlar bile ekonomi, büyüme ve üretimde tam bir bozulmanın ortasında istikrar kazanmaya çalışırken hala mücadele ediyor.

İlk oaralar her zaman en risklidir. Ve mevcut felaket sırasında yatırımcılar altın ve diğer değerli metalleri bile yönelirken, yüksek riskli kripto para sınıfı için işler kasvetli görünüyor.

Aldığımız Bilgiye Göre Tarihin En Büyük 4 Aylık Dow Satışı Mum Bitcoin’i Korunmasız Bırakıyor

Kripto hype balonu sırasında 2017’ye geri dönelim. İşsizlik yılların en düşük seviyesini yaşıyordu, yükselen bir ekonominin sonucu olarak maaşlar şişti ve borsa yükseldi.

Para boldu ve yatırımcıların kripto gibi spekülatif piyasalarda fazla riskleri vardı.

Yatırımcılar, Bitcoin’in ani yükselişini neredeyse sıfırdan 20.000 dolara kadar yükseldikten sonra insanlar kripto piyasasına akın etti, zengin olmak istedikleri için akın ettikleri altcoinlerdi.

Bitcoin ilk hamle avantajı, markalaşmada yüksek görünürlük ve pazarın geri kalanından çok daha büyük bir piyasa değerine sahiptir. Ayrıca, merkezi olmayan ağı ve sınırlı tedariki gibi benzersiz değer veren benzersiz özelliklere de sahiptir.

Bitcoin’in geçerli bir kullanım örneği olduğunu söylemek zor olsa da, potansiyel ve türünün ilk örneği olmak, önümüzdeki fırtınada hayatta kalmasına yardımcı olabilecek bazı ek faydalar sağlıyor

Ancak Altcoinler, bir varlığın elde ettiği kadar spekülatiftir. Piyasa değerine göre ilk on kripto para biriminin dışında, büyük bir vaatle sonsuz bir kanıtlanmamış teknoloji listesi var.

Ancak vaat faturaları ödemiyor ve bu projeler, eğer yaparlarsa, hiç gerçekleşmeyecek kadar meyvelerinden uzak olabilirler. Ekonominin kötüleşmesi halinde topluca toplanan ilk varlıklar arasında olabilirler – ve hepsi bu noktada garantilidir.

İnsanlar kira yapmak, ailelerini beslemek ve maaş için çalışıyorlar. Altcoinlere daha fazla yatırım yapmak, şu anda insanların zihninden en uzak şey.

Ekonomistlere Göre Krizin Ortasında Hükümetin Fazla Harcama Yapması Bitcoin’i için Yükseltiyor

Altcoins ayrıca çok az likidite sunar, yani yatırımcılar bu varlıkları fatura ve harcamalarda kullanmak için fiat’a nakde çevirmeye çalıştıkça veya daha güvenli yatırımlara hatta nakit paraya geçmeye çalıştıklarında, likidite eksikliği bu varlıkların fiyatlarını alırken sıfıra yakın.

Ve bu altcoinler, çoğu durumda tüm zamanların en yüksek seviyesinden% 90’ın üzerinde düştüğü için, kayıpları telafi edecekleri umudu azalmaya başlayabilir.

Şu anda tüm bunlar kripto piyasasına karşı olan ve modern dünya tarihindeki muhtemelen en kötü ekonomik gerileme ile, altcoin yatırımcıları, işler daha da kötüye gitmeye başlarsa, zihinsel olarak Titanik gibi batmaya hazırlanıyorlar.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

bydinco
bydinco
Teknolijiye Olan Merakım Sonucu Blockchain Teknolojisiyle Tanıştım. Daha Fazla İnsana Bilgi Haber Ve Analizleri Aktarabilmek Adına Blokchaintr.com Kuruldu.

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

[td_block_social_counter facebook="blokchaintr" custom_title="Bizi Takip Edin" open_in_new_window="y" youtube="channel/UCeoNbT8j10Lwd4m9hNBOgvg" style="style9 td-social-boxed td-social-colored" instagram="blokchaintrcom" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#dd9933" twitter="blokchaintr" social_rel="nofollow"]

StormGain, Milyarlarca Akıllı Telefon Kullanıcısına Hizmet Vererek Kripto Madenciliği Oyun Alanını Seviyelendiriyor

Kripto para madenciliği kavramının bugünlerde biraz olumsuz bir çağrışımı var. Özel ve pahalı donanım gerektirdiğinden birçok kişi bunu elektrik israfı olarak görüyor. Peki ya...

Goldexco.in, kullanıcıların % 50’ye varan indirimle ETH satın alabilecekleri bir kampanya başlatıyor! 

Goldexco.in indirimli ETH satın alabileceğiniz yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya da %50 indirimle ETH sahibi olabilirsiniz. Detaylar aşağıda yer almaktadır. İndirim Süresi: 24 Mayıs 2021, 10:00...

Student Coin (STC) Token Yayında Ve 10’dan Fazla Kripto Para Borsasında Yer Alıyor

Öğrencilere ve kripto para birimlerine yönelik benzersiz yaklaşımı nedeniyle 500'den fazla üniversite tarafından desteklenen Student Coin , ICO'ya ayrılmış olan tüm STC tokenlerini beklenenden daha kısa bir sürede...

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

Blokchaintr.com Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da

Blokchaintr.com'da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
21,392.73 $
21,392.73 $
8.18%
ethereumEthereum
1,701.10 $
1,701.10 $
8.81%
tetherTether
1.00 $
1.00 $
0.02%
usd-coinUSD Coin
1.00 $
1.00 $
0.07%
bnbBNB
286.35 $
286.35 $
5.34%
binance-usdBinance USD
1.00 $
1.00 $
0.08%
xrpXRP
0.340783 $
0.340783 $
9.28%
cardanoCardano
0.467767 $
0.467767 $
11.53%
solanaSolana
37.27 $
37.27 $
8.15%
dogecoinDogecoin
0.069841 $
0.069841 $
10.82%

Benzer Haberler