Çarşamba, Eylül 30, 2020

Altcoinlerin Hazin Sonu “Titanik”

Siyah kara bulutlar Altcoinlerin başında dolaşıyor.Dünya en kötü ekonomik durgunlukla karşı karşıya kalırsa kripto ve altcoinler Titanik gibi batmaya hazır mı?

Kripto Op-Ed: Altcoin Yatırımcıları Aynı Gemiyle Düşmeye Zihinsel Olarak Hazırlanıyor mu?

Ne söylesek yalan olmaz, dünya kaos içinde – hiç olmadığı kadar önü karanlık. Borçlar onlarca yıldır yükseliyor, bankalar ve borç verenler aşırı büyüyor, şirketler nakit rezervlerinin eksikliği nedeniyle eksiye düşüyor ve neredeyse her büyük pazar koronavirüsün etkisi üzerinde karışıklık içinde. Salgın, dünya çapında masum insanların hayatlarını hızla tehlikeye sokmakla kalmıyor, aynı zamanda gelirlerine, iş güvenliğine, tasarruflarına, emeklilik fonlarına ve yatırımlarına da zarar veriyor.

Şu anda çok az sayıda sanayi mevcut kilitli ortamdan güvende ve ekonomik durgunluğa dayanıklı olanlar bile ekonomi, büyüme ve üretimde tam bir bozulmanın ortasında istikrar kazanmaya çalışırken hala mücadele ediyor.

İlk oaralar her zaman en risklidir. Ve mevcut felaket sırasında yatırımcılar altın ve diğer değerli metalleri bile yönelirken, yüksek riskli kripto para sınıfı için işler kasvetli görünüyor.

Aldığımız Bilgiye Göre Tarihin En Büyük 4 Aylık Dow Satışı Mum Bitcoin’i Korunmasız Bırakıyor

Kripto hype balonu sırasında 2017’ye geri dönelim. İşsizlik yılların en düşük seviyesini yaşıyordu, yükselen bir ekonominin sonucu olarak maaşlar şişti ve borsa yükseldi.

Para boldu ve yatırımcıların kripto gibi spekülatif piyasalarda fazla riskleri vardı.

Yatırımcılar, Bitcoin’in ani yükselişini neredeyse sıfırdan 20.000 dolara kadar yükseldikten sonra insanlar kripto piyasasına akın etti, zengin olmak istedikleri için akın ettikleri altcoinlerdi.

Bitcoin ilk hamle avantajı, markalaşmada yüksek görünürlük ve pazarın geri kalanından çok daha büyük bir piyasa değerine sahiptir. Ayrıca, merkezi olmayan ağı ve sınırlı tedariki gibi benzersiz değer veren benzersiz özelliklere de sahiptir.

Bitcoin’in geçerli bir kullanım örneği olduğunu söylemek zor olsa da, potansiyel ve türünün ilk örneği olmak, önümüzdeki fırtınada hayatta kalmasına yardımcı olabilecek bazı ek faydalar sağlıyor

Ancak Altcoinler, bir varlığın elde ettiği kadar spekülatiftir. Piyasa değerine göre ilk on kripto para biriminin dışında, büyük bir vaatle sonsuz bir kanıtlanmamış teknoloji listesi var.

Ancak vaat faturaları ödemiyor ve bu projeler, eğer yaparlarsa, hiç gerçekleşmeyecek kadar meyvelerinden uzak olabilirler. Ekonominin kötüleşmesi halinde topluca toplanan ilk varlıklar arasında olabilirler – ve hepsi bu noktada garantilidir.

İnsanlar kira yapmak, ailelerini beslemek ve maaş için çalışıyorlar. Altcoinlere daha fazla yatırım yapmak, şu anda insanların zihninden en uzak şey.

Ekonomistlere Göre Krizin Ortasında Hükümetin Fazla Harcama Yapması Bitcoin’i için Yükseltiyor

Altcoins ayrıca çok az likidite sunar, yani yatırımcılar bu varlıkları fatura ve harcamalarda kullanmak için fiat’a nakde çevirmeye çalıştıkça veya daha güvenli yatırımlara hatta nakit paraya geçmeye çalıştıklarında, likidite eksikliği bu varlıkların fiyatlarını alırken sıfıra yakın.

Ve bu altcoinler, çoğu durumda tüm zamanların en yüksek seviyesinden% 90’ın üzerinde düştüğü için, kayıpları telafi edecekleri umudu azalmaya başlayabilir.

Şu anda tüm bunlar kripto piyasasına karşı olan ve modern dünya tarihindeki muhtemelen en kötü ekonomik gerileme ile, altcoin yatırımcıları, işler daha da kötüye gitmeye başlarsa, zihinsel olarak Titanik gibi batmaya hazırlanıyorlar.

bydinco
bydincohttp://www.blokchaintr.com
Teknolijiye Olan Merakım Sonucu Blockchain Teknolojisiyle Tanıştım. Daha Fazla İnsana Bilgi Haber Ve Analizleri Aktarabilmek Adına Blokchaintr.com Kuruldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

16BeğenenlerBeğen
28TakipçilerTakip Et
62TakipçilerTakip Et
5AbonelerAbone

Covid-19 Bilgi

Tüm Ülkeler
7,905,256
Toplam Aktif Vaka Sayısı
Updated on 30 September 2020 07:07

En Son Haberler

DeFi Protokollerinde Kilitlenen Varlıklar 11 Milyar Doları Aştı

Merkezi olmayan finans (DeFi) endüstrisindeki faaliyetler bu yıldan bu yana istikrarlı bir şekilde büyüyor. DeFi protokollerinde kilitlenen toplam değer (TVL), yakın zamanda yaklaşık 9...

Filecoin Mainnet Lansmanı Gelecek Ay İçin Onaylandı

Çok beklenen Filecoin mainnet lansmanı Ekim ayı için onaylandı. Ağ, 15 Ekim'de gerçekleşmesi beklenen 148.888 blokta devreye girecek. Devasa ilk...

EOS Fiyat Tahmini 2020, 2025, 2030

EOS Fiyat Tahmini: EOS nedir? EOS madeni para, esas olarak merkezi olmayan uygulamalar için oluşturulmuş iyi tasarlanmış bir platform...
bitcoinBitcoin
10,709.37 $
10,709.37 $
0.31%
ethereumEthereum
355.30 $
355.30 $
0.05%
rippleXRP
0.240332 $
0.240332 $
1.19%
litecoinLitecoin
45.88 $
45.88 $
0.31%
eosEOS
2.58 $
2.58 $
0.16%
tezosTezos
2.17 $
2.17 $
3.79%
chainlinkChainlink
9.67 $
9.67 $
6.4%

Benzer Haberler

DeFi Protokollerinde Kilitlenen Varlıklar 11 Milyar Doları Aştı

Merkezi olmayan finans (DeFi) endüstrisindeki faaliyetler bu yıldan bu yana istikrarlı bir şekilde büyüyor. DeFi protokollerinde kilitlenen toplam değer (TVL), yakın zamanda yaklaşık 9...

Filecoin Mainnet Lansmanı Gelecek Ay İçin Onaylandı

Çok beklenen Filecoin mainnet lansmanı Ekim ayı için onaylandı. Ağ, 15 Ekim'de gerçekleşmesi beklenen 148.888 blokta devreye girecek. Devasa ilk...

Wealthsimple: Kanada’nın ilk düzenlenmiş borsası hayata geçti

Kanada, Kanada Menkul Kıymetler Yöneticileri (CSA) tarafından düzenleyici onayın ardından ilk kripto para borsası Wealthsimple'ı memnuniyetle karşıladı. Değişim, Winklevoss...