Home Altcoin Haberleri İcon (İCX) ICON (ICX) Fiyat Tahminleri 2021-2025 İCX Geleceği

ICON (ICX) Fiyat Tahminleri 2021-2025 İCX Geleceği

0
ICON (ICX) Fiyat Tahminleri 2021-2025 İCX Geleceği

ICON (İCX) Nedir?

Kendi Web sitesine göre , ICON projesi “dünyanın en büyük merkezi olmayan ağlarından birini inşa ederek” “Dünyayı Hiper Bağlantı Kurmak” istiyor.

Bunu yapmak için ekip, çeşitli blok zincirlerinin akıllı sözleşmeler yoluyla birbirleriyle etkileşime girmesine izin veren devasa bir platform inşa ediyor.

Geliştiricilerin ICON Republic markasının içinde var olan topluluklar, projelerin döngü zinciri teknolojisini kullanarak birbirine bağlanır. Son oyun, finans, güvenlik, sigorta, sağlık, eğitim ve ticaret sektörlerinden oyuncuların tek bir ağda bir arada var olabileceği ve işlem yapabileceği bir platform sağlamaktır.

ExchangeBenefitsNumber of CryptoMore information
 /></a><br /><p class=Binance

Best exchange worldwide, 250+ cryptocurrencies available

100+

Open
Binance
 /></a><br /><p class=
OKEX

Low fees, 100+ cryptocurrencies available

100+

Open
OKEX
 /></a><br /><p class=
Kraken

International exchange

75-100

Open
Kraken
 /></a><br /><p class=Coinbase

Biggest US Crypto Exchange

100+

Open
Coinbase
 /></a><br /><p class=
eToro

Platform for Crypto & Stocks

75-100

Open
eToro

ICON Satın Al

Artık ICON satın almak mı istiyorsunuz? O zaman bir kripto borsasına kaydolmanın zamanı geldi. Bir borsaya kaydolduktan sonra dakikalar içerisinde alım-satım yapmaya başlayabilirsiniz. BlockchainTR’nin profesyonel ekibi olarak Binance borsasına kayıt olmanızı önerebiliriz. Binance, uluslararası olarak kullanılan dünya çapında bir kripto borsasıdır. Binance borsasına kayıt olduktan sonra fiat para birimleriniz ile kripto para satın almakay başlayabilirsiniz. Binance borsası, düşük ücretleri ile tanınan dünyanın en büyük borsasıdır. Düşük işlem ücretleri, düşük miktarlarda para ile ticarete başlasanız bile yine de iyi kar elde edebileceğiniz anlamına gelir. Ekibimiz, Binance‘deki ilk işleminizde size başarılar diler!

Toplam blok zinciri platformu sayısı fazladır. Yeni ilginç projeler ortaya çıkmaya devam ediyor. Gittikçe daha fazla dijital para birimi seçeneğimiz var.

Tüm bu projeler, çoğu henüz gerçek bir hedefe ulaşmamış olsa da, hayatımızın şu veya bu alanını kritik bir şekilde iyileştirmeye çalışıyor.

Farklı algoritmalar ve belirteçler kullanan ayrı blockchain hizmetleriyle dolu dünya çok karmaşık, kullanışsız ve hatta bir dereceye kadar kaotik görünebilir.

Ne mutlu ki, bu varsayımsal problemin çözümü çoktan yolda. Diğer blockchain tabanlı platformlar arasında köprüler kurmayı ve bu platformların güvenliğe zarar vermeden kullanımını kolaylaştırmayı amaçlayan merkezi olmayan platformlar var.

Blok zincirler arası iletişime ve blok zinciri yapılarını gerçek dünyaya bağlamaya adanmış önemli projelerden biri ICON’dur.

Platform, 2017’de sayısız kripto para birimine ve merkezi olmayan platforma artan ilginin ortasında oluşturuldu, blok zinciri altyapısının içeride ve dışarıda daha iyi iletişime ihtiyaç duyduğu zaten açıkken doğru zamanda.

Bundan daha fazlası, doğru zamandı çünkü 2017’de ICO’lar önemliydi ve ICON, dikkatleri üzerine çekmeyi ve ICX madeni paranın değerini artırmayı başardı. 2017’nin sonundaki kripto piyasası dalgasının düşüşünden sonra, ICON diğer kripto para birimleriyle tek başına piyasa değerinin çoğunu kaybetti.

Tabii ki, bu ICON’un hayatının son aşaması değildi. Maksimum değere ulaştıktan sonra, ICX iki uzun yıl boyunca düşüş trendindeydi ve nihayet 2020’de tekrar büyümeye başladı. Bakalım ICX fiyatının hangi yoldan geçtiğini ve gelecekte ne bekleyeceğimizi görelim. Ancak,

ICON (İCX) İncelemesi

ICON 2017’de piyasaya sürüldü. ICO, tüm kripto para birimi piyasasının kapitalizasyonunun tarihsel maksimuma ulaştığı inanılmaz yükselişinden çok önce, Eylül ayında başladı.

ICX, ICON ekosistemini iyileştirmek için stake etmek ve oylamaya katılmak için kullanılabilir. ICX sahipleri blok üreticilerini seçerler. Bu sistem EOS ekosistemi yönetişimine benzer. Bu tür bir fikir birliği, Temsilci Teminat Kanıtı olarak bilinir.

Şu anda ICON, Güney Kore’de başlatılan en büyük ve en başarılı kripto para birimi projelerinden biridir. Bir dizi önemli ortaklığı var. Örneğin ICON, Kore’nin en büyük bankaları olan Nonghyup Bank ve Woori Bank ile çalışıyor. Bankacılık kullanım durumlarının geliştirilmesinde ICON ile işbirliği yaparlar.

ICON’un en büyük yabancı ortaklarından biri, 2 milyondan fazla aktif kullanıcısı olan isimsiz sosyal ağlarıyla ünlü Japon şirketi LINE’dır. ICON ve LINE, DApps ağının konuşlandırılmasını amaçlayan Unchain projesinde birlikte çalışır. Bu ortaklık, LINE’ın kullanıcı tabanı aracılığıyla Japon pazarına hızlı bir genişleme fırsatı yaratmaktadır.

Bir başka örnek, ICON ile hayat sigortası ile ilgili başarılı blok zinciri şirketi KYOBO arasındaki ortaklıktır. Ayrıca, ICON’un yerel Bilim Bakanlığı ile bağları vardır. Ayrıca şirket, Samsung ve diğer teknoloji devleriyle birlikte Sermaye Piyasası konsorsiyumunun bir üyesidir. 2019’un başlarında, ICON ile çalışan yaklaşık 100 işletme vardı.

Kore’nin nakit parayı ortadan kaldıracağı gerçeği göz önüne alındığında, vatandaşların kimliklerini koruyabilen dikkate değer bir blockchain projesi hayati önem taşıyor. ICON, işletilebilir bir elektronik kimlik sistemi oluşturma görevinde hükümete yardımcı olabilecek teknolojiyi sağlıyor.

Teknolojiye Blockchain Kimliği (Zincir Kimliği) denir. ICON, güvenli zincir üzerinde veri depolaması için kullanılabilir. Tanımlama verileri, ICON tarafından oluşturulan MyID servisi aracılığıyla saklanabilir ve kullanılabilir. Bu hizmet, bir KYC sürecini birkaç tıklamayla çözülen bir göreve dönüştürebilir.

Ek olarak, ICON, Oy Kimliği olarak bilinen yeni bir seçim çözümü getiriyor. Hükümet düzeyinde uygulanırsa, bu özellik Güney Kore’nin yeni nesil oylama sistemi olacaktır. Seoul Metropolitan, ICONloop (ICON ana şirketi) altyapısını kullanarak tüm uygulamaları barındıracak.

Bu, Seul’deki çeşitli blok zinciri projelerinin ICX’i kullanacağı anlamına geliyor. Bir diğer İKON özelliği ise daha rahat bir alışveriş deneyimini hedefleyen S-Coin Payments sistemidir. Dahası, ICON platformu Güvenlik Simgesi Tekliflerine ev sahipliği yapacak. ICON ağı, merkezi olmayan uygulamaları da barındırabilir.

ICX jetonu, ICON merkezi olmayan borsada işlem görebilir. Ve son olarak, en başta bahsettiğimiz işlevsellik – farklı blok zincirleri ve şirketler arasındaki bağlantı ICONSENSUS aracılığıyla gerçekleştirilir.

ICON Republic, blok zincirlerinin interneti olacak. Ancak şirketin kurucuları acelesi yok ve önce kendi anavatanları Kore’de yaşamı iyileştirmek için teknolojilerini kullanacaklarını söylüyorlar.

Blok zincirleri arasındaki ve blok zincirleri ile çevrimdışı gerçeklik arasındaki engelleri ortadan kaldırmak, blok zincirinin kitlesel olarak benimsenmesinde ve ekonomik uygulamanın çehresini sonsuza kadar değiştirmede çok önemli bir rol oynayabilir. Bu yüzden ICON görevinin önemini abartmak zor.

İCON Geçmiş Fiyat Performansı

ICX fiyatının geçmişi, ICON geliştiricilerinin çalışmaları kadar başarılı olarak adlandırılamaz. Madeni paranın iniş çıkışları oldu ve şu anda 2018’den bu yana ilk kalıcı pozitif trendde.

Ekim 2017’de, ICON coin piyasaya ilk çıktığında fiyatı ABD dolarının yaklaşık yarısı kadardı. 1 Kasım’da fiyat zaten 1 dolara ulaştı. Fiyat kademeli olarak artıyordu ve Aralık ortasında 3 dolara ulaştı.

HitBTC, OKEx ve Binance gibi en büyük kripto borsaları ICX’i listelerine ekledi. Sonuç olarak, ICX daha hızlı büyümeye başladı. Fiyat o günlerde dalgalıydı ve 2 dolardan 8 doların üzerine çıktı.

Ocak ayının başlarında ICX’in fiyatı 10 $ sınırını geçti ve sonunda 8 Ocak’ta (12.64 $) maksimum seviyesine ulaştı. Sonra fiyat düşmeye başladı. 30 Ocak 2018’den bu yana, ICON jeton fiyatı hiçbir zaman 10 dolara ulaşmadı.

Şubat ayında fiyat çoğu zaman 4 dolar civarındaydı ve Mart ayına kadar 3 doların altına düştü. Ayın son üçte birinde kısa bir artış yaşadı, ancak ardından fiyat tekrar düştü. Nisan ayında Bitcoin fiyatı, kripto piyasasının geri kalanını yukarı çekerek büyümeye başladı.

ICON bir dışlama değildi. Mayıs ayının ilk yarısında, fiyat 4 doların üzerindeydi ancak ardından ilgili BTC fiyat düşüşünün ardından düştü. 2018 yazı ICON yatırımcıları için zorlu geçti, çünkü BTC’nin ani yükselişleri olsa bile fiyat düşüktü.

Mayıs ayı sonlarında fiyat 3 doların altına düştü ve ardından Ağustos ayı başında 1 doların altına düştü ve düşmeye devam etti. Eylül ve Ekim aylarında, ICX yaklaşık 60 – 70 sentten işlem gördü. Aralık ayı itibarıyla fiyat zaten 0,3 doların altındaydı.

Bu model, Bitcoin’in o dönemde sahip olduğu trendlere benzer trendlere benziyor. Yalnızca Mart ayında (BTC fiyatı yükseldiğinde), ICX tekrar 0,3 dolar kazandı.

Nisan ayında 0,4 doların biraz üzerine bile çıktı. Genel olarak, yaklaşık 0,4 dolar olan bu işaret, ICX’in 30 sentin altına düşmeye başladığı Temmuz ayına kadar geçerliydi. Eylül sonuna kadar fiyat 20 sentin üzerindeydi ve sonra altına düştü.

Aralık ayında fiyat 0.12 dolara yakındı. 2020’nin başlarında kripto para piyasası büyümeye başladı. Bu eğilim ICX fiyatına olumlu yansıdı. Ocak ayının ikinci yarısında 0,15 dolar değer kazandı ve Şubat ayına kadar 0,2 dolara ulaştı.

Kısa süre sonra fiyat 50 sente yükseldi, ancak daha sonra 0.45 dolara düştü. Mart ayında daha da geriledi ve ardından petrol krizinin neden olduğu piyasadaki paniğin ardından, ICX fiyatı Kara Perşembe (12 Mart) günü 0,16 dolara düştü.

Muhtemelen bildiğiniz gibi, o günlerde geleneksel bankacılık sistemi ve fiat para, kripto para birimleri büyümeye başlarken ciddi bir şok yaşadı. ICON bir dışlama değildi. İlkbaharda fiyatı 25-30 sent civarındaydı. Haziran ayında 31 sentlik sağlam bir destek seviyesine sahipti.

Bu makaleyi yazarken (22 Aralık 2020) ICON madeni paranın fiyatı 0,399 $ ‘dır.. Piyasa değeri 230.588.916 $ ‘dır, bu da ICON’un sektördeki 70’inci en büyük piyasa değerine sahip olduğu anlamına gelir.

İCX Fiyat Tahmini İCX Geleceği

Şimdi ileriye bakıp yatırımcıların ICX’ten ne beklemesi gerektiğini anlamaya çalışacağız. Geçtiğimiz yıllar bu madalyonun piyasa değerine karşı sert geçti. Madeni paranın piyasa performansı, ICON ekibi tarafından yapılan başarılı çalışmayla eşleşmedi.

Son 2 yıldır bu proje hakkında İngilizce yazılmış neredeyse hiç inceleme yok. Bazıları bunun için kötü pazarlama kampanyasını suçluyor. Ancak, son olaylar ICON’a sempati duyanlar için daha fazla ilham kaynağı olabilir.

İCON Fiyat Tahmini 2021

Geleneksel finans o kadar iyi hissetmezken kripto piyasası yükselirken, ICON yakın gelecekte bir miktar büyüme görecek.

Dünya çapında COVID tarafından tetiklenen ekonomik rahatsızlık dönemlerinde, kripto para birimleri (ICON dahil), fiat para birimlerine bu kadar güvenemeyen (özellikle bahar şokundan sonra) birçok kişinin tercih ettiği bir yatırımdır.

Birçok endüstri kilitlenmelerden etkilendiğinden, kripto para birimleri güvenli bir sığınak olarak görülecektir. Şimdi, ICON diğer başarılı şirketler ve hükümet ile çok sayıda ortak proje yürütüyor.

Kuşkusuz, 2021’in 2. çeyreğinde daha da büyüyecek. Bazı tahminler ICX’in 1 $ sınırını aşacağını vaat ediyor, ancak ICON’un çok yavaş büyüdüğünü gördükçe, ICX’in 1 ICX başına yalnızca 60 sent veya daha az kazanmasını bekliyoruz.

İCON Fiyat Tahmini 2023

Finansal kriz en az 2 yıl etkisini göstereceğinden, kripto para piyasasının yükselmeye devam edeceğine inanıyoruz. Mantıksal olarak, Koreli yetkililer, blockchain uygulamaları ve kripto para biriminin benimsenmesi için artan kamu talebi koşullarında kripto para birimi çözümleri arayacaklar.

Güney Kore zaten ICON gibi bir sokağa sahip olduğundan, platformu daha güçlü hale getirmek için işbirliğine devam edecekler. Dahası, şirket nihayet yurt dışına açılacak. Madeni paranın fiyatı üç katına çıkacak ve en az 1.8 $ veya daha fazlasına ulaşacak.

İCON Fiyat Tahmini 2025

ICON’un istekleri yerine getirilirse, önemli bir uluslararası platform ve blockchain endüstrisinin liderlerinden biri haline gelebilir. Öyleyse, fiyat 2025’in sonunda 5 doların çok ötesine geçebilir.

1 İCX Kaç TL Oldu?

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here