Home Bitcoin (BTC) Haberleri Kurumsal Firmalar Coinbase’den Bitcoin’leri Soğuk Depo Cüzdanlarına Taşımaya Devam Ediyor

Kurumsal Firmalar Coinbase’den Bitcoin’leri Soğuk Depo Cüzdanlarına Taşımaya Devam Ediyor

0
Kurumsal Firmalar Coinbase’den Bitcoin’leri Soğuk Depo Cüzdanlarına Taşımaya Devam Ediyor

CryptoQuant, Cuma günü 13.000 Bitcoin‘in, talepleri arttıkça ABD hedge fonları tarafından Coinbase’den çekildiğine dair verileri paylaştı.

CryptoQuant analiz şirketi şefi Ki Young Ju, yakın zamanda attığı bir tweet’te, Cuma günü 13.000 $ ‘lık bir Bitcoin satın alındığını ve ABD’nin en büyük dijital borsası Coinbase’den taşındığını duyurdu.

Ju’ya göre Bitcoin, bir düzeltmeyle işlem gördüğü için Bitcoin biriktiren ABD finans kurumları tarafından satın alındı. Bu Bitcoin 624 milyon dolar değerindeydi ve coin başına 48.000 dolardan satın alındı.

ABD kurumları, satın alma baskısı arttıkça Bitcoin kazanıyor

CoinMarketCap’ten alınan verilere göre, CryptoQuant CEO’suna göre Cuma günü, Bitcoin 45.000 $ bölgesinden 48.000 $ ‘a yükselip 45.000 $’ a geri döndüğünde Coinbase’den 13.000 Bitcoin satın alındı.

Yazım sırasında, Bitcoin 46.613 dolardan el değiştiriyor. Satın alınan Bitcoin, Coinbase’den soğuk depolama saklama cüzdanlarına taşındı.

Kripto lokomotifi bir düzeltme geçirirken, hedge fonları onu kilitlemek için almaya devam ediyor.

Ayrıca Ki Young Ju, Coinbase priminin yükseldiğini gösteren bir tweet yayınladı. Bu, Bitcoin üzerinde güçlü bir spot satın alma baskısı olduğunu gösteriyor.

Coinbase Halka Arz

Coinbase ticaret platformu ABD düzenleyici Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile bir halka arz için başvuruda bulundu.

İkincisi, bu yılın başlarında Coinbase’e XRP alım satımına (düzenleyiciye göre “kayıtsız menkul kıymetler”) izin verdiği ve bu alım satımlardan ücret tahsil ettiği için dava açmıştı.

Coinbase’in hisseleri Nasdaq’ta COIN kısaltması altında işlem görecek. Şirket, 100 milyar doların üzerinde bir değer kazandı.

Coinbase, 2012’de kuruluşundan bu yana Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini bilançosunda tuttuğunu da ortaya çıkardı.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here