Ethereum Classic (ETC) 2021, 2023, 2025, 2030 Fiyat Tahmini Ve Geleceği

Küresel ekonomi şu anda kripto para piyasasının hızlı gelişimine tanık oluyor. Bugün bu yön, bir bütün olarak finansal alanın temel bir bileşenini temsil etmektedir. Bu yazıda, ilk Ethereum hard forkunu inceleyeceğiz: Ethereum Classic.

Ethereum Classic (ETC) nedir ve nasıl çalışır? Projeyle ilgili tüm önemli bilgileri değerlendirip inceleyerek, okuyucular ETC’nin yatırım potansiyeli hakkında doğru fikir edinecekler. 

Ethereum Classic Satın Al 

Artık Ethereum Classic satın almak mı istiyorsunuz? O zaman bir kripto borsasına kaydolmanın zamanı geldi. Bir borsaya kaydolduktan sonra dakikalar içerisinde alım-satım yapmaya başlayabilirsiniz. BlockchainTR’nin profesyonel ekibi olarak Binance borsasına kayıt olmanızı önerebiliriz. Binance, uluslararası olarak kullanılan dünya çapında bir kripto borsasıdır. Binance borsasına kayıt olduktan sonra fiat para birimleriniz ile  kripto para satın almakay başlayabilirsiniz. Binance borsası, düşük ücretleri ile tanınan dünyanın en büyük borsasıdır. Düşük işlem ücretleri, düşük miktarlarda para ile ticarete başlasanız bile yine de iyi kar elde edebileceğiniz anlamına gelir. Ekibimiz, Binance‘deki ilk işleminizde size başarılar diler! 

Bu nedenle, projenin temellerini gözden geçirmek, Ethereum Classic fiyat tahminlerini keşfetmek ve uzmanların fiyat tahminleriyle bitirmek için bu makaleyi kullanacağız.

ExchangeBenefitsNumber of CryptoMore information
 /></a><br />
<p class=Binance

Best exchange worldwide, 250+ cryptocurrencies available

100+

Open
Binance
 /></a><br />
<p class=
OKEX

Low fees, 100+ cryptocurrencies available

100+

Open
OKEX
 /></a><br />
<p class=
Kraken

International exchange

75-100

Open
Kraken
 /></a><br />
<p class=Coinbase

Biggest US Crypto Exchange

100+

Open
Coinbase
 /></a><br />
<p class=
eToro

Platform for Crypto & Stocks

75-100

Open
eToro

Ethereum Classic’in Nerden Geliyor?

Ethereum Classic’in geçmişi, başlangıçta Bitcoin Magazine’i kuran  ve tüm kripto tüccarları tarafından tanınan Vitalik Buterin tarafından önerilen kripto para birimi Ethereum’a dayanmaktadır  . 

Ethereum fikri 2013’ün sonlarında ortaya atıldı ve 30 Temmuz 2015’te ağ tamamen çalışmaya hazır bir şekilde başlatıldı. O zamandan beri Ethereum, yeni başlangıç ​​projeleri ve büyük yatırımcılar arasında ilgi uyandıran faydalarını gösterdi.

Ancak Haziran 2016’da son derece tatsız bir olay meydana geldi. Merkezi olmayan otonom organizasyonun (DAO) yazılım kodunda bir hata bulundu. 

16 Haziran’da, özerk bir yatırım serveti yönetimi platformundaki güvenlik açığı, dijital saldırganların toplam 50 milyon dolar değerindeki tüm varlıkların üçte birinden fazlasını kontrolleri altındaki kasalara taşıdığını gören bir hacker saldırısına yol açtı. 

Ancak cüzdanların tasarımı ve sistemin kendisi fonların hemen çekilmesine izin vermedi; transfer sadece bir ay sonra yapıldı.

Ethereum yönetimi, yatırılan sermayenin yatırımcılara nasıl iade edileceğini ve bu tatsız olayı nasıl çözeceğini düşündü. Bir çözüm olarak ve gelecekte fonları korumak için, platformun geliştiricileri ve kurucuları, blok zincirini değiştirmeye ve çalınan parayı iade etmeye karar verdiler; bu, herkesin katılmadığı bir hareketti. Bazıları blok zincirinin değişmeden ve güvenli kalması gerektiğini düşünüyordu.

Bölünmüş görüşün bir sonucu olarak, platforma sert bir çatal uygulandı. Orijinal Ethereum’dan iki proje doğdu: Ethereum Classic ve Ethereum. 

Ethereum Classic’in taraftarları eski blok zincirine dayalı madeni paralar çıkarmaya devam ederken, diğerleri hard forktan kaynaklanan yenisi üzerinde çalışmaya başladı. Çatal sırasında her yatırımcının sermayesinin ikiye katlandığını, pek çoğunun her iki platformu da kullanmaya devam ettiğini belirtmek gerekir.

ExchangeBenefitsNumber of CryptoMore information
 /></a><br />
<p class=Binance

Best exchange worldwide, 250+ cryptocurrencies available

100+

Open
Binance
 /></a><br />
<p class=
OKEX

Low fees, 100+ cryptocurrencies available

100+

Open
OKEX
 /></a><br />
<p class=
Kraken

International exchange

75-100

Open
Kraken
 /></a><br />
<p class=Coinbase

Biggest US Crypto Exchange

100+

Open
Coinbase
 /></a><br />
<p class=
eToro

Platform for Crypto & Stocks

75-100

Open
eToro

Ethereum Classic (ETC) Nedir?

Ethereum Classic, bir blockchain ağı üzerinden çalışan ve akıllı sözleşmelerle desteklenen bir kripto para birimi projesidir. Ethereum Classic blok zinciri, tüm ağ bilgilerini, özellikle hesapların durumuna ilişkin verileri ve gerçekleştirilen işlemlerle ilgili tüm verileri depolar. 

Bu kaynak, açık kaynaklı bir halka açık platformdur. Madeni paranın ana özelliğinin akıllı sözleşmeler olduğu genel olarak kabul edilmektedir.

Akıllı sözleşmeler, nasıl çalıştıkları, yani ekosistem katılımcıları arasında bir anlaşma yapma sürecinde otomatik olarak gözlemlenen önceden belirlenmiş şartlar ve koşullar aracılığıyla dikkate değerdir. 

Yazılım, belgelerin imzalanmasının her aşamasını izler ve sözleşme kapsamındaki yükümlülüklerin yerine getirilmesi için koşulları kontrol eder. Yazılım sayesinde insan hatası, üçüncü şahıs müdahalesi veya dolandırıcılık olasılığı en aza indirilir. 

Bu, akıllı sözleşmeleri taraflar arasında son derece güvenilir anlaşmalar yapar.

Ekosistem katılımcıları, Ethereum Classic’i ağ içinde aktarabilir ve özel cüzdanlarda para depolayabilir. 

Ayrıca, düğüm operatörleri, finansal işlemlere ilişkin hesaplamaları işlemek için ETC belirteçleri ile ödüllendirilir. Platformdaki istenmeyen postaları ortadan kaldırmak ve varlıkları istendiği gibi dağıtmak için “gas” adı verilen dahili bir işlem varlığı kullanılır.

Ethereum Classic ağı, uluslararası bir genel düğüm ağı kullanarak akıllı sözleşmeler yürütebilen merkezi olmayan bir blok zinciridir. 2016 yılında bir DAO hackinin sonucu olarak ortaya çıktı. Saldırının ardından, bozuk işlemleri geçersiz kılan ve yeni bir blockchain modeli oluşturan bir hard fork yapma kararı alındı.

 Ancak, tüm kullanıcılar bu kararı kabul etmedi, bu nedenle bazı müşteriler orijinal blok zinciri (Ethereum Classic) üzerinde çalışmaya devam etti. 

Ethereum gibi, Ethereum Classic de bir iş kanıtı algoritması üzerinde çalışır. Yeni başlayanlar için kripto para madenciliği hakkında genel bilgiler  için lütfen blogumuzu okuyun. Platform, yeni açık kaynaklı uygulamalar oluşturmayı ve geliştirmeyi amaçlamaktadır. 

Proje, ölçeği açısından orijinal Ethereum’dan daha düşüktür ve bir dereceye kadar bu onun avantajıdır. Platformda çalışmayı seçen uygulama geliştiricilerine fayda sağlar. Madencilik kuruluşlarına gelince, Ethereum Classic’in bağımsızlığını ve ademi merkeziyetini korumaya yardımcı oluyorlar. 

Daha da önemlisi, kripto para biriminin piyasa değerini dengelemeye de yardımcı olurlar.

Ethereum Classic (ETC) Ekibini Tanıyalım

Temel olarak, Ethereum Classic’in geliştiricileri arasında tek bir lider yok. Sorumluluklar, her biri kendi yöntemleriyle katkıda bulunan çekirdek geliştirme ekipleri arasında eşit olarak bölünmüştür. 

Liderlik departmanının bu konfigürasyonu bir sebeple oluşturuldu. Sonuçta, projenin kapsayıcı fikri, bağımsızlık ve ademi merkeziyetçiliğin somutlaşmış halidir; bu düzenleme, projenin gerçekten merkezi olmayan bir hareket olduğu anlamına gelir. 

Aynı zamanda herhangi bir kullanıcı proje geliştirme departmanının bir üyesi olabilir. 

Müşteriler, yazılım iyileştirmeleriyle ilgili çalışmaya katılma ve belge ve finansal materyallerin taslaklarının hazırlanmasına, ticaret etkinliklerinin yürütülmesine ve madencilik çiftliklerinin geliştirilmesine yardımcı olma fırsatına sahiptir. Şu anda ağ üzerinde çalışan birkaç ekip var:

  • ETC Geliştirme Ekibi’ne Igor Artamonov başkanlık ediyor. Classic Geth sisteminin ana istemcisi üzerinde çalışır. Ekip ayrıca sıfırdan birkaç başka proje (Emerald Platform ve Emerald Wallet) oluşturuyor ve ayrıca SputnikVM adlı sanal bir makine geliştirmekle meşgul.
  • IOHK, Charles Hoskinson başkanlığındaki bir ekiptir. Grup, Aralık 2016’dan beri Ethereum Classic’in devam eden gelişimi üzerinde çalışıyor.
  • Ethereum Commonwealth, ICO’lar aracılığıyla proje geliştirme için fon ve varlık toplayan bir kuruluştur. Ekip, Dexaran takma adı altında anonim bir kişi tarafından kuruldu ve belirteçler için DexNS akıllı anlaşma sistemi ve standartları geliştiriyor.

Ethereum Classic ve Ethereum

Ethereum Classic’i Ethereum ile karşılaştırırken, her iki kripto para birimi için ortak kriterlerle başlayalım  : blok zinciri. Prensipte aynıdır. 

Ethereum Classic, işlem geçmişi bozulmadan orijinal Ethereum blok zincirinin bir devamıdır. Bu, projenin ana ilkelerinden birini açıklıyor: kurucuların, kaynağın tamamen dış müdahalelerden arınmış olmasından duydukları gurur. 

Her iki platformun bir başka benzerliği de nasıl çalıştıklarıdır: aynı şekilde, yani merkezi olmayan bir uygulamanın etkinleştirilmesiyle. Tokenlerin kullanım durumu da benzerdir; diğer varlıkları satın almak ve akıllı sözleşmeler oluşturmak için ödeme yapmak için kullanılabilirler.

Her iki proje arasındaki fark ise, işleyiş ideolojisinde yatmaktadır. Tüm ayırt edici özellikler birkaç gruba ayrılabilir:

  • Blok zincirine müdahale

Ana Ethereum ağında blok zinciri değişebilir. Ayarlamalar gerekirse, oylama yapılır ve blok zinciri değiştirilir. Ethereum Classic için blok zinciri değiştirilemez.

  • Karar verme

Ethereum Vakfı’nın geliştiricileri, orijinal Ethereum’u ağ kullanıcılarının kendilerinin inisiyatifiyle işletti. Ancak Klasik şube böyle yapılandırılmamıştır. Kararlar, topluluk üyeleri ve kalkınma yöneticilerinin kendileri tarafından tartışılır. Bu projede toplu problem çözme hakimdir.

  • Geliştirme ve modernizasyon vektörü

Orijinal Ethereum, birçok geliştiriciyi projeye çekti ve bu da uygulamaları kendileri oluşturan kullanıcıların sayısından fazla oldu. 

Ancak Ethereum Classic açıkça güvenli akıllı sözleşmeler oluşturmayı hedefliyor. Kullanıcı sayısı bir öncelik değildir. Önemli olan uygulamaların güvenli olmasıdır; koruma ne kadar yüksekse o kadar iyidir.

Diğer birkaç küçük teknik farklılık mevcuttur. Örneğin, Ethereum Classic daha yüksek bant genişliğine sahiptir. Saniyede 15 oranına sahip Ethereum’un aksine saniyede 25 işlem gerçekleştirebilir. 

Projeler, madencilik zorluğu açısından da farklılık gösteriyor. Ethereum Classic’in madenciliği çok daha kolaydır çünkü kapsamlı bilgi işlem gücü veya büyük çiftlikler gerektirmez. Modern bir ekran kartına sahip iyi bir bilgisayar yeterlidir.

Ethereum Classic (ETC) Fiyat Analizi

21 Aralık 2020 itibarıyla Ethereum Classic (ETC), 780.589.802 $ ‘dan gelen piyasa değerine göre kripto para birimleri arasında 16. sırada yer alıyor. 210.700.000 jetondan 116.313.299’luk dolaşımdaki arzla, bir ETC coinin maliyeti 116 $ / 0.00199 BTC’ye eşittir. Ethereum Classic’e (ETC) genel bir bakış:

Ethereum Classic (ETC) Fiyatı Bugün 116 ABD doları
Piyasa değeri 13.700.300.000,00 $
Dolaşımdaki Arz 116,313,299 VB
Günlük İşlem Hacmi 940.420.803 ABD doları
Tüm Zamanların En Yüksek 179 ABD doları 6 Mayıs 2021
Tüm Zamanların En Düşük 0,452446 ABD doları (25 Temmuz 2016)
Resmi internet sitesi https://ethereumclassic.org/

Ethereum Classic (ETC) Fiyat Geçmişi

Herhangi bir Ethereum Classic fiyat tahmini ve analizi, tarihsel verilerin gözden geçirilmesiyle başlamalıdır. Ethereum ağı çatallandıktan sonra Ethereum Classic 24 Temmuz 2016’da 0,9288 $ açılış fiyatıyla borsalarda göründü. Ertesi gün, 2 Ağustos’a kadar 2.76 $ ‘a çıkmadan önce 0.6024 $’ lık tarihi bir düşük belirleyerek yılın en yüksek seviyesini belirledi. Bununla birlikte, yılın geri kalanında düşüş yaşandı ve varlık, Aralık ayında yalnızca 0,75 dolarlık destek seviyesinde talep buldu.

Ethereum Classic, 2017’de kayda değer bir büyüme gösterdi ve tüm yıl boyunca yükseliş ivmesini sürdürdü. 

ETC yılı 1.45 dolardan açtı ve madeni paraya olan önemli talep, Ethereum Classic’in Eylül ayı başında 22 dolara ulaşmasıyla yeni zirvelere ulaştı. 

Bunu, ETC’nin tersine döndüğü ve yukarı doğru hareketini sürdürdüğü ve 21 Aralık’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 47.77 $ ‘ı belirlediği Eylül ayı sonuna kadar 9.60 $’ a gerileme izledi.

Ethereum Classic’in 2017’de gösterdiği inanılmaz büyümenin ardından 2018 hayal kırıklığı yarattı. Tüm kripto piyasalarındaki önemli geri çekilme ETC’nin büyümesini durdurdu ve satıcılar fiyatı 5 Şubat’ta 40 dolardan 16.50 dolara düşürdü. 

Hızlı bir toparlanma 40 doların yeniden test edilmesine yol açtı, ancak ETC ivme tutamadı ve fiyat düştü. Aralık ayı başlarında yalnızca 3.30 dolardan sağlam destek bulan ETC, yılı 5,50 dolardan kapatmayı başardı.

2020’nin ilk çeyreğinde Ethereum Classic’in fiyatı iyi performans gösterdi ve 13 Şubat’ta 5 dolardan 13 dolara çıktı. 

Ancak bundan hemen sonra, tüm pazarlarda büyük bir gerileme fiyatların düşmesine neden oldu. ETC bir an için 3,50 dolarlık destek seviyesini aşarak 13 Mart’ta 3,10 dolara ulaştı. Ardından 3 Mayıs’ta 7.60 $ ‘a yükseldi ve Eylül ayına kadar 5.50-8.00 $ işlem aralığında konsolide edildi. 

3 Eylül’de ETC 5,50 doların altına düştü ve 4,50 dolardan yeni destek buldu. Varlık, 24 Kasım’da kırılmayı ve 7.80 dolara yükselmeyi başardığı Kasım ortasına kadar 4,50-5,50 dolar aralığında konsolide edildi. 

Ethereum Classic şu anda kritik 5.50 $ destek seviyesinin üzerinde yükseliş bölgesinde konsolide ediyor.

Ethereum Classic (ETC) 2021, 2025, 2030 İçin Fiyat Tahmini Ve Geleceği

Ekip, blok zincirinin değişmezliği, şeffaflığı ve teknoloji geliştirmeyi içeren doğru stratejiyi seçti. 

Bunlar en önemli değerlerden bazıları ve Ethereum Classic’in gelecekteki fiyat artışının anahtarı. Uzmanlardan proje hakkındaki görüşlerini anlamak için en güvenilir Ethereum Classic gelecek fiyat tahminini bir araya getirdik. 

Ancak bunlara girmeden önce, her kripto para birimi fiyat tahmininin dikkatle ele alınması gerektiği ve aynı şeyin ETC fiyat tahmini için de geçerli olduğu unutulmamalıdır. 

Yalnızca fiyat tahminlerine dayalı olarak Ethereum Classic veya başka bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce daima riski göz önünde bulundurun.

Trading Beasts Ethereum Classic (ETC) 2021, 2023, 2025, 2030 için Fiyat Tahmini Ve Geleceği

Trading Beasts’in ETC fiyat tahminine göre, ETC fiyatı 2021’de Trading Beasts’in tahmini, Ethereum Classic’i ETC coin başına mümkün olan en düşük fiyat ve 100 $ olarak en yüksek fiyat olarak koyuyor. Önümüzdeki yıllarda aynı fiyat aralığını bekliyorlar, ancak aralığın yüksek seviyesi 2023’te 500 $ ‘a çıkabilir. Bu, Trading Beasts’in oldukça muhafazakar bir tahminidir.

WalletInvestor Ethereum Classic (ETC) 2021, 2023, 2025, 2030 için Fiyat Tahmini Ve Geleceği

WalletInvestor’ın Ethereum Classic fiyat tahminine göre, ETC kötü bir uzun vadeli yatırımdır. Onlara göre, Ethereum Classic 2021’in ortalarında 100 dolara düşebilir ve ardından dolara 250 yükselebilir. 

Coinliker Ethereum Classic (ETC) 2021, 2023, 2025, 2030 İçin Fiyat Tahmini Ve Geleceği

Coinliker’in Ethereum Classic fiyat tahmini, ETC’nin gelecekteki fiyatı için 5 yılda token başına 354 $ ‘a kadar en umut verici hedefi veriyor. Coinliker, ETC için her yıl on kat artış öneriyor. Tahminlerine göre, Ethereum Classic mükemmel bir yatırımdır.

CoinSwitch Ethereum Classic (ETC) 2021, 2023, 2025, 2030 İçin Fiyat Tahmini Ve Geleceği

CoinSwitch’in ETC fiyat tahmini, kripto para biriminin gelecekte muhtemelen yükseleceğini görüyor. Geliştiricilerin ölçeklenebilirliği ve diğer blok zincirleriyle birlikte çalışabilirliği geliştirmesini bekliyorlar ki bu, daha yüksek seviyelere ulaşmak için çok önemlidir. CoinSwitch, ETC’nin fiyatının 2021’de 250 dolara çıkabileceğini ve 2025’e kadar 500 dolara çıkmaya devam edeceğini tahmin ediyor.

Ethereum Classic (ETC) Gelecekteki Genel Fiyat Tahminleri Ve Gelecek Beklentileri

Ethereum Classic oldukça dinamik ve kripto para piyasasındaki büyük hareketlere karşı duyarlı. Geliştirme ekibi, ürün üzerinde aktif olarak çalışıyor, yol haritasını düzenli olarak güncelliyor, gelecek değişiklikler hakkında duyurular yayınlıyor ve kullanıcıların görüşlerine dikkat ediyor. 

Bu yaklaşım, Ethereum Classic’in gelecekteki başarısı ve değeri üzerinde olumlu bir etkiye sahip olmalıdır.

Ethereum Classic (ETC) Yükselecek mi?

Son olarak, ETC Labs, ETC’nin temel projelerini iyileştirecek, merkezi olmayan uygulama geliştirme araçları ve blok zinciri hizmetleri için destek sağlayacak bir geliştirme ekibini açıkladı. Bu değişikliklerin istikrar üzerinde olumlu bir etkisi var ve ETC’nin büyümesi için zemin hazırladı.

Ethereum Classic (ETC) Bugün Fiyat Tahmini

Kripto uzmanlarına göre Ethereum Classic’in geleceği oldukça ümit verici. Madeni para, ilk görünümünden itibaren kripto para birimi topluluğunda oldukça yaygın hale geldi. Tüm popüler kripto para borsalarında kolayca satın alınabilir veya satılabilir. 

Uzmanlar, projenin ve gelecekteki gelişiminin, projenin blok zincirinin kırılmaz şeffaflık, ademi merkeziyetçilik ve değişmezlik kurallarına bağlı kalacağı konusunda hemfikir. Projenin politikasının yanı sıra, beklentileri, sınırlı madeni para ihracı, yazılımının güvenilirliği ve platformun zengin işlevselliği ile belirlenir.

ExchangeBenefitsNumber of CryptoMore information
 /></a><br />
<p class=Binance

Best exchange worldwide, 250+ cryptocurrencies available

100+

Open
Binance
 /></a><br />
<p class=
OKEX

Low fees, 100+ cryptocurrencies available

100+

Open
OKEX
 /></a><br />
<p class=
Kraken

International exchange

75-100

Open
Kraken
 /></a><br />
<p class=Coinbase

Biggest US Crypto Exchange

100+

Open
Coinbase
 /></a><br />
<p class=
eToro

Platform for Crypto & Stocks

75-100

Open
eToro

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

cenk dinç
cenk dinçhttp://blokchaintr.com
Cenk Dinç Kriptoya Olan Merakını Daha İyi İfade Etmek İçin Araştırmalarını Öğrenerek Bizimle Paylaşmayı Seçti.Cenk Turizm Ve Otelcilik Okuyup Ayrıca Sitede Yazılarını Bizimle Paylaşmaktadır...

2 YORUMLAR

  1. bu analizleri neye göre kime göre haberleştirip bunca yızı yazdınız bilemiyorum bu hedeflerin hepsini çöpe atın gitsin an itibariyle eth 110 dolar olmuş 250 -500 dolar kademeli hedefleri var

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

[td_block_social_counter facebook="blokchaintr" custom_title="Bizi Takip Edin" open_in_new_window="y" youtube="channel/UCeoNbT8j10Lwd4m9hNBOgvg" style="style9 td-social-boxed td-social-colored" instagram="blokchaintrcom" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#dd9933" twitter="blokchaintr" social_rel="nofollow"]

StormGain, Milyarlarca Akıllı Telefon Kullanıcısına Hizmet Vererek Kripto Madenciliği Oyun Alanını Seviyelendiriyor

Kripto para madenciliği kavramının bugünlerde biraz olumsuz bir çağrışımı var. Özel ve pahalı donanım gerektirdiğinden birçok kişi bunu elektrik israfı olarak görüyor. Peki ya...

Goldexco.in, kullanıcıların % 50’ye varan indirimle ETH satın alabilecekleri bir kampanya başlatıyor! 

Goldexco.in indirimli ETH satın alabileceğiniz yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya da %50 indirimle ETH sahibi olabilirsiniz. Detaylar aşağıda yer almaktadır. İndirim Süresi: 24 Mayıs 2021, 10:00...

Student Coin (STC) Token Yayında Ve 10’dan Fazla Kripto Para Borsasında Yer Alıyor

Öğrencilere ve kripto para birimlerine yönelik benzersiz yaklaşımı nedeniyle 500'den fazla üniversite tarafından desteklenen Student Coin , ICO'ya ayrılmış olan tüm STC tokenlerini beklenenden daha kısa bir sürede...

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

Blokchaintr.com Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da

Blokchaintr.com'da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
20,069.00 $
20,069.00 $
2.86%
ethereumEthereum
1,111.63 $
1,111.63 $
6.4%
tetherTether
1.00 $
1.00 $
0.22%
usd-coinUSD Coin
0.999798 $
0.999798 $
0.02%
bnbBNB
218.47 $
218.47 $
7.39%
binance-usdBinance USD
1.00 $
1.00 $
0.08%
cardanoCardano
0.466112 $
0.466112 $
2.53%
xrpXRP
0.326434 $
0.326434 $
4.83%
solanaSolana
34.42 $
34.42 $
6.66%
dogecoinDogecoin
0.067078 $
0.067078 $
2.97%

Benzer Haberler