RavenCoin Fiyat Tahmini: RVN Fiyatı 2021’de 1 Dolara Kadar Çıkabilir mi?

Ravencoin böyle bir kripto para 2021’in başından bu yana tarihi bir boğa koşusu yaşadı. Sadece iki hafta süren % 2000’lik dev ralli, yükseliş momentumunu sağlam tutan birçok güçlü ve yeni eli çekti. Bazı geri çekilmelere rağmen, fiyat rahat bir şekilde belirli seviyelerin üzerinde kaldı ve açıkça bir yükseliş eğilimi gösteriyor. 

Platform, temel olarak bu ağın en büyük önceliği olan 2 taraf arasında ela içermeyen transferler sağlamayı amaçlamaktadır. Şu anda en iyi 75 varlık arasında yer alan Ravecoin, ticaret için büyük borsalarda listeleniyor. 

RavenCoin Satın Al 

Artık RavenCoin satın almak mı istiyorsunuz? O zaman bir kripto borsasına kaydolmanın zamanı geldi. Bir borsaya kaydolduktan sonra dakikalar içerisinde alım-satım yapmaya başlayabilirsiniz. BlockchainTR’nin profesyonel ekibi olarak Binance borsasına kayıt olmanızı önerebiliriz. Binance, uluslararası olarak kullanılan dünya çapında bir kripto borsasıdır. Binance borsasına kayıt olduktan sonra fiat para birimleriniz ile  kripto para satın almakay başlayabilirsiniz. Binance borsası, düşük ücretleri ile tanınan dünyanın en büyük borsasıdır. Düşük işlem ücretleri, düşük miktarlarda para ile ticarete başlasanız bile yine de iyi kar elde edebileceğiniz anlamına gelir. Ekibimiz, Binance‘deki ilk işleminizde size başarılar diler! 

Kısa bir özetten sonra, bazılarını tutmaya istekli misiniz, ancak aynı zamanda varlığın fiyat, yükseltmeler, vb. Açısından geleceğini bilmek mi istiyorsunuz?

ExchangeBenefitsNumber of CryptoMore information
 /></a><br />
<p class=Binance

Best exchange worldwide, 250+ cryptocurrencies available

100+

Open
Binance
 /></a><br />
<p class=
OKEX

Low fees, 100+ cryptocurrencies available

100+

Open
OKEX
 /></a><br />
<p class=
Kraken

International exchange

75-100

Open
Kraken
 /></a><br />
<p class=Coinbase

Biggest US Crypto Exchange

100+

Open
Coinbase
 /></a><br />
<p class=
eToro

Platform for Crypto & Stocks

75-100

Open
eToro

O zaman bu klavuz tam size göre. Bu klavuzun sonunda, kripto paranın fiyat tahminini ve yaklaşan gelecekteki fiyat tahminleri hakkında net bir resim elde edilebilir.

Ravencoin (RVN) Fiyat Tahminleri

Kripto para Ravencoin
Coin RVN
Fiyat 0,1896 ABD doları
Piyasa değeri 1.629.801.614 ABD doları
Dolaşımdaki Arz 8.590.600.000 RVN
Işlem hacmi 255.357.453 ABD doları
Tüm zamanların en yüksek seviyesi $ 0.2854 20 Şubat 2021
Her zaman düşük $ 0.0087 13 Mart 2020

Ravencoin (RVN) Temel Analiz

Ravencoin, temelde iki taraf arasında sorunsuz işlemler sağlamayı amaçlayan eşler arası bir ağdır. Proje ilk olarak Ocak 2018’de herhangi bir ICO olmadan başlatıldı. Diğer tokenlerin kendi blok zincirlerini oluşturmalarına izin veren bir Bitcoin forkudur.

Projenin Whitepaper’ı ilk olarak Bruce Fenton, Tron Black ve Joel Weight tarafından yayınlandı. Ravencoin, değiştirilmiş bir ihraç planına, azaltılmış blok süresine, on kez bitcoin ile sınırlandırılmış jeton arzı ve madenciliğin merkezileşmesini azaltmayı amaçlayan bir madencilik algoritmasına sahiptir. 

Ravencoin (RVN) Geçmiş Fiyat Analizi

Ravencoin (RVN) Fiyat Analizi – 2018

Ravencoin, işleme Mart 2018 ortasında 0,027857 $ ‘dan başladı ve Mart ayındaki birkaç artışla fiyat başlangıçta 0,054 $’ a yükseldi ve daha sonra 0,01 $ seviyelerine yakın hafif bir geri çekilme sonrasında 0,055 $ ‘a sıçradı. Fiyat bu seviyelerin üzerinde kalamadı ve kısa süre sonra 0,014 dolar seviyelerine gerileyerek 2018’in yıllık kapanışını işaret etti.

Ravencoin (RVN) Fiyat Analizi – 2019

Fiyat, Haziran 2019’da 0,07162 $ ile en yüksek seviyelere çıkmadan önce kısa bir süre önceki yıl seviyelerini taşıdı. Ayrıca fiyat düşüş piyasasına düştükçe ve 2019’un sonuna kadar düşerek yıllık ticareti 0,023 $ ‘dan kapattı.

Ravencoin (RVN) Fiyat Analizi – 2020

Fiyat, çok daha az dalgalanmayı sürdürerek yıl boyunca daha az dalgalanma sergiledi. Birkaç artışa rağmen, fiyat yıl sonuna kadar önceki düşüş seviyelerine düştü. 2020’nin başında, RVN tokeni, Şubat ayı ortasında 0,03971 $ ‘a yükselen ve yıl boyunca 0,02 $’ ın altına düşen 0,2284 $ ‘dan fiyatlandırıldı.

Ravencoin (RVN) Fiyat Analizi – 2021

2021’in başlangıcı, herhangi bir boğa koşusu belirtisi olmadan sakindi. Bununla birlikte, fiyat Ocak ayının sonunda ivme kazandı ve erken bir boğa koşusu işareti gösterdi. 

Fiyat dikkat çekici bir şekilde arttı ve 20 Şubat 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi 0,2854 dolara ulaştı. Hiç şüphe yok ki fiyat biraz titredi, ancak o zamandan beri 0,1 doların üzerinde başarılı bir şekilde devam etti ve 0,15 ile 0,2 dolar arasında seyrediyor.

2021 – Ravencoin (RVN) Fiyat Tahmini

Büyük bir kırılma yaşadıktan sonra, Ravencoin fiyatının bir sonraki hedefe doğru 0.2 $ ‘dan daha fazla yükselmesi bekleniyor. 

Yazma sırasında Ravencoin, 0.15 $ seviyelerinin üzerinde güçlü bir şekilde konsolide ediyor ve bu nedenle yaklaşan bir yükseliş ivmesi gösteriyor. Bununla birlikte, yeni üst hedeflere doğru atlamak için başka bir girişimde bulunmadan önce fiyat uzun bir süre konsolide olmaya devam edebilir. 

2022 – Ravencoin (RVN) Fiyat Tahmini

Fiyat tarihinin gösterdiği gibi, fiyat devasa bir boğa koşusundan sonra her zaman bir dereceye kadar geri çekildi. 

Ve bu nedenle, 0,2 $ ‘a ulaştıktan sonra fiyat, kısa süreli bir zaman dilimi için bir düzeltme aşamasına girebilir ve boğa daha fazla koşmaya devam edebilir. 2022’nin sonunda, fiyatın 0,3 ila 0,35 dolar seviyelerinin üzerine çıkması bekleniyor.

Ravencoin (RVN) 5 Yıllık Gelecek Fiyat Tahmini

Önümüzdeki beş yıl için, RVN fiyatının 1 $ seviyelerine yakın bir yükselişe geçmesi bekleniyor. 

Hiç şüphe yok ki bazı küçük ve birkaç büyük geri çekilme de boğa koşusuna musallat olabilir, sonunda fiyat hedefi vurabilir. 

Önümüzdeki günler, kripto alanı ve dolayısıyla varlık için çok şanlı dönebilir. Ve bu nedenle, 1 dolara ulaşılması gereken iyi bir hedef gibi görünüyor, ancak, 1 doların üzerindeki fiyatı da koruyabilen devasa bir boğa koşusu ihmal edilemez. 

Ravencoin (RVN) Piyasa Uzmanlarını Fiyat Tahmini Yorumları

DigitalCoinPrice Ravencoin (RVN) Fiyat Tahmini Nedir?

Digital Coin Price, 2021’in sonunda 0,26 $ seviyelerini, ardından 2022’nin sonunda 0,314 $ seviyelerini öngörüyor. Fiyatın daha da yükselmesi ve 2025’in sonunda 0,54 $ ‘ın üzerindeki seviyelere ulaşması bekleniyor.

PrimeXBT Ravencoin (RVN) Fiyat Tahmini Nedir?

PrimeXBT, 2022’de varlık için 2022’de fiyatı 0,1 doların altına düşürebilecek bir düşüş tuzağı öngörüyor. Ancak önümüzdeki beş yıl içinde fiyatın 2025’e kadar 0,7 ila 1 ABD dolarına yakın bir artış göstermesi bekleniyor.

WalletInvestor Ravencoin (RVN) Fiyat Tahmini Nedir?

WalletInvestor’a göre, fiyat önümüzdeki bir yılda% 98’den fazla artarak 0,177 dolardan 0,348 dolara çıkabilir. Bununla birlikte, 2026 yılına kadar, RVN herhangi bir büyük çöküş yaşamadan 0,946 $ değerinde olacak.

Gov Capital Ravencoin (RVN) Fiyat Tahmini Nedir?

Gov. Capital tahminleri, 2021 sonunda bir RVN fiyatının 0.253853 $ ‘a ulaşacağını tahmin ettikleri için oldukça makul. Önümüzdeki 5 yıl için fiyat 0.616 $, yani 2025 sonu olarak tahmin ediliyor. 

BlokchainTR Olarak Ravencoin (RVN) Fiyat Tahminlerimiz

Ravencoin fiyatının piyasanın yönüne göre yükseliş piyasası duyarlılığını takip etmesi ve büyük kripto varlıklarının ardından yükselişe geçmesi bekleniyor. 

RVN Fiyatı güçlü bir yükseliş ivmesi sergiliyor ve bu nedenle 2021 yılının sonuna kadar 0,2 dolar kaçınılmaz görünüyor. Mevcut yükseliş eğilimini sürdüren RVN fiyatı, 2025’in sonunda önümüzdeki yıllarda 1 dolara kadar yükselebilir. 

Ravencoin (RVN) Geleceği Hakkındaki Sorular

Ravencoin fiyatı 1 dolar olur mu?

RVN fiyatı 2021’de 0,2 $ ‘a ulaşabilir, ancak 1 $ olarak belirlenen hedefe ulaşmak birkaç yıl daha sürebilir.

RVN fiyatı düşecek mi, yükselecek mi?

Her boğa koşusu sonrası fiyat biraz düştü ve bir süre daha konsolide oldu. Bununla birlikte, bu bir çökme olarak düşünülemez, ancak kripto alanı oldukça öngörülemez ve yaklaşan bir çökme tahmin edilemez.

RVN gelecekte iyi bir yatırım mı?

Ravencoin madeni para piyasası değeri 1 milyar doları geçti ve fiyat henüz 0,2 dolara ulaşmadı. Bu nedenle, RVN’nin kazançların tadını çıkarmak için makul bir süre tutması düşünülebilir.

RVN’nin geleceğinde ne var?

Projenin arkasındaki amaç kesintisiz ve ela içermeyen transferler sağlamak olduğundan, sonunda fiyat artışına yardımcı olabilecek birçok yükseltme hızlı yaklaşıyor olabilir. Bu nedenle gelecekteki beklentiler gelişiyor gibi görünüyor

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

eray sezer
eray sezerhttp://blokchaintr.com
Eray Sezer Yalova Doğumlu Ve Geçimini Kriptoyla Sağlıyor.Yaşı Genç Ama Birikimleri Fazla Birikimlerini Bizimle Paylaşmayı Seçti...

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

[td_block_social_counter facebook="blokchaintr" custom_title="Bizi Takip Edin" open_in_new_window="y" youtube="channel/UCeoNbT8j10Lwd4m9hNBOgvg" style="style9 td-social-boxed td-social-colored" instagram="blokchaintrcom" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#dd9933" twitter="blokchaintr" social_rel="nofollow"]

StormGain, Milyarlarca Akıllı Telefon Kullanıcısına Hizmet Vererek Kripto Madenciliği Oyun Alanını Seviyelendiriyor

Kripto para madenciliği kavramının bugünlerde biraz olumsuz bir çağrışımı var. Özel ve pahalı donanım gerektirdiğinden birçok kişi bunu elektrik israfı olarak görüyor. Peki ya...

Goldexco.in, kullanıcıların % 50’ye varan indirimle ETH satın alabilecekleri bir kampanya başlatıyor! 

Goldexco.in indirimli ETH satın alabileceğiniz yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya da %50 indirimle ETH sahibi olabilirsiniz. Detaylar aşağıda yer almaktadır. İndirim Süresi: 24 Mayıs 2021, 10:00...

Student Coin (STC) Token Yayında Ve 10’dan Fazla Kripto Para Borsasında Yer Alıyor

Öğrencilere ve kripto para birimlerine yönelik benzersiz yaklaşımı nedeniyle 500'den fazla üniversite tarafından desteklenen Student Coin , ICO'ya ayrılmış olan tüm STC tokenlerini beklenenden daha kısa bir sürede...

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

Blokchaintr.com Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da

Blokchaintr.com'da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
20,363.00 $
20,363.00 $
0.93%
ethereumEthereum
1,171.20 $
1,171.20 $
2.84%
tetherTether
1.00 $
1.00 $
0.25%
usd-coinUSD Coin
1.00 $
1.00 $
0.26%
bnbBNB
236.33 $
236.33 $
0.83%
binance-usdBinance USD
1.00 $
1.00 $
0.15%
xrpXRP
0.331166 $
0.331166 $
2.77%
cardanoCardano
0.465419 $
0.465419 $
1.51%
solanaSolana
36.58 $
36.58 $
1.7%
dogecoinDogecoin
0.068214 $
0.068214 $
0.66%

Benzer Haberler