Çarşamba, Temmuz 15, 2020

Coinsbit Exchange, Global Kripto Para Borsa Açtı ve CNB Jetonlarının% 10’unu Yaktı

Son birkaç ay içinde, Coinsbit kripto para borsası ekibi, Amazon, Alibaba, eBay, Aliexpress ve kripto para birimi gibi dünyaca ünlü ticaret platformlarından mal satın almak için pazar hakkında düzenli olarak bilgi yayınladı. Son zamanlarda, 31 Mart 2020’de planlanan küresel Coinsbit Store’un lansmanı hakkında bilgi , Coinsbit ekosisteminin resmi sosyal kanallarında ortaya çıktı.

Değişim ekibinin bildirdiği gibi, her Coinsbit kullanıcısı platformdaki mevcut ürünlerden herhangi birini seçebilecek ve dünyanın her yerinden USDT, USDN, PLC ve ayrıca CNB değişim jetonu ile ödeme yapabilecektir. kullanıcının döviz dengesinde saklanır. Mallar için ödeme yapılabilen kripto para birimleri, pazar geliştikçe genişleyecektir.

Mağazanın temel amacı, kripto topluluğuna kripto para birimi ile dünya platformlarından mal satın alma fırsatı sunmak, hem uluslararası hem de yerel yeni ortaklarla etkileşime girerek mevcut mal veya hizmet yelpazesini genişletmektir. Bu çözüm, herkesin eBay veya Aliexpress’den, tek bir tıklamayla, borsadan ayrılmadan ve kullanıcının bakiyesinde bulunan kripto para birimlerini kullanarak mal satın almasına izin verecektir. Kripto topluluğunun artık fonları fiatlamak ve banka kartlarına çekmek için kripto varlıklarını değiştirmesine gerek kalmayacak ve tüm bu ticaret platformlarına kayıt yapamayacak – her şey tek bir platformda mevcut ve tüm satın alımlar “tek tıklamayla” gerçekleşiyor .

Bu, birçok sorunu çözer ve kripto para biriminin kullanımı için yeni fırsatlar sunar. Coinsbit kripto para alışverişi ekibi her zaman kripto topluluğu için benzersiz bir ekosistem yaratmaya çalışıyor, böylece kullanıcılar iş için yeni ve kullanışlı araçlar alıyor ve ayrıca bir ödeme aracı olarak kripto para birimini uygulamak için yeni vektörler geliştiriyor. Coinsbit Store canlı bir örnektir, çünkü benzeri görülmemiş bir durumdur, bu tür çözümler ve ürünler henüz kripto endüstrisinde uygulanmamıştır.

Coinsbit ekibi, mağazasını geliştirmek için, geliştiricilerin herkese 0.0000001 BTC fiyatında yeni bir CMT jetonu satın alma fırsatı sağladığı bir IEO yürüttü. Bu jetonun benzersiz özelliği, satış ortağı platformlarından özel indirimler alma ve yalnızca jeton sahiplerine sunulacak promosyon ürünlerine erişim fırsatından oluşur.

IEO’nun ve token üzerinde ticaretin açılmasından birkaç gün sonra, CMT’nin maliyetinin% 280 oranında artması dikkat çekicidir, bu da topluluğun yeni evrensel ticaret platformuna olan büyük ilgisini göstermektedir. Kripto para birimi için birinci sınıf çevrimiçi mağazalarda mal satın alma yeteneği, önemi fazla tahmin edilemeyen tüm endüstri için gerçekten tarihi bir andır.

Coinsbit ekibi ayrıca 2020 yılının ilk çeyreğinde CNB değişim jetonunun planlı bir şekilde yakılmasını gerçekleştirdi. 30 Mart’ta piyasadaki mevcut arzın% 10’u yakıldı – 150 milyon jeton (toplam sayı – 1,5 milyar CNB). Bu, borsa tarafından, borsa – ticaret komisyonları tarafından sağlanan hizmetler (kullanıcılar CNB tokenleri ile bu tür komisyonların% 50’sine kadar ödeme yapabilir) ve ayrıca Coinsbit’in diğer hizmetleri ve teklifleri için bir “elden çıkarma” olarak alınan token sayısıdır.

CNB tokenleri ile de ödenebilir. Bu sadece borsa yatırımcıları için değil, aynı zamanda tüm kripto topluluğu için de harika bir haber, çünkü bu tür miktarlarda (ilk raporlama dönemi için) jetonların yakılması hiç bir zaman değişim jetonları tarihinde gerçekleşmedi. Örneğin: ilk raporlama dönemi için, Binance ekibi, BNB jetonunun satılan sayısının% 1’inden daha azını yaktı. 

Diğer şeylerin yanı sıra, CNB token sahipleri için harika bir haber, çünkü tokenin toplam sayısı% 10 daha az olacak, bu da mevcut arzı etkileyecek ve madeni para talebini artıracak. Token fiyatındaki artıştan dolayı CNB ile ödenen komisyonlar eşit olarak daha az olacaktır. Borsadaki tüm kullanıcıların tüm CNB jetonlarını AirDrop tarafından ücretsiz aldığını hatırlayın.

Geliştiricilerin acil planları, Coinsbit’in B2P temelinde çalışacak ve bu yıl Nisan ayında başlatılacak olan OTC platformunun geliştirilmesi için fon toplamak için başka bir IEO yürütmek.

 Platform ekibi, her bölgedeki tek bir yerel ortağı bir fiat çifti ile çalışmak üzere çekerek 2020’nin sonuna kadar 55 fiat para birimini birleştirmeyi hedefliyor. Tüm ortaklar akredite edilecek ve OTC Coinsbit’in istikrarlı ve güvenli çalışması için gerekli tüm doğrulama prosedürlerini gerçekleştirecektir. Kullanıcılar OTC platformundan kripto para birimi satın alabilecek ve döviz dengesinden alabilecekler. Ayrıca, kullanıcılar bakiyelerinden kripto para satabilir ve yerel para biriminde bir banka kartına fiat fonları alabilirler. İşlemler “emanet” ilkesine göre yapılacak,

Platform ekibi IEO’yu yürütmek için Coinsbit OTC Token’i (ticker – OTC) yayınladı. Bu token IEO sırasında 0.0000001 BTC fiyatından satın alınabilir. Toplam 560 milyon OTC jetonu düzenlenecek. Jeton, kullanıcıların OTC platformunda kripto para birimi satın alırken veya satarken komisyonlarda% 15,% 25 veya% 50 tasarruf etmelerini sağlayacaktır. IEO 3 Nisan 2020’de saat 11:00 GMT’de yapılacak.

bydinco
bydincohttp://www.blokchaintr.com
Teknolijiye Olan Merakım Sonucu Blockchain Teknolojisiyle Tanıştım. Daha Fazla İnsana Bilgi Haber Ve Analizleri Aktarabilmek Adına Blokchaintr.com Kuruldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

14BeğenenlerBeğen
28TakipçilerTakip Et
54TakipçilerTakip Et
5AbonelerAbone

Covid-19 Bilgi

Tüm Ülkeler
5,234,537
Toplam Aktif Vaka Sayısı
Updated on 15 July 2020 04:20

En Son Haberler

Bitcoin’e Nasıl Yatırım Yapılır? Bitcoin Satın Alma Rehberi

Piyasa Açısından, Bitcoin hala diğer kripto varlıkların fiyat oluşumunu ve hareketini etkileyen ve yönlendiren baskın faktördür ve birçokları tarafından hükümet ve merkez bankacılığı...

PayPal ile Bitcoin (BTC) Satın Alınır mı?

Bitcoin (BTC), dünya çapında birçok ülkede birçok insanın hayatını gerçekten etkiledi. Bu yılın başlarında, PayPal hesabını kullanarak bitcoin satın almak son derece zordu. Bugünlerde,...

Litecoin Fiyat Analizi: LTC 43 $ Dolarda İşlem Görmeye Devam Ediyor

Litecoin fiyat hattı 18 Haziran'da 44 dolara yükseldi. Bir gün içinde işlem gören kripto para birimi 42.80  $ ile 43.68 $ arasında değişiyor . Pidenuze, LTC'nin yükseliş trendi göreceğine inanan...
bitcoinBitcoin
9,235.58 $
9,235.58 $
0.6%
ethereumEthereum
239.46 $
239.46 $
0.83%
rippleXRP
0.198639 $
0.198639 $
1.28%
litecoinLitecoin
43.53 $
43.53 $
0.8%
eosEOS
2.55 $
2.55 $
1.35%
tezosTezos
3.03 $
3.03 $
11.4%
chainlinkChainLink
8.10 $
8.10 $
14.69%

Benzer Haberler

PayPal ile Bitcoin (BTC) Satın Alınır mı?

Bitcoin (BTC), dünya çapında birçok ülkede birçok insanın hayatını gerçekten etkiledi. Bu yılın başlarında, PayPal hesabını kullanarak bitcoin satın almak son derece zordu. Bugünlerde,...

SEC, Kripto Para Birimi Riskten Korunma Fonuna Karşı Yapılan Sahtekarlık Cezasını Açıkladı

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), son basın açıklamasına göre, Pennsylvania kardeşleri Sean ve Shane Hvizdzak'ın sahip olduğu bir kripto para hedge fonuna...

Tone Vays Nisan’dan Beri İlk Defa Bitcoin İçin 7000 Doları Test Edeceğini Söylüyor

Eski Wall Street esnafı Tone Vays, Bitcoin fiyatının daha fazla dezavantaj görmesini bekliyor. Kısa Süre Önce atılan bir tweet'te eski Wall...