Home Kripto Para Haberleri 1 Milyon Dolarlık Bitcoin Hediyesi: Rapçi Megan Thee Stallion, Twitter’da Ücretsiz BTC Dağıtıyor

1 Milyon Dolarlık Bitcoin Hediyesi: Rapçi Megan Thee Stallion, Twitter’da Ücretsiz BTC Dağıtıyor

0
1 Milyon Dolarlık Bitcoin Hediyesi: Rapçi Megan Thee Stallion, Twitter’da Ücretsiz BTC Dağıtıyor

Amerikalı rapçi ve hip hop sanatçısı Megan Thee Stallion, Twitter’da Cash App kullanıcılarına 1 milyon dolarlık bitcoin veriyor. Binlerce insan katılıyor ve çoğu yıldızdan bazı uydular aldığını iddia ediyor.

Megan Thee Stallion Bitcoin Veriyor

Hot Girl Meg olarak da bilinen Megan Thee Stallion, Perşembe günü Twitter’da Cash App kullanıcılarına 1 milyon dolarlık bitcoin verdiğini duyurdu. “Thee Hot Girl koçu resmi olarak @Cashapp ekibinde” diye yazdı. “Kutlamak için elimden geldiğince çok fıstığa 1 milyon dolar bitcoin veriyorum. Bu milyon birimi bitene kadar veriyor olacak, bu yüzden bir parça almak için Cashapp’ınızı #Bitcoinmeg ile aşağıya bırakın. ” Twitter CEO’su Jack Dorsey, bir tweet’te Megan Thee Stallion’un bu bitcoin hediyesinin yasal olduğunu doğruladı.

Yazma sırasında Twitter’da binlerce kişi katıldı. Hot Girl Meg’in tweet’i 18.000’den fazla kez retweetlendi, 67.500’den fazla beğeni aldı ve 172.000’den fazla yorum topladı. Bir dizi insan ayrıca Cash App ekran görüntülerini de yıldızdan gerçekten bitcoin ödemeleri aldıklarını onayladı.

Hot Girl Meg, başka bir Bitcoin tweet’i ile takip etti :

Hotties bitcoin gerçekten akıllı bir yatırımdır ve zamanla artar [ateş emojisi], hepinizin Cash App adlarını bırakmaya devam etmenizi sağlar, böylece çağrı akıllı para hareketleri yapabilir.

Megan Thee Stallion’dan bazı mesajlar aldığını iddia eden kişilerin gönderdiği ekran görüntülerine göre, hip hop sanatçısı her alıcıya 43.000 sat ile 50.000 arasında sattı verdi. Twitter kullanıcı adı @ 1nonlyrmonee, Hot Girl Meg’den 43.210 sats (~ 9.78 $) aldığını onaylayan bir ekran görüntüsü yayınladı. “Hepiniz çok inek oldum. Megan’ın Bitcoin hediyesinin bir kısmını kazandım !! Çok teşekkür ederim, sonsuza kadar minnettarım ”diye yazdı.

Bu, “Girls in the Hood” şarkıcısının hayranlarına ilk kez para vermesi değil. Ağustos ayında, rapçi ve aktris Cardi B ile “WAP” işbirliğini kutlamak için 1 milyon dolar verdi. “Dışarıdaki tüm güçlü kadınları kutlamak için toplam 1 milyon dolar bağışta bulunmak üzere Twitter ve Cash App ile ortaklık yapıyoruz. . Biri size veya şu anda tanıdığınız bir kadına nasıl yardımcı olabilir? ” Megan Thee Stallion o sırada yazdı. Şarkıcı ayrıca daha önce 10.000 ila 10 Tinder kullanıcısına “Put Yourself Out There Challenge” da gerçek benliklerini gösteren bir profil göndermeleri için verdi.

Twitterda Bizi Takip Edebilir, Yorumlarda Bulunabilirsiniz.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here