Home Coinbase Haberleri Coinbase, Kurumlar İçin 1 Milyar Dolarlık Kripto Para Ticareti Yapmış

Coinbase, Kurumlar İçin 1 Milyar Dolarlık Kripto Para Ticareti Yapmış

0
Coinbase, Kurumlar İçin 1 Milyar Dolarlık Kripto Para Ticareti Yapmış

Coinbase, resmi olarak ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) halka açılmak üzere belgeler sunmuştu, “dünyanın en büyük kurumlarından bazıları” için 1 milyar doların üzerinde kripto para ticareti yaptığını ortaya koydu.

ABD kripto borsasının SEC ile kayıt belgeleri henüz yürürlüğe girmedi. Coinbase, yaptıklarında hisselerini Nasdaq’ta şirketin yakın tarihli bir basın açıklamasına göre “COIN” ticker sembolü altında listelemeyi planlıyor .

Coinbase’i açıklıyor ,

Coinbase, dünyanın en büyük kurumlarından bazıları için verimli bir şekilde dokuz ve on rakamlı işlem gerçekleştirdi. Müşterilerimiz, güvenlik, gelişmiş yürütme platformu, 24/7/365 beyaz eldiven hizmeti ve yasal uyumluluğa odaklanma konusundaki geçmiş performansımız için bizi seçtiler. “

Finansal, düzenleyici ve uyumlulukla ilgili sorularını yanıtlamak için borsa, kripto alanına yatırım yapmakla ilgilenen şirketler için bir rehber geliştirdi.

Coinbase’in nihai hedefi, şirketin SEC dosyalamasına göre, kripto ana sektörler arasında genişlemeye devam ederken hem kurumsal hem de perakende müşteriler için go-to-borsa olmaktır.

“Hedefimiz, perakende kullanıcılarımız için birincil finansal hesap ve kurumların kripto varlık yatırım ihtiyaçları için tek durak noktası olmaktır.

Bu hedeflere ulaşmak için, platformumuzda her müşterinin farklı ihtiyaçlarına hizmet edecek yenilikçi ürünler ve hizmetler geliştiriyor ve piyasaya sürüyoruz.

Örneğin, 2020’de kurumsal müşterilerin ticaretlerini önceden finanse etmeden kripto varlıklarına anında yatırım yapmalarını sağlamak için ticaret sonrası kredi desteğini başlattık.

Perakende kullanıcıları için, kullanıcılarımıza kripto varlıklarından ödül kazanmanın basit bir yolunu sunan stake etme desteği ekledik. “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here