Home Altcoin Haberleri Ethereum (ETH) Haberleri 130 $ Dolar Değerindeki Ethereum’u Transfer Etmek İçin 2.6 Milyon Dolar Ödedi

130 $ Dolar Değerindeki Ethereum’u Transfer Etmek İçin 2.6 Milyon Dolar Ödedi

0
130 $ Dolar Değerindeki Ethereum’u Transfer Etmek İçin 2.6 Milyon Dolar Ödedi

Ethereum blockchain,Biri anormal bir şekilde 2.5 Milyon Dolar Ödeyerek 130 Dolar Değerindeki Ethereum’u Transfer etti.

Daha öncede yapılan hatalar var, yine biri 0.55 ETH tutarında işlem için 10.668 ETH ödedi. Bu Ethereum’u taşımak için daha doğrusu Küçük bir miktar ETH göndermek için yüksek meblada göderim ücreti ilk defa olan olaylardan değil.

Küçük Miktar Ethereum İçin Büyük Miktar Ödedi

Blockchain kaşifi Etherscan’a göre, birkaç saat önce bir tüccar 0.55 ETH’yi bilinmeyen bir adrese taşıdı. ödenen o büyük işlem ücreti olmayasaydı farkedilmezdi bile ama hemen göze çarptı.

Kullanıcı , küçük miktar Ethereum transfer etmek için işlem ücreti olarak 10.668 ETH’nin üzerinde ödeme yaptı . Toplam işlem fiyatıyla 2.6 milyon dolar (2.596.377 $) değerinde

Kim Yaptı?

İşlemi gerçekleştiren adres şu anda 46.2 ETH’den fazla, 11.2 milyon dolar değerinde. Adres, adrese ve adrese inanılmaz derecede yüksek aktarım sıklığı gösteren aktarım geçmişinin önerdiği gibi bir kripto değişim platformuna ait olabilir.

10.668 ETH’ye ne olacak?

İşlem, blok zincirindeki 10237208 bloğuna dahil edildi. Blok ETH maden havuzu SparkPool tarafından çıkarıldı .

SparkPool , havuzun olayı araştırdığını ortaya çıkarmak için Twitter’da araştırma yapıyor . SparkPool, ekibin geçmişte de bu tür sorunlarla başa çıkma deneyimine sahip olduğunu belirtti. Havuz “sonunda bir çözüm bulacak” dedi.

Daha Önceki Benzer Vakalar

Daha önce 80.000 dolar işlem ücreti ile yaklaşık 0 dolar değerinde bir işlem yapılmıştı. İşlem, Ethereum blok zincirindeki 0.00000001 dolar değerinde Syntethics Network Token’ı (SNX) 656 ETH karşılığında taşıdı.

İşlem, ebedi sisteminde yapılan değişiklikler nedeniyle CoinOne kripto borsası tarafından yanlışlıkla yapıldı. Borsa, aynı hatayı tekrar yapmamak için protokollerini güncellemesini sağladı.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here