Zilliqa Fiyat Tahmini: ZİL Gelecekte Ne Vadediyor?

ZILLIQA (ZIL) Fiyat Tahminleri

Pek çok para birimi, en çok aranan kripto piyasasını istila etmiş olsa da, en çok konuşulan ve en üst sıralarda yer alan, bir ERC20 belirteci olan Zilliqa (ZIL). Bu, Zilliqa İcra Kurulu Başkanı Bay Xinshu Dong ve ekibinin bu varlığı başlatmak için bu parlak fikri ortaya çıkardığı 2017 yılının gelişiydi. Fikri, bu Zilliqa kriptosunu hayata geçiren özel danışmanlar topluluğu ve blockchain algoritma uzmanları tarafından desteklendi.

Zilliqa Satın Al 

Artık Zilliqa satın almak mı istiyorsunuz? O zaman bir kripto borsasına kaydolmanın zamanı geldi. Bir borsaya kaydolduktan sonra dakikalar içerisinde alım-satım yapmaya başlayabilirsiniz. BlockchainTR’nin profesyonel ekibi olarak Binance borsasına kayıt olmanızı önerebiliriz. Binance, uluslararası olarak kullanılan dünya çapında bir kripto borsasıdır. Binance borsasına kayıt olduktan sonra fiat para birimleriniz ile  kripto para satın almakay başlayabilirsiniz. Binance borsası, düşük ücretleri ile tanınan dünyanın en büyük borsasıdır. Düşük işlem ücretleri, düşük miktarlarda para ile ticarete başlasanız bile yine de iyi kar elde edebileceğiniz anlamına gelir. Ekibimiz, Binance‘deki ilk işleminizde size başarılar diler! 

ZILLIQA: DAHA AZ BİLİNEN GERÇEKLER:

2018 yılı civarında yatırım piyasasına saf bir katılımcı olarak, çok az kişi ZIL para birimine aşinaydı ve ZIL kripto ticareti konusunda biraz endişeliydi. Zilliqa madeni paranın önemli bir avantajı, ağ genişledikçe, madenci sayısında olağanüstü bir artışa katkıda bulunarak oranlarla işlem yapabilmenizdir. Zilliqa, parçalama teknolojisi ile oluşturulmuş, halka açık blockchain türünün ilkidir. Parçalama yöntemini kullanarak mevcut ölçeklenebilirlik sorununu çözebilir. Zilliqa, büyük hacimli işlemleri yönetebildiği için kurumsal ihtiyaçları karşılayabilir.

ExchangeBenefitsNumber of CryptoMore information
 /></a><br />
<p class=Binance

Best exchange worldwide, 250+ cryptocurrencies available

100+

Open
Binance
 /></a><br />
<p class=
OKEX

Low fees, 100+ cryptocurrencies available

100+

Open
OKEX
 /></a><br />
<p class=
Kraken

International exchange

75-100

Open
Kraken
 /></a><br />
<p class=Coinbase

Biggest US Crypto Exchange

100+

Open
Coinbase
 /></a><br />
<p class=
eToro

Platform for Crypto & Stocks

75-100

Open
eToro

Sağlam ve yüksek bant genişliğine sahip bir genel blok zinciri platformu tarafından desteklenen ZIL’in ele aldığı sorun, hibrit bir fikir birliği mekanizmasını devreye sokan erişilebilirlik sorunlarıdır. Bu durumda, düğüm işlemi tamamen İş Kanıtı (PoS) karmasına bağlıdır. Zilliqa’nın benzersiz bir özelliği, onaylanmış bir bloğun önceki bloğu izleyebildiği eşler tarafından hileli veya sahte işlemleri yakalayabilmesidir.

Zilliqa, işleme dahil olan diğer tarafla ilgili herhangi bir veri veya mesaj ifşa edilmeden çapraz kontrol edilen tüm blok zinciri etkin işlemin sıfır ifşa kanıtına ve matematiksel tutarlılığına dayanan kriptografik yöntemlere dayanmaktadır. Bu nedenle önce güvenlik engelleri tutuklanır. Kredi, tüm merkezi olmayan Finans ekosisteminin ana akışı olan Zilliqa tarafından Zyro protokolünün geliştirilmesine gidiyor ve bu da offing’de bir başka lansman olacak.

Bu protokolde öne çıkan göze çarpan bir özellik, likidite sağlaması ve ağ üzerinde işlemlerin yıldırım hızında olmasını sağlamasıdır. Bu algılanabilir özellik, onu diğer Ethereum tabanlı Merkezi Olmayan Finans protokollerine kıyasla benzersiz kılar ve aynı zamanda çok sayıda madencilik yolu oluşturur.

Bu nedenle, Zilliqa tokenlerinin işlevini akıllı sözleşmelerin uygulanmasında ve transfer fonlarında katalizör olarak adlandırmak abartı olmaz. Dahası, geliştiricilerin güvenlik açısından akıllı sözleşmeler yazabileceği Scilla adlı kendi akıllı sözleşme dilini geliştirdi.

ZIL’IN TARİHİ FİYAT HAREKETİNİN ANALİZİ

Fiyat yolculuğu, sürprizlerle birlikte kıvrımlar ve dönüşlerle şekillendirildi. Zilliqa’nın (ZIL) şu anki fiyatı 0,032266 dolarda ve düşüş trendi altında işlem görüyor. Zilliqa’nın piyasa değeri 346.096.817 ABD dolarıdır ve 10.731.040.470 ZIL fiilen dolaşımdadır. Son gün, yani 24 saatlik fiyat dalgalanmasının tamamen anlatılması gereken bir hikayesi var. 59,998,763 $ ‘dan alım satım sözü verdi.

UZMANLAR ZILLIQA’NIN TAHMİNİNİ ANLADI

Birçok Cryptogurus, fiyat tahmini (ABD Doları karşısında Zilliqa) hakkındaki görüşlerini bolca belirtmiş olsa da, hepsi birbirine benzemiyor. Bazı uzmanlar cesaret verici bir öngörüde bulunurken (Zilliqa fiyat tahmini), diğerleri size cömert özgürlükler verme konusunda biraz temkinli davranıyor:

# 1 “Bir fiyat tahminleri web sitesi olan BeInCrypto , 2020 ZIL yatırımı hakkında çok iyimser bir görüş verdi. Tahminlerine göre, ZIL önümüzdeki yıllarda 0,20 doları geçebilir !! “

# 2 Canavar Ticareti. com , “Zilliqa fiyatı 2020’nin sonunda 5 ABD doları sınırını aşmış olacaktı.”

# 3 Cüzdan Yatırımcısı, “ Muhafazakar eğilim ve ihtiyatlı bir yaklaşımla, madalyonun pozisyonunu koruyacağı ve ZIL fiyatının 0,00373 $ ‘a kadar düşük işlem görmesi zor görünüyor.”

ZILLIQA COIN FİYAT TAHMİNİ 2020 KARARI

Çeşitli uzmanların fiyat tahminleri, Zilliqa’nın (ZIL) rakiplerinden hiçbir şekilde daha iyi performans göstermesini engellemiyor. Zilliqa topluluğu buna rağmen kendisi için daha yüksek kriterler belirledi. ZIL’in kripto dünyasındaki payı, bu platformu son derece interaktif ve karmaşık bulan tüm yatırımcıların beklentilerini aşacak. Zilliqa’nın token borsasının bir diğer önemli lansmanı, çok sayıda borsa tarafından desteklenecek olan yakında açıklanacak.

Zilliqa’nın 0,0361 $ ‘lık bir zirveye ulaştığını bulmak abartı olmaz, ancak buna çok abartılı ve hareketli bir erişim denilemez.

Zilliqa Fiyat Tahmin 2020

Zilliqa tahmin ve fiyat tahmin tablosu 2020 yılında gerçekten takla attı ve trendi başından sonuna kadar tamamen değiştirdi. Madeni para 2020 boyunca tarihi bir yolculuğa çıktı. ZIL madeni parasının trendi oldukça agresif oldu ve çok iyimser bir yola yol açtı. Madeni para, özellikle ittifaklar için, sıçramalar ve sınırlar halinde büyüyebilir. Yeni Ortaklıklar ve geliştirme, Zilliqa’yı ilgi odağı haline getirerek, onu yatırımlar ve sosyal olarak saygın bir kripto para birimi için merkez sahne haline getirecektir. Süreçte, her geçen saniyede daha fazla işlem gerçekleştirilecek ve bu, kripto rakipleri için zorlu bir zorluk olabilir.

Zil Fiyat Grafiği

1 yıllık tarihsel verilere ve piyasa değeri gelişimine dayanarak, Zilliqa’nın, 2020’nin sonuna kadar dünyanın en büyük kripto para birimi borsalarında yer alan Ethereum tabanından kendi kendine geçiş yapan kendi blok zinciri platformuyla gelebileceğine dair bir tahmin bile var.

Zilliqa fiyat tahmini 2020, özellikle ZIL / USD için kripto para dünyasındaki tüm olumsuz ve kötümser eğilimlere veda edebilir, bu iyimserlikle dolu umutlar ve vaatler çağının başlangıcı anlamına gelebilir.

Zilliqa Fiyat Tahmin 2021

Zilliqa fiyatının 2021’in başında 0,040 dolar civarında işlem görmesi bekleniyor. Beklenen yüksek Zilliqa fiyatı 0,048 dolarken, en düşük seviyesi 0,033 dolarlık önemli destek seviyesi civarında olabilir. Bu nedenle, Zilliqa tahminine göre, kısa vadeli yatırımcılar veya tüccarlar Zilliqa’yı dips olarak satın alabilirler. Bu sayede yatırımlarından önemli karlar elde edebilirler. Yıl sonu için Zilliqa (ZIL) fiyat tahmini 0,039 dolar civarında.

Zilliqa Fiyat Tahmin 2022

Zilliqa fiyatının 2022 yılında 0,045 dolar civarında işlem görmesi bekleniyor. Zilliqa fiyatının beklenen en yüksek seviyesi 0,056 dolarken, en düşük seviyesi 0,039 dolar. Yıl sonu için Zilliqa (ZIL) fiyat tahmini 0,046 dolar civarında.

Zilliqa Fiyat Tahmin 2023

Zilliqa fiyatının 2023 yılında 0,058 dolar civarında işlem görmesi bekleniyor. ZIL fiyatının beklenen en yüksek seviyesi 0,068 dolar iken, en düşük fiyatı 0,048 dolar. Yıl sonu için Zilliqa fiyat tahmini kısmı 0.046 dolar civarında.

Zilliqa Fiyat Tahmin 2024

2024 yılı için, tahmin edilen ortalama ZIL fiyatı 0,066 $ civarında işlem görebilir. ZIL fiyatının beklenen yüksek seviyesi 0,075 dolarken, en düşük fiyatı 0,054 dolar. Uzun vadeli yatırımcılar için Zilliqa iyi bir yatırım yolu olacak. Yatırımcılar, popüler yolu izlerlerse, düşüşlerle satın alırlarsa, önümüzdeki 2-3 yıl içinde% 100’den fazla getiri elde edebilirler.

Zilliqa Fiyat Tahmin 2025

Kripto para dünyasında mucize tahminleri olabilir, kısa vadede de sihir olabilir. Beş yıl uzun bir süre. Uzmanların raporlarına göre, pandemik bir aşının öne çıkması, ZIL için patlama zamanı anlamına gelebilir. Zilliqa, muazzam bir fiyat artışını yansıtabilir ve önceki tüm zamanların en yüksek değerine dokunabilir. Kripto para birimlerinin uzman yatırımcıları her zaman daha uzun bir dönem için plan yapar.

Bu fiyatlı kripto para biriminin tüm engelleri aşması ve 1.339 $ ‘lık zirveye ulaşan zaman testine dayanması abartı olmaz. İtibari para birimleri salgının ardından ayakta kalamadığında, bu, tüm yatırımcıları Zilliqa’da işlem yapma konusunda yüksek umutlar ve özlemler yoluna götüren bir erteleme olarak gelebilir. Bilgilendirme amacıyla, hisse senedi izleme raporu okunabilir ve her 24 saatte bir Zilliqa (ZIL) izleme tahmini tutulabilir.

Biraz sabırla ve uzun vadede umutları yüksek tutarak, yatırımcılar 2025’in sonunda bir dönüş bekleyebilir, çünkü ZIL’in benimsenmesi, kripto para dünyasında artık saf bir giriş olmayacağı zaman katlanarak büyüyebilir. ama tecrübeli bir oyuncu.

SONUÇ: ZİL’İNİZİ HENÜZ ÇANTALADIN MI?

Makine öğrenimi ve fiyat tahmin algoritması ZIL tahmininde başarılı olmasına rağmen, pratik olarak buradaki uygulamalar oldukça kısıtlayıcıdır. ZIL madeni parasının fiyatlarını teknolojik ilerleme, iç rekabet, teslim etme piyasaları üzerindeki baskı, ekonomik sorunlar, güvenlik sorunları, gizlilik politikası, politik faktörler vb. Gibi bir dizi faktör yönetir.

Zilliqa ile işlem yapılırken akıllı icat stratejileri alınırsa, yüksek oynaklıkları yüksek kar potansiyeline yol açar. Zilliqa madeni para piyasası raporunu okumak için bizi izlemeye devam edin.

ZILLIQA İÇİN SIKILAŞTIRILMIŞ CEVAPLAR

Zilliqa staking’in 1. Aşamasındaki yenilikler nelerdir?

En son haberlere göre, Birinci Aşama, ZIL para birimi kullanıcılarının paralarını stake etme akıllı sözleşmesine transfer etmek için stake portalından, Zillion’dan ve BTC, Moonlet gibi cüzdanlardan yararlanmasına izin verecek. Bu, seçimlerine göre çekirdek düğüm operatörünün adresi belirtilerek yapılabilir. Herhangi bir yardım için, ekibin yardımını günde 24 saat alabilir veya e-posta adresinizi paylaşarak onlara yazabilirsiniz.

Beklenen yıllık verim ne olacak?

Piyasa değerine, dolaşımdaki arz, hacim ve piyasadaki diğer önemli faktörlere bağlıdır. Ortalama olarak, yıllık getiri olarak% 6 ROI beklenebilir.

Bahis yapabileceğim minimum ve maksimum ZIL $ miktarı nedir?

Stake etme konusunda üst sınır olmamakla birlikte, stake etmek için gereken minimum miktar ZIL kripto için 10 $ ‘dır.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

eray sezer
eray sezerhttp://blokchaintr.com
Eray Sezer Yalova Doğumlu Ve Geçimini Kriptoyla Sağlıyor.Yaşı Genç Ama Birikimleri Fazla Birikimlerini Bizimle Paylaşmayı Seçti...

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

[td_block_social_counter facebook="blokchaintr" custom_title="Bizi Takip Edin" open_in_new_window="y" youtube="channel/UCeoNbT8j10Lwd4m9hNBOgvg" style="style9 td-social-boxed td-social-colored" instagram="blokchaintrcom" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#dd9933" twitter="blokchaintr" social_rel="nofollow"]

StormGain, Milyarlarca Akıllı Telefon Kullanıcısına Hizmet Vererek Kripto Madenciliği Oyun Alanını Seviyelendiriyor

Kripto para madenciliği kavramının bugünlerde biraz olumsuz bir çağrışımı var. Özel ve pahalı donanım gerektirdiğinden birçok kişi bunu elektrik israfı olarak görüyor. Peki ya...

Goldexco.in, kullanıcıların % 50’ye varan indirimle ETH satın alabilecekleri bir kampanya başlatıyor! 

Goldexco.in indirimli ETH satın alabileceğiniz yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya da %50 indirimle ETH sahibi olabilirsiniz. Detaylar aşağıda yer almaktadır. İndirim Süresi: 24 Mayıs 2021, 10:00...

Student Coin (STC) Token Yayında Ve 10’dan Fazla Kripto Para Borsasında Yer Alıyor

Öğrencilere ve kripto para birimlerine yönelik benzersiz yaklaşımı nedeniyle 500'den fazla üniversite tarafından desteklenen Student Coin , ICO'ya ayrılmış olan tüm STC tokenlerini beklenenden daha kısa bir sürede...

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

Blokchaintr.com Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da

Blokchaintr.com'da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
21,317.00 $
21,317.00 $
2.51%
ethereumEthereum
1,223.91 $
1,223.91 $
8.04%
tetherTether
1.00 $
1.00 $
0.13%
usd-coinUSD Coin
1.00 $
1.00 $
0.34%
bnbBNB
239.38 $
239.38 $
5.16%
xrpXRP
0.366678 $
0.366678 $
10.61%
binance-usdBinance USD
1.00 $
1.00 $
0.44%
cardanoCardano
0.50308 $
0.50308 $
5.6%
solanaSolana
41.44 $
41.44 $
10.11%
polkadotPolkadot
8.21 $
8.21 $
6.77%

Benzer Haberler