Adını Duyduğunuz Veya Hiç Duymadığınız Bu Altcoin Projelerine Pantera Capital Yatırım Yapıyor

0
152

Kripto yatırım devi Pantera Capital, sürekli genişleyen DeFi alanına ilgi duymaya ve satın almaya devam ediyor.

Firma kısa süre önce, merkezi olmayan DeFi projesi olan 1 inç (1 inç) ve yaklaşan Bitcoin opsiyon ticaret platformu PowerTrade (PTF) dahil olmak üzere birkaç küçük-orta ölçekli DeFi projesini destekledi.

PTF henüz piyasaya sürülmedi, ancak CoinGecko, Kyber ve Synthetix’in kurucuları da dahil olmak üzere Pantera’nın yanı sıra diğer büyük oyuncuların da desteğine sahip.

CoinGecko’ya göre, piyasa değerine göre 486. sıradaki kripto varlığı, son 30 günde% 180’den fazla arttı ve yazı yazılırken yaklaşık 0,60 dolardan işlem görüyor . Projenin arkasındaki ekibin Eylül ayı itibarıyla 4,7 milyon dolar topladığı bildirildi.

1inch, önde gelen tüm merkezi olmayan borsalarda en uygun maliyetli takas çiftlerini keşfetmeyi amaçlamaktadır. Toplayıcı, tüccarlara çeşitli merkezi olmayan borsalardan ve likidite protokollerinden likiditeye erişim sağlar.

Pantera , geçen ay projeye yaptığı yatırımı duyurdu ve böyle bir hareketin ortaya çıkan DeFi ekosistemini iyileştireceğini söyledi.

“… Piyasadaki yüzlerce DEX ve AMM ile likidite, dijital varlık ekosisteminde parçalandı. Tüccarlar için bu, doğru DEX veya AMM’yi seçmenin, seçilen token çiftinin fiyatları üzerinde önemli etkisi olabileceği anlamına gelir. Bunun da ötesinde, her DEX veya AMM yalnızca belirli bir kripto çifti grubunu kapsar ve bireysel DEX’ler birbirleriyle birlikte çalışmama eğilimindedir. Sonuçta, tüccarlar daha iyi bir çözüm için can atıyor. “

CoinGecko’ya göre, 1inch’in tokeni Aralık ayı sonunda piyasaya sürüldü ve son iki hafta içinde% 85’in üzerinde artış gösterdi . 107. sıradaki kripto para birimi, yazı yazılırken 1.87 dolardan işlem görüyor.

Pantera Capital’in yatırımlarının tam listesine burada ulaşabilirsiniz.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz