Jaxx Kripto Para Saklama Cüzdanı Özellikleri Ve Nasıl Kullanılır?

Jaxx , kripto para piyasasında köklü bir isim ve diğer kripto ile ilgili hizmetler arasında elektronik eşanjörleri (“ATM’ler”) ile bilinen bir kripto yenilik merkezi olan Decentral tarafından geliştirilen popüler bir çok para birimi sıcak saklama cüzdanı. 

Jaxx kripto para saklama cüzdanı, hem mobil cihazlar hem de masaüstü bilgisayarlar için (ve bir Chrome tarayıcı eklentisi olarak) ve 85’ten fazla farklı dijital kripto varlığı (ETH ve ETC, REP gibi ) destekleyen çapraz platform olmayan bir cüzdan uygulamasıdır. ZEC vb.). Liberty Jaxx , 2018’in başında piyasaya sürülen önceki Jaxx cüzdanının yeniden yapılandırılması ve yeniden markalaştırılmasıdır. 

 • Jaxx Cüzdan incelemesi ve özellikleri
 • Jaxx Cüzdan’ın Avantajları (Artıları)
 • Jaxx Cüzdanın Dezavantajları (Eksileri)
 • SSS
ExchangeBenefitsNumber of CryptoMore information
 /></a><br />
<p class=Binance

Best exchange worldwide, 250+ cryptocurrencies available

100+

Open
Binance
 /></a><br />
<p class=
OKEX

Low fees, 100+ cryptocurrencies available

100+

Open
OKEX
 /></a><br />
<p class=
Kraken

International exchange

75-100

Open
Kraken
 /></a><br />
<p class=Coinbase

Biggest US Crypto Exchange

100+

Open
Coinbase
 /></a><br />
<p class=
eToro

Platform for Crypto & Stocks

75-100

Open
eToro

Jaxx Satın Al 

Artık Jaxx satın almak mı istiyorsunuz? O zaman bir kripto borsasına kaydolmanın zamanı geldi. Bir borsaya kaydolduktan sonra dakikalar içerisinde alım-satım yapmaya başlayabilirsiniz. BlockchainTR’nin profesyonel ekibi olarak Binance borsasına kayıt olmanızı önerebiliriz. Binance, uluslararası olarak kullanılan dünya çapında bir kripto borsasıdır. Binance borsasına kayıt olduktan sonra fiat para birimleriniz ile  kripto para satın almakay başlayabilirsiniz. Binance borsası, düşük ücretleri ile tanınan dünyanın en büyük borsasıdır. Düşük işlem ücretleri, düşük miktarlarda para ile ticarete başlasanız bile yine de iyi kar elde edebileceğiniz anlamına gelir. Ekibimiz, Binance‘deki ilk işleminizde size başarılar diler! 

Jaxx Cüzdan’ın Avantajları (Artıları)

Bilgileri daha iyi sunmak için bu kılavuzu iki sektöre ayırmaya karar verdik. Jaxx cüzdanının avantajlarını ve dezavantajlarını ayrıntılı ve görsel açıdan zengin bir şekilde göstereceğiz. Okumaya devam et. 

Rehberin bu bölümünde öğrenecekleriniz :

 • Yerleşik borsa dahil yeni modüller ve özellikler 
 • Kullanıcı dostu cüzdan uygulaması
 • Kullanılabilirlik ve basitlik
 • Kurulum için kişisel bilgi gerekmez
 • Birçok çeşit kripto para birimini saklayabilir
 • Ücretsiz indirme ve kullanma
 • İşlem ücretlerini otomatik olarak ayarla
 • Entegre soğuk cüzdan ile daha büyük miktarları sabitleyin

Cüzdan İçinde Borsa Ve Özellikleri

Yeni sürüm, canlı portföy çizelgeleri ve diyagramları, bir dizi güvenilir kaynaktan haber beslemeleri ve çok zincirli blok gezgini gibi bir dizi genişletilmiş yeni modül ve özellik tanıttı . Ayrıca, zincirler arası değişim ve dönüşümlere izin veren ShapeShift servis entegrasyonu aracılığıyla yerleşik bir değişim ile birlikte gelir (ancak bunun için oldukça yüksek ücretler alır).

Kullanıcı Dostu Cüzdan Uygulaması Birçok Kripto Parayı Destekliyor

Birçok yönden, Jaxx benzer Exodus , birçok farklı mevcut kripto-varlıklar için destek ve shapeshift ile entegre olan bir başka kullanıcı dostu cüzdan uygulaması.

Basit Kullanılabilir Arayüz

Benzer şekilde, Jaxx hala zengin özellikler ve 7/24 profesyonel müşteri desteği sunarken kullanılabilirlik ve basitliğe odaklanmaktadır. Özel anahtarlar doğrudan kullanıcı cihazlarında oluşturulur ve saklanır ve yedeklemeler otomatik olarak güvenlik için hatırlatıcı bir tohum oluşturur. 

Jaxx İçin Kişisel Bilgi Gerekmez

Herhangi bir kişisel bilgi için bir gereklilik yoktur ve cüzdanı indirdikten sonra hızlı bir şekilde yükleyebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Yeni Jaxx Liberty’nin hem şifre hem de PIN koruması vardır ve cüzdan üretimi, kendi cihazınızda şifrelenmiş 12 kelimelik güvenli bir yedek tohum ifadesi oluşturur. Jaxx bu ifadeye veya özel anahtarlarınıza asla erişemez, her zaman güvenli bir şekilde kendi cihazınızdadır. Bu 12 kelimelik çekirdeği, cüzdanı çok sayıda cihazda senkronize etmek için de kullanabilirsiniz.

Kripto Para Çeşitliliği

Çoğu kullanıcı arasından seçim yapabileceğiniz binlerce kripto para birimi ile bu gün birkaç tane var ve hepsini aynı cüzdanda tutabilmek gerçek bir kolaylık. Jaxx Liberty’de depolayabileceğiniz paralar arasında Bitcoin , Ethereum, Litecoin , Dogecoin, Qtum, EOS, Bitcoin Cash ve daha pek çok şey var. Tam bir liste burada bulunabilir .

Tamamiylen Ücretsiz Kullanımı

Jaxx Liberty indirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir. Masaüstü sürümünü (Mac, Windows, Linux) ve Chrome tarayıcı uzantısını doğrudan Jaxx Liberty web sitesinden edinebilirsiniz . Android sürümü Google Play mağazasında ve iOS sürümü Apple iTunes mağazasından edinilebilir .

Otomatik Ayarlanan İşlem Ücretleri

İşlem ücretleri otomatik olarak ayarlanır, ancak aynı zamanda ayarlanabilir ve isteğe bağlı üç kategoride sıralanır – Düşük Tipik ve Yüksek . Madenci ücretleri, herhangi bir zamanda ağın durumuna (ağ tıkanıklığı artış ücretleri, vb.) Bağlıdır ve daha yüksek ücretler, bir sonraki blokta işlemin alınma olasılığını artırır.

Daha Büyük Miktarlar İçin Soğuk Cüzdan

Jaxx bir ışık düğümü olarak işlev görür, böylece tüm blockchain’i yerel olarak indirmez, bunun yerine tam düğümlerden bilgi ister. Jaxx’ın arkasındaki ekip ayrıca, soğuk depolama ve uzun vadede daha büyük değerlerin güvenliğini sağlamak için entegre bir donanım cüzdanının da olduğunu açıkladı. Sıcak bir cüzdan tanımlandığı gibi çalıştığı cihaz / ortam kadar güvenlidir, bu yüzden kötü amaçlı yazılım ve bubi tuzağı koduna karşı dikkatli olunmalıdır.

Jaxx Kripto Para Saklama Cüzdanın Dezavantajları (Eksileri)

Jaxx cüzdanı kapalı bir kaynaktır ancak endişeler gelişmiş güvenlikle çözülmüştür

Dezavantajlardan bazıları, cüzdanın bazı soruları ve endişelerini artırabilecek kapalı bir kaynak olmasıdır. Geçmişte 2017’de önemsiz miktarda çalıntı fonlara yol açan daha ciddi bir güvenlik açığı örneğiyle geçmişte bazı küçük olaylar olmuştur, ancak bunlar daha yeni sürüm ve geliştirilmiş güvenlik modelleri ile çözülmüştür. 

Sonuç

 1. Her halükarda, genel bir kural olarak, büyük miktarları sıcak bir cüzdanda saklamanız önerilmez (bu, fonları merkezi borsaların gözetiminde tutmaktan daha güvenli olabilir, ancak uzun süreli güvenli depolama amaçları için yeterli olmayabilir. ).
 2. Daha önemsiz günlük kullanımlara ve daha az miktarda kripto para biriminin işlemine kadar, Jaxx iyi bir seçim gibi görünüyor ve yeni başlayanlar için çok uygun.
 3. Her durumda, Liberty yapısını serbest bırakmadan önce geçmişte bilinen bazı sorunlar vardı. Bunlardan biri özel anahtar depolamaya karşı zayıf güvenlikle ilgiliydi. Yukarıda belirtildiği gibi Jaxx’a çok benzeyen, az çok daha iyi güvenlik güvenceleri ve daha temiz arayüz tasarımı ile aynı özellikleri ve işlevselliği sunan Exodus cüzdanıdır.

 

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

eray sezer
eray sezerhttp://blokchaintr.com
Eray Sezer Yalova Doğumlu Ve Geçimini Kriptoyla Sağlıyor.Yaşı Genç Ama Birikimleri Fazla Birikimlerini Bizimle Paylaşmayı Seçti...

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

[td_block_social_counter facebook="blokchaintr" custom_title="Bizi Takip Edin" open_in_new_window="y" youtube="channel/UCeoNbT8j10Lwd4m9hNBOgvg" style="style9 td-social-boxed td-social-colored" instagram="blokchaintrcom" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#dd9933" twitter="blokchaintr" social_rel="nofollow"]

Mamoru Exchange, VIP Yatırımcılar için Genesis Üyesi NFT’yi Başlattı

Yeni NFT programı, daha yüksek getiriler, ticaretten kazanma, özel sosyal etkinliklere erişim gibi özel üye avantajları sunar 8 Eylül 2022 – NEW YORK – Mamoru,100...

StormGain, Milyarlarca Akıllı Telefon Kullanıcısına Hizmet Vererek Kripto Madenciliği Oyun Alanını Seviyelendiriyor

Kripto para madenciliği kavramının bugünlerde biraz olumsuz bir çağrışımı var. Özel ve pahalı donanım gerektirdiğinden birçok kişi bunu elektrik israfı olarak görüyor. Peki ya...

Goldexco.in, kullanıcıların % 50’ye varan indirimle ETH satın alabilecekleri bir kampanya başlatıyor! 

Goldexco.in indirimli ETH satın alabileceğiniz yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya da %50 indirimle ETH sahibi olabilirsiniz. Detaylar aşağıda yer almaktadır. İndirim Süresi: 24 Mayıs 2021, 10:00...

Student Coin (STC) Token Yayında Ve 10’dan Fazla Kripto Para Borsasında Yer Alıyor

Öğrencilere ve kripto para birimlerine yönelik benzersiz yaklaşımı nedeniyle 500'den fazla üniversite tarafından desteklenen Student Coin , ICO'ya ayrılmış olan tüm STC tokenlerini beklenenden daha kısa bir sürede...

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
19,073.50 $
19,073.50 $
0.55%
ethereumEthereum
1,322.39 $
1,322.39 $
0.41%
tetherTether
0.999765 $
0.999765 $
0.12%
usd-coinUSD Coin
1.00 $
1.00 $
0.01%
bnbBNB
271.29 $
271.29 $
1.16%
xrpXRP
0.445857 $
0.445857 $
5.41%
binance-usdBinance USD
1.00 $
1.00 $
0.08%
cardanoCardano
0.440867 $
0.440867 $
1.11%
solanaSolana
32.50 $
32.50 $
3.35%
dogecoinDogecoin
0.060466 $
0.060466 $
0.94%

Benzer Haberler