Home Kripto Para Haberleri 500.com, BTC.com’u Satın Alarak Bitcoin Madenciliğine Giriyor

500.com, BTC.com’u Satın Alarak Bitcoin Madenciliğine Giriyor

0
500.com, BTC.com’u Satın Alarak Bitcoin Madenciliğine Giriyor

Bugün, Shenzhen, Çin merkezli spor piyango sitesi 500.com , bir hisse takas anlaşması yoluyla Blockchain Alliance Technologies Holding Company’den büyük Bitcoin madencilik havuzu BTC.com’u satın aldığını duyurdu .

Blockchain Alliance, bitcoin madenciliği devi Bitmain’in kurucu ortağı Jihan Wu tarafından yönetilen BitDeer tarafından işletilmektedir.

Bu satın alma sözleşmesinin şartları, duyuruya göre 500.com’u kendi tedavüldeki hisselerinin yüzde 10’unu kullanarak gerçekleştirmeyi içeriyor. Şartlar ayrıca BTC.com işletmelerinin performansına dayalı olarak ek hisse ihraçlarını da özetledi.

BTC.com madencilik havuzu verilerine göre , şu anda blok doğrulama yoluyla dördüncü en büyük havuzdur ve son üç gündeki toplam ağ hash oranının yüzde 10’undan biraz fazlasına katkıda bulunur. Bu yazının yazıldığı tarih itibariyle, BTC.com bu zaman dilimi boyunca saniyede 15.36 exhahash’lik bir hash oranını koruyor.

Bu haber, 500.com’un Şubat ayı başlarında 15.900 bitcoin madencilik kulesi satın aldığını duyurmasının hemen ardından geldi .

Bu, Ocak ayında blok zinciri alanına girme niyetini henüz açıklayan çevrimiçi kumar şirketi için hızlı bir gelişme.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here