Salı, Ekim 27, 2020

FBI Açıklaması Bitcoi’ne Karşı Savaş mı?

Merkeziyetçi zihniyet, Bitcoin’e karşı savaşıyor nedeni ise belirli birkaç ülke Almanya ve Fransa gibi çok az ülke hariç, Dünya’da hiçbir yerde kabul edilmedi. .

Öbür tarafta koronavirüs salgını zamanda yani çok kısa süre önce Federal Soruşturma Bürosu (FBI) basın açıklaması Bitcoin’i açık hedef haline getiriyor. Bitcoin’ni suç onsuru olabilecek pekçok coin gibi görüyorlar.

Aslında takip edilmediği için hükümetlerin hoşuna gitmiyor olabilir ama öte yandan baktığımızda Bitcoin gibi takip gizli kripto paralar birçok kişinin gizliliğine yarıyor.

Bitcoin’e Politika Yüzünden mi? Baskı Uyguluyorlar

Gerçekte, her şey blockchain tarafından sadece belirli bir hükümet veya organ tarafından değil, blockchain sahipleri tarafından son iş parçacığına kadar izlenebilir.

Bitcoin’in durumunda, kripto para biriminin daha önce bildirildiği ve reddedildiği gibi Çin’in kontrolünde olduğu iddia edildi Korku, insanlık tarihindeki en büyük itici güçlerden biridir ve Bitcoin’e karşı savaş aynı şekilde sürüyor gibi görünüyor.

Baktığımızda Dünya ekonomik savaş üzerinden Amerika Ve Çin gibi büyük ülkelerin tehdidi altında, Tıpkı Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump’ın saçma bir şekilde aptalca bir şey beklemeniz gibi, 13 Nisan FBI basın açıklaması da aynı saçmalık ve aptalca fikirden kaynaklanıyor gibi görünüyor.

Serbest bırakma, tüm dolandırıcılığı suçlamayı ajansın kontrolünde olmayan bir düşman olan kripto para birimine koymak için çok çalışıyor. Truva Atı’nı hatırlıyor musunuz? Bitcoin’e karşı yapılan bu savaş bunu hatırlatıyor.

Bitcoin’e karşı savaş Truva Atı’nı hatırlatıyor.

Bu satırları yazarken, FBI’daki herhangi birinin Truva Atı’nı hiç düşünüp düşünmediğini merak ediyorum? Bitcoin, bu savaşta sadece iki kuvvet arasında savaşan Truva atıysa, üçüncüsü – aslında kötülük – diğer çeşitli kripto para birimlerinden zevk alıyorsa.

Ancak rasyonel olarak düşünmek, aynı teknolojiye ve blok zinciri yapısına dayanan diğer kripto para birimleri ve hatta çatallar, Bitcoin Cash ve Bitcoin Satoshi Vision da bu amaca hizmet edecektir.

Bitcoin, 1900’den fazla kripto para birimine (okuma olasılıkları) bakmayı rahatsız eden tüm büyük suçu almak için oradaysa, aslında aynı amaçlar için kullanılabilir.

cenk dinç
cenk dinçhttp://blokchaintr.com
Cenk Dinç Kriptoya Olan Merakını Daha İyi İfade Etmek İçin Araştırmalarını Öğrenerek Bizimle Paylaşmayı Seçti.Cenk Turizm Ve Otelcilik Okuyup Ayrıca Sitede Yazılarını Bizimle Paylaşmaktadır...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

16BeğenenlerBeğen
28TakipçilerTakip Et
64TakipçilerTakip Et
5AbonelerAbone

Covid-19 Bilgi

Tüm Ülkeler
10,975,502
Toplam Aktif Vaka Sayısı
Updated on 27 October 2020 13:51

En Son Haberler

Holochain (HOT) Fiyat Tahmini 2020 – 2025

Holochain (HOT) Fiyat Tahmini Holochain, finansal olmayan ve dahili bir kredi cihazıdır. Cihaz sahibinin, uygulamalarını başarıyla kullanabilmeleri için barındırma alanlarını...

Litecoin (LTC) Fiyat Analizi: Ünlü Analistlerlerden LTC’nin 49 Doları Testi Ve Devamı

Litecoin fiyat tahmini, 49 dolara doğru bir tersine dönüş bekliyor.Litecoin fiyatı 46.80 $ 'da güçlü bir dirençle karşı karşıya.LTC fiyatı 45 $...

Hedgeye CEO’su Tüm Bitcoinlerini Neden Sattı?

Büyük bir risk yönetimi firmasının CEO'su Keith McCullough, neden tüm Bitcoin'lerini sattığını açıklıyor. Ve onunla aynı fikirde olmaman neden senin hatan.
bitcoinBitcoin
13,383.63 $
13,383.63 $
1.45%
ethereumEthereum
403.07 $
403.07 $
0.52%
rippleXRP
0.251762 $
0.251762 $
0.84%
litecoinLitecoin
57.71 $
57.71 $
0.08%
eosEOS
2.66 $
2.66 $
1.12%
tezosTezos
2.11 $
2.11 $
1.31%
chainlinkChainlink
12.11 $
12.11 $
1.28%

Benzer Haberler

Hedgeye CEO’su Tüm Bitcoinlerini Neden Sattı?

Büyük bir risk yönetimi firmasının CEO'su Keith McCullough, neden tüm Bitcoin'lerini sattığını açıklıyor. Ve onunla aynı fikirde olmaman neden senin hatan.

BitMEX Yöneticileri Para Aklama Suçlarından Dolayı Görevlerinden Alındı

BitMEX CEO'su, CTO derhal yürürlüğe girerek görevden alındıİdarenin görevden alınmasına rağmen, takas işlemi devam ediyor Seyşeller merkezli kripto değişim...

Bitcoin Fiyat Tahmini: BTC 10800 $ ‘ı Yeniden Test Edecek mi?

Bitcoin fiyat tahmini, fiyattaki başka bir artış için güçlü geliyor.Bitcoin fiyatı 10800 $ 'ı yeniden test ediyor, ancak ayakta kalamıyor.Piyasa duyarlılığı, güçlü...