MATIC Fiyat Tahmini: Uzmanların MATIC Yorumları

Klavuz İçeriği

MATIC’e Genel Bakış: Enigmanın Kodunu Çözme

İdeal bir blok zinciri platformu olan Matic, merkezi olmayan ekosistemdeki karmaşıklıkları ortadan kaldıran daha ucuz ve ışık hızında işlemler sağlar. Matic, hayatın her alanında çok işlevli ve çok amaçlı bir avantaj sağlamak amacıyla yaratılmıştır.

Matic Network, Vitalik Buterin ve Joseph Poon’un Plazma çerçevesi üzerine bir teknik inceleme yayınlamasının ardından, Ekim 2017’de CEO Jaynti Kanani, Sandeep Nailwal ve Anurag Arjun tarafından hayata geçirildi. İkili, Ethereum’un tam olarak ölçeklenebilir olmadığı ve dolayısıyla kök zincire bağlı PoS yan zincirleri kullanmanın avantajını ortaya çıkardığı gözlemlendi. Burada her bir zincir, bağımsız blok zinciri ile fikir birliği mekanizması, blok doğrulayıcıları ile ilgilenir ve kendi başına daha fazla “alt zincir” oluşturabilir.

ExchangeBenefitsNumber of CryptoMore information
 /></a><br /><p class=Binance

Best exchange worldwide, 250+ cryptocurrencies available

100+

Open
Binance
 /></a><br /><p class=
OKEX

Low fees, 100+ cryptocurrencies available

100+

Open
OKEX
 /></a><br /><p class=
Kraken

International exchange

75-100

Open
Kraken
 /></a><br /><p class=Coinbase

Biggest US Crypto Exchange

100+

Open
Coinbase
 /></a><br /><p class=
eToro

Platform for Crypto & Stocks

75-100

Open
eToro

Matic Network Satın Al 

Artık Matic Network satın almak mı istiyorsunuz? O zaman bir kripto borsasına kaydolmanın zamanı geldi. Bir borsaya kaydolduktan sonra dakikalar içerisinde alım-satım yapmaya başlayabilirsiniz. BlockchainTR’nin profesyonel ekibi olarak Binance borsasına kayıt olmanızı önerebiliriz. Binance, uluslararası olarak kullanılan dünya çapında bir kripto borsasıdır. Binance borsasına kayıt olduktan sonra fiat para birimleriniz ile  kripto para satın almakay başlayabilirsiniz. Binance borsası, düşük ücretleri ile tanınan dünyanın en büyük borsasıdır. Düşük işlem ücretleri, düşük miktarlarda para ile ticarete başlasanız bile yine de iyi kar elde edebileceğiniz anlamına gelir. Ekibimiz, Binance‘deki ilk işleminizde size başarılar diler! 

Matic Network: MATIC Jetonu

Matic Network’ün 24 saat aktif ekibi, türünün ilk örneği olan arayüz kitaplıkları üretti. Bunlar, programlar oluşturmanıza ve arayüzü uygulamanıza yardımcı olan araçlardır. Ağ ayrıca 2019 yılında kitlelere benzersiz bir jeton MATIC getirdi.

Mevcut fiyat 0,019 dolar ve Matic’in toplam arzı şu anda 10.000.000.000 seviyesinde duruyor.

Vantage Matic: Büyük Potansiyel

Ödemeler için Matic’i DApps üzerinde entegre etmek, her yerde ve her zaman ödeme yapılmasını sağlar. Bu tür işlemlerin teyidi saniyeler içinde işlenir. Bu, ücretlerin en düşük olduğu daha hızlı blok oluşturma süreleri nedeniyle olur. Matic, DApp’ler, tüccarlar ve kullanıcılar için ERC20 tokenleri, ETH ve diğerleri gibi kripto varlıklarını anında kabul etmeleri veya ödemeleri için API’ler / SDK’lar sağlar.

Matic, merkezi olmayan borsaların kullanıcıları için hızlı ve ucuz alım satımlar sunmasını sağlar. Matic ile entegrasyon, bu borsaların steroidler üzerinde çalışarak onları güvenilir ve emniyetli hale getirmesine yardımcı olur. Bu merkezi olmayan değişimin dijital varlıkların geleceğini yönlendirmesine şaşmamalı.

Matic, oyun ağlarını güçlendirir, böylece oyun dünyasındaki tüm süreçler blok zinciri üzerinden gerçekleştiği için işlem işlemlerinde performanslarını hızlandırır ve Matic’e daha fazla bağımlı hale gelirler.

Kişisel veri güvenliği, kendi içinde bir blok zinciri ölçeklenebilirlik platformu olduğu için, Plazma’nın uyarlanmış bir versiyonu olduğu için Matic’in başka bir hesap verebilirlik alanıdır.

Matic, dönüşümleri zincirler arası kripto varlıkları arasındaki atomik takaslar yoluyla gerçekleştirdiğinden, Matic kullanıcıları, Matic akıllı sözleşmeleri aracılığıyla seçtikleri para biriminde ödeme gönderme ve alma eğilimindedir.

Matic, tüccarlar için Borç Verme ve Kredi puanlama platformu olarak da görev yapar. Tüccarlar, borçlularının işlem geçmişlerini inceleyerek değerliliğini ve güvenilirliğini, daha iyi bir zamanında geri ödeme şansı olanlara token borç vermeyi kolaylaştırarak öğrenebilirler.

Açık kimlik sistemi aracılığıyla Matic, kullanıcıların güvenlikleri veya kişisel anahtarları ifşa etme endişesi olmadan özel anahtarları üzerinde kontrol sahibi olmalarını sağlar.

Diğer avantajlar …… ..

Ø Matic’e atfedilen çok işlevli, veri ve işlemlerin güvenliği ve güvenliği dahil olmak üzere mevcut uygulamaların çeşitli kullanımlarını sağlar .

Ø Matic, özellikle Layer 2 çözümlerinde Erişilebilirlik sağlar

Ø Matic üzerinde sunulan gerçeküstü bir deneyim yaratan çeşitli Uygulama platformları.

Ø Takas edilebilirlik, Matic’in DEX’ler aracılığıyla bir başka önemli özelliğidir

Ø Dagger on Matic aracılığıyla Zapier entegrasyonu sayesinde geliştiriciler, kitlesel benimsemeyi artıran ve böylece üretkenliği artıran ve süreçte daha fazla uygulamayı destekleyen Ethereum platformlarında yer alabilir.

Ø Matic, Decentraland, Zebi, Hey Coral ve Maker Dao üzerinden ortaklığa erişim sağlar.

Ø Matic’in plazma operatör mekanizması, 65k TPS’ye kadar izin veren ölçeklenebilirlik sağlar.

Ø Anahtarların güvenli bir şekilde saklanmasını ve Matic tarafından sağlanan özelliklere sezgisel erişim sağlamak için WalletConnect ile entegre plazma cüzdan mobil uygulaması.

Ø Mobil uygulamaları ve geliştirici kitlerini destekleyen özellikler son derece kullanıcı dostudur ve PoS algoritmasının bağımsız sürümlerine sahiptir.

Ø Çok sayıda Defi uygulaması Matic’in yan zincirlerine gönderilebilir.

Matic Lab’de Yemek Yapmak Nedir:

Matic, ortaklıklar konusunda her zaman agresif olmuştur ve en son teknolojiyle birlikte sürekli güncellemeler getirmiştir ve bu nedenle projelerin her zaman bir tabağa getirecek yenilikçi bir şeyleri vardır.

Son duyurular aşağıdaki güncellemeleri içerir:

 1. Mainnet’in Alfa ve Beta sürümleri başlatıldı
 2. Tüm Ethereum tabanlı varlıkların yatırılması ve çekilmesi desteklenir
  • ERC721-ERC20, ERC20-ERC20, ERC721-ERC721 işlemleri desteği etkinleştirildi
  • Proof of Stake doğrulayıcılarının adaptasyonunun kolaylaştırılması
  • Kolay, basit ve güvenli Dapps geliştirme için API ve SDK araç seti sunar

En güvenilir ve güvenli stake hizmet sağlayıcısı olma hedefiyle Matik, stake hizmetlerinde dev bir adım attı. Bu amaçla ağındaki daha fazla şirketi birleştirmeyi planlamaktadır.

Şimdiye kadarki en iyi hisseli ekosistemi ortaya çıkaran Matik, stake.fish, hisse sermayesi ve stakeed ile bir ittifak kurdu. PoS delegeleri ve paydaşlar fikir birliği ve güvenliği yönetti. Staker’lar ayrıca Blok üreticilerini seçme özgürlüğüne sahiptir.

MATIC: Benzersiz Bir Performans Sergilemek

Matic Network’ün asıl gücü sahtekarlığa karşı koruma mekanizmasında yatmaktadır. Kontrol noktası katmanında PoS’nin yanı sıra blok üreticisi katmanındaki delegelerin uygulanmasıyla Matic, optimum ademi merkeziyetçilik sağlar. Bu mekanizma, kullanıcıların şüpheli hileli işlemlerin ayrıntılarını göndermesini gerektirir. Sonuç olarak, dolandırıcılık vakaları azaltılır. Bu ana zincir güvenliği, yan zincirlerdeki PoS protokol güvenliğinin tamamlayıcısıdır.

Matic Network’ün bir diğer özelliği de, EVM üzerinde çalışan durum tabanlı yan zincirler üzerine inşa edilen Plazma uygulamasıdır. Bu, Matic Network’ün genel akıllı sözleşmeler için ölçeklenebilirlik sağlamasını sağlar. Periyodik aralıklarla çalışan genel kontrol noktası katmanı, kontrol noktalarını toplu olarak yayınlarken ağın yan zincirlerin yüksek hızlarda çalışmasına izin vermesini sağlar.

Merkezsizleştirme ile katman ölçeklendirme çözümleri nihai Matic hedefleridir. Matic’in genişliği çok geniştir ve kendisini finansal işlemlerle / işlemlerle sınırlamaz, ancak oyunlar vb.Gibi diğer sıradan Dapp’ler de. Plasma cash ile Matic’in kullandığı diğer bir avantaj, 1 saniyelik blok süreleri (PoS katmanıyla) için kontrol noktaları kullanmasıdır. Plasma Cash, Fungible Tokes (NFT) ile çalıştığından, önceden tanımlanmış ücretlere sahip olduğunuz oyun kartları ve sosyal durum değişiklikleri için harika çalışır (NFT olarak paketlenir – örneğin, oyun oynamak için “20 jeton”, plazma parasında 1 NFT jetonuna eşittir) ). Ölçeklendirme projelerinde yani. Matic ve Quarkchain, Matic, optimum bir ademi merkeziyetçilik elde eden ölçeğe erişmek için benzersiz özelliği ile olağanüstü olmaya devam ediyor.

Ethereum ana zinciri üzerine kurulu olan Matic Network, programlama dili, geliştirici dokümantasyonu vb. Avantajlarına sahiptir ve her şeyi sıfırdan inşa etmek zorunda değildir. Bu, esas olarak Matic’in EVM tabanlı bir yan zincir olduğu için böyledir.

Ödeme segmentinde de, Matic Network, Raiden Network ve diğerleri gibi rakiplerini gölgede bırakıyor, çünkü Matic’in temel teknolojisi, kullanıcılar için ayrı ödeme kanallarına ihtiyaç duymuyor ve token almak için yalnızca geçerli bir Ethereum adresine sahip olmaları gerekiyor.

DEX’ler, Lending DApp’ler ve diğerleri gibi finansal hizmet uygulamalarının çoğuna Matic Network kullanıcıları tarafından kolayca erişilebilir. Nihayetinde, Matic’in araçların kullanıcı dostu uygulamasını kolaylaştırarak müşteri deneyimini geliştirmek için örnek bir hamle yapmaya çalıştığı görülebilir.

Matic Network on Partnership Spree:

Somnium Space, Matic ile daha fazla ölçeklenebilirlikten yararlanmak için ikinci bir arazi teklifi başlatmak için Matic ile el ele verdi. Chainlink ile entegrasyon, Ankr Network, Spring Role Marlin, Stack City, Cere Network, Nestree, Prometheus ve Tokamak ile entegre olduğu için Matic için en etkili ikinci evlilik olduğunu kanıtladı. Bu, Matic’in farklı bir varlık alanına girmesine izin verdi. Veri Aracılık, entegre mesajlaşma uygulamaları, WiFi reklam Teklifi, öncü Kurumsal Benimseme, Merkezi olmayan oracle, dünya çapında ölçeklendirme araştırması ve işe alım.

Decentraland, Zebi, Maker DAO, Parsec Labs ayrıca halka arzla birlikte Matic’e yatırım yaptı. Matic, en iyi Hint değişim platformu yani. WazirX, daha fazla haber bekleniyor.

Matic’in Tarihsel Fiyat Hareketinin Analizi

Kullanıcıların psikolojisi, kripto piyasası duyarlılığında çok önemli bir rol oynar. Fiyatlar, kalabalığın herhangi bir kripto belirtecini itme konusundaki zihinsel yaklaşımına çok duyarlı. Matic de bir istisna değildir. Başlangıçta Matic için 2019’da oynanan atalet artık yok çünkü token, yatırımcılar ve tüccarlar için kâr getiren müşteri güvenini kazandı. Matic için 2019’da oynanan düşüş, teknolojik çözümlerinin arka planında buharlaştı. Hiçbir şekilde paradigma değillerdi, ancak EnY perspektifine göre, jetonun hareket için izlendiği söylenebilir.

Son 30 günde Matic Network fiyatı% 7,55 artarken, 1 yıllık zaman çerçevesindeki başarıları% 61,08’e ulaştı. Mayıs 2019’da Matic fiyatı 0,003012 dolardan işlem görürken, en fazla 12 günde 0,045017 dolara yükseldi. Matic’in sık ve keskin bir şekilde gözlemlenen bir özelliği, en düzensiz ve dalgalı davranışı göstermesidir. Optimum yükseliş eğilimi göstererek, aşağı doğru hareketi sabitleyen ayıyla şaşırtıyor.

Uzmanların Matic Fiyat Tahminlerini Değerlendirmesi

Bazı uzmanlar, madalyonun rakiplerinden daha iyi performans gösterebileceğini belirten Matic hakkında iyimser bir görüşe sahipken, diğerleri kartlarını göğsüne yakın tutuyor.

Kullanmasinizi Cüzdan Yatırımcı 2020-2025 için Matic fiyat tahmini, “Matic yatırım için mükemmel bir uzun vadeli bir enstrümandır. Matic’in fiyatı bir yılda 0,0156 USD’den 0,0236 USD’ye yükselebilir. Matic ayrıca bir yıl içinde uzun vadeli kazanç potansiyelinin +% 51.05 olduğunu gösteriyor. Matic’in gelecekteki fiyatı kesinlikle 0,0572 USD olacak. Matic, yükseliş döngüsüne sahip olacak ve yatırımcıları için kar elde edecek. Sanal para birimi olarak şiddetle tavsiye edilir. “

Reddit Kullanıcılarının Matic Network teknik analizi ve fiyat tahmini neredeyse benzer bir görüş belirtiyor: “Matic için en büyük dönüm noktası zaferi, 1 $ ‘ı geçmesi ve yatırım getirisi yüzdesinin hesaplanmasının% 4730 civarında olacağı, yani 5 yıllık HODL ile buna değecek Matic üzerine bahis oynamak. Artan kayıp riskiyle, Matic’in makul derecede iyi bir kısa vadeli yatırım olmasını öneriyoruz. “

TradingBeasts’in Matic Network teknik analizi ve 2020-2022 için fiyat tahmini bir şekilde dalgalanıyor, “Ocak 2021 Matic fiyatının 0,0199250 $ ‘ı geçeceği tahmin edilirken, ay sonunda beklenen maksimum fiyat 0,0200741 $ olacaktır. Matic fiyatı, salgın sonrası Haziran ayına kadar toparlanacak ve dünya genelinde aşılama mevcudiyeti, 0.0273415 $ ‘lık iyi bir zirveyi yansıtacak, 2022 yılı sonunda minimum fiyat 0.0185922 $ olacak ki bu kesinlikle ölçeklenecek. “

“Bir kripto fiyat tahmin platformu olan Market Haven tarafından 2021 için iddialı bir yükseliş görünümü oluşturuldu,

2021’in Matic için kusursuz bir yıl olacağını iddia ediyor. Matic Network fiyat tahminlerine göre, MATIC fiyatı 2021 yılına kadar 0,020 ABD dolarına kadar çıkabilir. “

“Önümüzdeki yıllar Ripple için sorunsuz bir zaman olarak görünecek çünkü ittifaklar ve ortaya çıkan yenilikler, fiyatını 8 ila 10 dolara çıkaracak.” – Coin Age.

GOODTIME Natio görüşüne katılıyorum için iyi bir neden yoktur , yani “Matic son derece rekabetçi ve acımasız uzay-dışı zinciri ölçeklendirme giriyor iddia. Saygın platformlardaki listeleme göz önüne alındığında ve etkileyici tokenlerin buluşu göz önüne alındığında, Matic’te bir fiyat artışı kesinlikle beklenebilir. “

Matic Network, kurumsal işletmeler arasında güvenilir bir itibar kazandı. Matic’in öngörülen büyümesi, ICO patlaması ve Ethereum fiyatlarını bir doların altından 1.400 dolara kadar yükselten kripto hype balonunda görülenlere benzer şekilde aşırı yükseklere ulaşacak ve ardından 80 dolara düşecek. Matic, uygulama geliştiricileri için uzun zamandır her derde deva olmuştur. Para transferleri ve dağıtılmış finans gibi gerçek dünya sorunları için çözümler Matic ile temel bulmuştur.

Matic Network fiyat tahminleri ve çeşitli uzmanların tahminleri, MATIC’i hiçbir şekilde rakiplerinden daha iyi performans göstermekten caydırmaz. Matic topluluğu buna rağmen kendisi için daha yüksek kriterler belirledi. Matic Network fiyatı, bu platformu son derece interaktif ve karmaşık bulan tüm kripto para yatırımcılarının beklentilerini aşacak. Matic’in token borsasının bir diğer önemli lansmanı, çok sayıda borsa tarafından desteklenecek olan yakında açıklanacak.

MATIC Fiyat Tahminine İlişkin Kararımız

Maden çıkarılamayan bir token olarak Matic şu anda 0,019078 $ ‘lık bir fiyatta ve piyasa değeri 91, 545, 665 $’ dır ve bu da onu küresel kripto para birimi sıralamasında 95. sıraya yerleştirir. Şu anda tedarikte bulunan 4798458112 Matic tokenleri var.

Nisan 2020’de, Matic Network fiyatı% 165 arttı ve en iyi fiyatı 0,0263 ABD doları oldu ve bu büyük potansiyele sahip ancak henüz ulaşılmamış büyük kilometre taşlarını gösterdi. Büyük görünen Covid-19 senaryosu göz önüne alındığında, elbette Matic Network için övgüye değer bir performans oldu.

Matic Network’e yatırım yapmak için en iyi ipucu, şu anda Matic’in zirvede olduğu gibi başka bir düşüşü beklemek olacaktır. Matic açısından bizim için yanıltıcı sürprizler olsa da, diğer herhangi bir kripto para birimi gibi, yukarı doğru yükselişin bir turunu beklemek akıllıca olacaktır.

Diğer büyük kripto devleri sosyal medyada yutturmaca alıyor gibi görünse de, Matic sürekli olarak olumlu bir model gösterecek, sürekli yükselecek ve 2021 yılı, kesinlikle minimum 0.20 tahminiyle Matic yılı olacak.

ExchangeBenefitsNumber of CryptoMore information
 /></a><br /><p class=Binance

Best exchange worldwide, 250+ cryptocurrencies available

100+

Open
Binance
 /></a><br /><p class=
OKEX

Low fees, 100+ cryptocurrencies available

100+

Open
OKEX
 /></a><br /><p class=
Kraken

International exchange

75-100

Open
Kraken
 /></a><br /><p class=Coinbase

Biggest US Crypto Exchange

100+

Open
Coinbase
 /></a><br /><p class=
eToro

Platform for Crypto & Stocks

75-100

Open
eToro

MATIC Fiyat Tahmin 2021-2025

Ortalama işlem hacmindeki talep ve arz eğilimleri, karşılık gelen kripto para biriminin azalan arzının zemininde MATIC tokenlerine yönelik artan talebi ortaya koyuyor. Kripto Volatilite Endeksi (CVIX), Matic’in gelecekteki fiyat senaryosuna ışık tutuyor.

Oynaklık, tüm kripto para birimlerinin doğasında bulunan bir özellik olmasına rağmen, çoğu tüccarın seçimini etkisiz hale getirir. Pandemi, fiat para birimlerinin köklerini sallasa da, Matic gibi kripto para birimleri krize rağmen kazançlar göstererek dünyayı şaşırttı. Dolayısıyla dalgalanma, kripto ticaretinin son derece önemli bir yönünü temsil ediyor. Matic’i analiz ederken, Matic’in arkasında yatan yapay zeka ve derin öğrenme mekanizmalarının özelliklerini göz ardı edemezsiniz.

Matic Network, geçmiş yatırımcılara yeni bir yıl başlamadan önce% 60’ın üzerinde getiri sağlamıştır. Matic, bu fiyat dalgalanmalarından uzun veya kısa bir pozisyonla yararlanabilen ve sektör uzmanlarının önümüzdeki 5 yıl için yatırım için tahmin ettiklerini bize bırakan tüccarlar için özellikle harika bir varlıktır:

Matic Fiyat Tahmin 2021

2020’de Matic Network’ün fiyatını düşüren büyük bir dApp kullanımına tanık olduk. Ortaklıklar ve ittifaklar, ağın ölçeklenebilirliğini saniyede 1.00.000 işleme çıkaracaktır. Ağ, üzerine inşa edilen çok sayıda projeyle süper popülerdir, ilerlemeler sürdürüldüğünde, Matic Network fiyatının 0,019 dolara yükseldiğini görebiliriz.

Matic Fiyat Tahmin 2022

Ortaklıklar ve ittifaklar ve topluluk finansmanı ile piyasa, oldukça iyimser ama kesinlikle uygulanabilir olan 0,0265 $ seviyesine ulaşmak için Matic Network’e geri dönüyor.

Matic Fiyat Tahmin 2023-2025

Govt’taki herhangi bir değişiklik ile. Politikalar ve düzenlemeler, Matic Network’ün de puslu günlerden nasibini alabilir. Matic, 0,021 $ ‘dan sakin bir şekilde yelken açmalı veya maksimum 0,0199 $’ a düşmeli, bu da onu düşürmemeli, tutarlı oynamalıdır.

Matic’in bir gün 0.030 $ ‘lık bir zirve yapacağını bulmak abartı olmaz, ancak aynı şey çok abartılı ve canlı bir erişim olarak adlandırılamaz.

Matic Network fiyat tahmini, 2020 yılında trendi başından sonuna kadar tamamen değiştirerek gerçekten takla attı. Matic, başından beri tarihi bir yolculuk geçirdi. Tüm söylenen ve yapılan Matic’in eğilimi oldukça agresif oldu ve çok iyimser bir yola yol açtı. Madeni para, özellikle ittifaklar için, sıçramalar ve sınırlar halinde büyüyebilir. Yeni Ortaklıklar Matic’i ilgi odağı haline getirerek yatırımlar ve sosyal olarak saygın bir kripto para birimi haline getirecek. Süreçte, Matic’in kripto rakipleri için zorlu bir zorluk oluşturabilecek her geçen saniyede daha fazla işlem yapılacak.

Ama şüphesiz BOĞA GERİ DÖNECEK!

Sonuç: Matic: Blockchain Yeniden Tanımlandı

Matic tacındaki önemli bir mücevher, sürekli yükseltme ve yenilik yapma yeteneğidir. Matic halihazırda bir PoS mekanizmasını benimsemiştir ve bu nedenle önümüzdeki yıllarda beklenen büyük bir büyümeye sahiptir. Matic için fiyat ufku oldukça parlak. Yalnızca ademi merkeziyetçiliğe dayanmaz. Matic pastasının bir başka kreması, kripto değişiminin Matic Network IEO için hazırlanıyor olmasıdır.

Plazma çerçevesine adaptasyonun yanı sıra Matic ağı, blok zincirleri için zincir dışı / yan zincir ölçeklendirme çözümleri sunmayı amaçlamaktadır. Matic Foundation ayrıca Matic cüzdan, ödeme API’leri ve SDK’ları, ürünler, kimlik çözümleri ve geliştiricilerin Ethereum gibi temel platformlar üzerine inşa edilen DApp’leri tasarlamasını, uygulamasını ve taşımasını kolaylaştıran diğer kolaylaştırıcı çözümleri sunma hedefine sahip. Matic’in bağış toplama girişimleri arasında 165.000 $ ‘lık bir Tohum Satış turu ve birlikte toplam token tahsisinin% 19’unu oluşturacak olan 450.000 $’ lık Erken Destekçi Satışı yer alıyor.

Dünya çapında hükümetler ekonomileri eski haline getirmek için önlemler alıyor ve bunun Matic üzerinde de etkili bir etkisi olacak. Bu, Matic’i yatırımcılar için aktif ve güvenli bir liman haline getirmelidir. CNBC International’a göre, bazı kripto hayranları, Matic’i koronavirüs kriziyle mücadele etmeyi amaçlayan dünya çapındaki hükümetler ve merkez bankalarından gelen benzeri görülmemiş teşvik dalgasına itebileceğini söylüyor. Bu tür önlemlerin, fiat para birimlerinin değerini düşürerek Matic’i çekici bir alternatif haline getirdiğini söylüyorlar.

Tüm bu faktörler ve planlar kesinlikle Matic King’in kripto dünyasını yönetmesi için yeterli… .. değil mi?

Sıkça Sorulan Sorular

Matic’in fiyatı ne kadar yükselebilir?

Uzun vadede, diyelim ki 1 yıl, Matic fiyatı 0,0236 dolara yükselebilir. Uzun vadeli kazanç potansiyeli bir yılda +% 51.05’tir.

Matic iyi bir yatırım mı?

Elbette. Herhangi bir projeye yatırım yapmadan önce kendi durum tespiti yapmanız da gereklidir.

Ödül ne zaman dağıtılır?

Bir kontrol noktasının sunulması üzerine ödüller dağıtılır. Şu anda, tüm onaylayıcıların genel stake havuzuna göre ilgili hisseye dayalı olarak her bir delegöre her başarılı kontrol noktası sunumunda orantılı olarak tahsis edilmektedir. Ancak, yüzde bir delege eden kişinin hissesine göre değişebilir.

Ayrıca her 34 dakikada bir kontrol noktasını gönderenler için% 10 teklif veren bonusu bekleniyor. Ağda tıkanıklık varsa, gönderim de gecikebilir.

Neden her kontrol noktasında ödül düşmeye devam ediyor?

Stake sözleşmelerinde daha fazla Matic token kilitlendiğinde, kazanılan gerçek ödüller, her kontrol noktasında ağdaki gerçek toplam kilitli arza bağlı olacaktır. Stake etme sözleşmelerinde daha fazla MATIC token kilitlendiğinden, bunun önemli ölçüde değişmesi bekleniyor.

Ödüllerimi nasıl talep edebilirim?

Ödüllerinizi “Yeni Ödüller” kartına ve ardından Ödülleri geri çek düğmesine tıklayarak anında talep edebilirsiniz. Bu, biriktirilen ödülleri Metamask’taki delege hesabınıza aktaracaktır.

Bağlantısızlık dönemi nedir?

Bağlantının kaldırılma süresi, başlangıçta dağıtılan miktar ve yeniden delege edilen miktar için geçerlidir. Şu anda Matic’te süre yaklaşık 9 gündür.

Bir Harici Düğüme delege ettikten sonra yine de ödül alacak mıyım?

Evet, ödüller daha önce olduğu gibi Temel düğümlerinde dağıtılacaktır. Bir kontrol noktasının her başarılı gönderimi ödül kazandıracaktır. Ödüller, halihazırda uygulandığı gibi, bahis oranına göre her kontrol noktasında dağıtılacak ve hesaplanacaktır.

Bir Harici Düğümden ayırırsam herhangi bir bağ çözme dönemi olacak mı?

Evet, bonding dönemi şu anda 424 Kontrol Noktası ile uygulanan ile aynı kalacak.

Matic’in canlı bir uygulamasının ne zaman başlatılmasını bekliyorsunuz?

Uygulama zaten yayında ve hatta youtube’a yerleştirildi. Geçenlerde Mumbai’de Kovan Testnet’te bir gösteri yapıldı.

Matic’in plazma uygulamasını kopyalamak neden zor olacak?

GPL lisansını almamız, uygulamamızı taklit eden herkesin kodunu zorunlu olarak açık kaynak kodlu olarak açmasını zorunlu kılar. Kopyalama koduyla ilgili olarak, Bitcoin ve Ethereum için, diğerleri kadar kullanılabilir.

Ethereum ağına getirebileceğiniz beklenen TPS nedir? Şimdi testnet’te ne çalıştırıyorsun?

Tek bir yan zincir, saniyede 2 ^ 16 (65.000+) işlem kapasitesine sahiptir. Matic ağının birden fazla yan zincir ekleme özelliği vardır. Başlangıçta, tek yan zincirle daha fazla stabilite getirmeye odaklanıyoruz.

Matic Token’a sahip olmak için gerçek ihtiyaç nedir?

Aşağıdaki nedenler, Matic token’a sahip olma ihtiyacını güçlendirir:

a) İlk temel zincirimiz olarak Ethereum’u kullanmaya başladıktan sonra, Matic olarak gelecekte birden fazla temel zincir üzerinde çalışabiliriz. Bu nedenle, halka açık blok zincirleri için ortak ölçeklendirme çözümü sağlayıcıları olmayı hedefliyoruz.

b) Neden 2, Dapps’ın bir token takas mekanizmasını soyutlayarak ağ dışı ücretler ödemesini kolaylaştırmak için Kyber gibi bir likidite havuzu kullanmayı planlıyoruz. Bu, kusursuz bir kullanıcı deneyimi yaratacaktır.

c) Matic token’ları ile, tohumlama blok üreticisi, kontrol noktası hissesi için dağıtılacak büyük bir token yüzdesi sağladık ve ardından blok ödülleri sunuyoruz. Matic tokenlerine yalnızca, Ethereum’a ödediğiniz txn ücretinin yaklaşık 1 / 100’ü kadar olan gaz ücretinin Ethereum’dan çok daha düşük olduğu Matic Mainnet’e dağıtım yapmak istediğinizde ihtiyacınız var.

Başka hangi platformları hedefliyorsunuz ve uygulama için bir zaman çizelgesi var mı?

Şu anki önceliğimiz Mainnet’i Ethereum’da canlı hale getirmek. Yakında diğer Blockchain’ler için de planlar açıklanacak.

Matic’te gizli tutulan yeni lansmanlar nelerdir?

“Token satışından önce çalışan Dapps ile Mainnet’imizin alfa sürümünü başlatmayı planlıyoruz. Matic’in üzerine çözümlerini oluşturan 4 ekibimiz var. Bunlardan biri Hindistan’da bir bankacılık cüzdanı, 1 oyun segmentinde, 1 tavsiye pazarlamasında ve 1 reklam ağında. Boru hattında başkaları da var ama henüz sonuçlandırılmadı.

Matic tokenlerinin kullanımını ve talebini yönlendiren nedir?

Elbette, jetonun birincil kullanımı işlem ücretlerini ödemektir:

 • Kontrol noktası katmanı ve üretim katmanını bloke etmek için PoS mutabakat katılımını sağlamak için
 • Dapps’ı etkinleştiren kusursuz bir kullanıcı deneyimi yaratmak için
 • Daha hızlı ve hızlı para çekme ve işlemleri kolaylaştırmak için
 • Doğası gereği deflasyonist yapmak için tokenlerin Protokol Seviyesi yakılması
 • Daha yüksek benimseme için düşük giriş engelini korumak
ExchangeBenefitsNumber of CryptoMore information
 /></a><br /><p class=Binance

Best exchange worldwide, 250+ cryptocurrencies available

100+

Open
Binance
 /></a><br /><p class=
OKEX

Low fees, 100+ cryptocurrencies available

100+

Open
OKEX
 /></a><br /><p class=
Kraken

International exchange

75-100

Open
Kraken
 /></a><br /><p class=Coinbase

Biggest US Crypto Exchange

100+

Open
Coinbase
 /></a><br /><p class=
eToro

Platform for Crypto & Stocks

75-100

Open
eToro

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

eray sezerhttp://blokchaintr.com
Eray Sezer Yalova Doğumlu Ve Geçimini Kriptoyla Sağlıyor.Yaşı Genç Ama Birikimleri Fazla Birikimlerini Bizimle Paylaşmayı Seçti...

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

120BeğenenlerBeğen
59TakipçilerTakip Et
1,172TakipçilerTakip Et
5AboneAbone Ol

StormGain, Milyarlarca Akıllı Telefon Kullanıcısına Hizmet Vererek Kripto Madenciliği Oyun Alanını Seviyelendiriyor

Kripto para madenciliği kavramının bugünlerde biraz olumsuz bir çağrışımı var. Özel ve pahalı donanım gerektirdiğinden birçok kişi bunu elektrik israfı olarak görüyor. Peki ya...

Goldexco.in, kullanıcıların % 50’ye varan indirimle ETH satın alabilecekleri bir kampanya başlatıyor! 

Goldexco.in indirimli ETH satın alabileceğiniz yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya da %50 indirimle ETH sahibi olabilirsiniz. Detaylar aşağıda yer almaktadır. İndirim Süresi: 24 Mayıs 2021, 10:00...

Student Coin (STC) Token Yayında Ve 10’dan Fazla Kripto Para Borsasında Yer Alıyor

Öğrencilere ve kripto para birimlerine yönelik benzersiz yaklaşımı nedeniyle 500'den fazla üniversite tarafından desteklenen Student Coin , ICO'ya ayrılmış olan tüm STC tokenlerini beklenenden daha kısa bir sürede...

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

Blokchaintr.com Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da

Blokchaintr.com'da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
40,166.00 $
40,166.00 $
0.02%
ethereumEthereum
2,309.96 $
2,309.96 $
0.26%
tetherTether
1.00 $
1.00 $
0.21%
binance-coinBinance Coin
314.67 $
314.67 $
0.81%
cardanoCardano
1.27 $
1.27 $
1.81%
xrpXRP
0.708338 $
0.708338 $
3.3%
dogecoinDogecoin
0.209239 $
0.209239 $
0.29%
usd-coinUSD Coin
0.998432 $
0.998432 $
0.29%
polkadotPolkadot
14.75 $
14.75 $
1.69%
binance-usdBinance USD
1.00 $
1.00 $
0.06%

Benzer Haberler