Salı, Ekim 20, 2020

Le public (halk) Yine Son Uyarısıyla Dikkatleri Üstüne Çekti

Twitter Ünlü Türkiye Kripto fenomenlerinden olan @berkinovy takipçileri tarafından yine takdir görmeye devam ediyor.

Kripto para senaryolarında grafikleriyle hareket eden @berkinovy takipçilerinin daha rahat anlaması açısından grafikleri rakamlarla ifade ediyor.Direk olarak rakamlardan bahsettiği için daha anlaşılı ve daha net bir şekilde analizlerini takipçilerine sunuyor.

Pandemi sırasında Covid-19 testi pozitif çıkan @berkinovy kısa süreliğine aramızdan dinlenmek için çekilmişti. Şimdi sağlığına kavuşan @berkinovy zaman geçmeden takipçilerine grafiklerini ve bilgilerini aktarmaya çalışıyor.

Yine son zamanlarda Bitcoin’nin hareketli zamanlarında yön tayini yapmak oldukça zordur. Fakat @berkinovy başarılı analizleri ile takipçilerini son düşüşten başarılı bir şekilde korumuştur.

Görüldüğü üzere Bitcoin ve diğer yatırım araçlarının destek alanlarında olduğunu düşme tehlikesinin olduğunu takipçilerini detaylı bir şekilde aktarmıştır.

Bitcoin Düşüşe başlamadan 2 saat öncesi attığı twitte yine Bitcoin’nin zor anlarda olduğunu dayanamacağını ifade etmektedir.

@berkinovy Başarılı tahminleri sonrası takipçileri tarafından atılan twitlerde ne kadar hazırlıklı yakalandıkları açıkca gösterilmektdir.

İşte yılların birikimiyle yaptığı analizler sonucunda başarılı sonuçlar alınabileceğini gözler önüne seren @berkinovy yine takipçilerini zor zamanlarda kurtarmayı başardı.

cenk dinç
cenk dinçhttp://blokchaintr.com
Cenk Dinç Kriptoya Olan Merakını Daha İyi İfade Etmek İçin Araştırmalarını Öğrenerek Bizimle Paylaşmayı Seçti.Cenk Turizm Ve Otelcilik Okuyup Ayrıca Sitede Yazılarını Bizimle Paylaşmaktadır...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

16BeğenenlerBeğen
28TakipçilerTakip Et
64TakipçilerTakip Et
5AbonelerAbone

Covid-19 Bilgi

Tüm Ülkeler
9,685,040
Toplam Aktif Vaka Sayısı
Updated on 20 October 2020 11:17

En Son Haberler

Holochain (HOT) Fiyat Tahmini 2020 – 2025

Holochain (HOT) Fiyat Tahmini Holochain, finansal olmayan ve dahili bir kredi cihazıdır. Cihaz sahibinin, uygulamalarını başarıyla kullanabilmeleri için barındırma alanlarını...

Litecoin (LTC) Fiyat Analizi: Ünlü Analistlerlerden LTC’nin 49 Doları Testi Ve Devamı

Litecoin fiyat tahmini, 49 dolara doğru bir tersine dönüş bekliyor.Litecoin fiyatı 46.80 $ 'da güçlü bir dirençle karşı karşıya.LTC fiyatı 45 $...

Hedgeye CEO’su Tüm Bitcoinlerini Neden Sattı?

Büyük bir risk yönetimi firmasının CEO'su Keith McCullough, neden tüm Bitcoin'lerini sattığını açıklıyor. Ve onunla aynı fikirde olmaman neden senin hatan.
bitcoinBitcoin
11,876.33 $
11,876.33 $
3.43%
ethereumEthereum
377.25 $
377.25 $
0.33%
rippleXRP
0.246588 $
0.246588 $
0.31%
litecoinLitecoin
47.82 $
47.82 $
1.06%
eosEOS
2.57 $
2.57 $
0.88%
tezosTezos
2.16 $
2.16 $
2.09%
chainlinkChainlink
10.69 $
10.69 $
1.04%

Benzer Haberler

Hedgeye CEO’su Tüm Bitcoinlerini Neden Sattı?

Büyük bir risk yönetimi firmasının CEO'su Keith McCullough, neden tüm Bitcoin'lerini sattığını açıklıyor. Ve onunla aynı fikirde olmaman neden senin hatan.

BitMEX Yöneticileri Para Aklama Suçlarından Dolayı Görevlerinden Alındı

BitMEX CEO'su, CTO derhal yürürlüğe girerek görevden alındıİdarenin görevden alınmasına rağmen, takas işlemi devam ediyor Seyşeller merkezli kripto değişim...

DeFi Protokollerinde Kilitlenen Varlıklar 11 Milyar Doları Aştı

Merkezi olmayan finans (DeFi) endüstrisindeki faaliyetler bu yıldan bu yana istikrarlı bir şekilde büyüyor. DeFi protokollerinde kilitlenen toplam değer (TVL), yakın zamanda yaklaşık 9...