Home Bitcoin (BTC) Haberleri 4 Kolay Adım İle Bitcoin Nasıl Kazanılır? Bedava Bitcoin (BTC) Kazanma Yolları

4 Kolay Adım İle Bitcoin Nasıl Kazanılır? Bedava Bitcoin (BTC) Kazanma Yolları

0
4 Kolay Adım İle Bitcoin Nasıl Kazanılır? Bedava Bitcoin (BTC) Kazanma Yolları

Bitcoin bu yıl kesinlikle çok ilgi gördü ve nedenlerini hepimiz biliyoruz. Ancak çok uygun fiyatlı olmadığı için birçok insan alternatifler arıyor.

Ancak oyuna katılmak için altcoin almanıza gerek yok. Size biraz satoshi verebilecek pek çok seçenek var. Onların birikmesi için biraz sabırlı olmanız gerekiyor. 

Bu klavuzda, Bitcoin’i parmaklarınızın ucuna getirmenin en kolay yollarından dördünü bir araya getirdik. Bedava Bitcoin (BTC) Kazanmanın yollarını aşağıdaki klavuzda anlatılmaktadır.

Kumar İle Bitcoin Kazanmanın Yolları

Evet, bu Bitcoin (BTC) için büyük ödülleri kazanmanın en hızlı yolu. Ve kesinlikle en heyecan verici yöntem. Ancak geleneksel kumarın aksine, kripto, blok zinciri meraklıları için hazır birçok avantajla birlikte gelir.

Bitcoin (BTC) kumar, oyunculara farklı bir yaklaşımla gelir. Bu platformlar, sadece paralarıyla kumar oynamalarına izin vermek yerine, başlangıçta kripto bonusları ve bedava dönüşler sunuyor. Koşul, karınızı çekmeden önce bonusu en az 40 kez oynamanızdır.

Ve küçük miktarlardan bahsetmiyoruz. Örneğin Betflip, hatta en az 10 BTC koyar. Bu, klavuz yazıldığı sırada 548.000 dolar olacaktır.

Hoş Geldiniz ve Yönlendirme Bonusları İle Bitcoin (BTC) Kazanmak

Kumar oynama riskini almaktan çok korkuyorsanız, kripto ticaret platformları tarafından sunulan sınırlı süreli avantajlara gidebilirsiniz.

Örneğin, BlockFi teklifleri BTC cinsinden 250 $ hoşgeldin bonusu olarak. Ve Bybit bir referans koduyla birlikte en az 1,610 ABD Doları ile gelir. Onlara bir göz atın ve çabucak yakalayın.

Bitcoin Satoshis’i Reklam İzleyerek Kazanın

Şaka yapmıyoruz. Youtube ve Facebook tarafından video başına en az 2 reklam izleyecek şekilde eğitildiysek, kripto reklamlarını izlemenin bir zararı yoktur. Ve bu sefer Bitcoin (BTC) ile maaş alıyoruz. Reklamlar genellikle 10 saniyeyi geçmez, bu yüzden burada kaybedecek bir şey yoktur.

Airdrop İle Bitcoin Kazanmak

Farkındalık kazanmalarına yardımcı olurlarsa kullanıcılarını ödüllendiren kripto şirketleri olduğunu biliyor muydunuz?

Onlara beğeniler, yorumlar, paylaşımlar ve hatta daha iyisi referanslar veya incelemeler verebilirsiniz. Şirketler büyümelerine yardımcı olacak birine sahip olmaktan çok mutlu olacaklar. Ve yardımcı olacaklarda bedava Bitcoin (BTC) kazanmış olacaktır.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here