Home Coinbase Haberleri Coinbase Halka Açılma Planında Kendi Tokeni’demi Var?

Coinbase Halka Açılma Planında Kendi Tokeni’demi Var?

0
Coinbase Halka Açılma Planında Kendi Tokeni’demi Var?

ABD merkezli kripto borsası Coinbase, halka açılma planının bir parçası olarak muhtemelen kendi tokenini piyasaya süreceğini ima ediyor.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) bir halka arz (IPO) için onay almak üzere olan resmi dosyalaması var.

Coinbase sermaye yaratma stratejisinin bir parçası desteklemek için kendi blockchain token verilmesini içerebilir halka açık bir şirket olarak firmanın mali sağlığı için gerekli olan birşey olduğu gözüküyor.

Ayrıca, halka açık bir şirket olmanın ve geçerli kural ve düzenlemelere uymanın, yönetici ve memur sorumluluk sigortası almamızı daha pahalı hale getirmesini bekliyoruz ve aynı veya benzer teminatı elde etmek ve sürdürmek için önemli ölçüde daha yüksek maliyetler ödememiz gerekebilir.

Bu faktörler aynı zamanda, yönetim kurulumuzun nitelikli üyelerini ve nitelikli icra memurlarını çekmemizi ve elde tutmamızı daha da zorlaştırabilir.

İşletmenin büyümesini desteklemek için ek sermayeye ihtiyacımız olabilir ve bu sermaye mevcut olmayabilir. “

Coinbase, daha fazla sermaye oluşturmak ve borcun bastırılmasına yardımcı olmak için, yönetim kurulunun blockchain tokenları şeklinde boş çek tercihli hisse senedi çıkarmasına ve tokenleri borsadaki müşterilerin kullanımına sunmasına izin vermeyi öneriyor.

Boş çek imtiyazlı hisse senedi ihraç etmek, genellikle bir şirketin en büyük hissedarları tarafından ayrı hissedarlardan onay almak zorunda kalmadan yeni sermaye toplamak için kullanılır.

“Ayrıca, yönetim kurulumuzun diğer şeylerin yanı sıra, sermaye hisselerimizin blok zinciri tokenleri şeklinde çıkarılması, hissedar hakları planının uygulanması için kullanabileceği ‘boş çek’ imtiyazlı hisse senedi ve adi hisse senedi çıkarılmasına izin verdik, veya diğer imtiyazlı hisse senetleri veya adi hisse senetleri ihraç edebilir.

Müşteri ödül veya sadakat programları ile bağlantılı olarak müşterilerimize blockchain belirteçleri de dahil olmak üzere sermaye hissesi hisseleri çıkarabiliriz.

Blockchain tokenleri de dahil olmak üzere ek hisse senedi ihraç edersek, hissedarlar seyreltme yaşayacak ve yeni hisse senetlerinin şu anda yetkilendirilmiş ve ihraç edilmiş hisse senetlerimizden daha büyük hakları olabilir. “

Dosyalama, token ihraç edilmesini potansiyel bir risk faktörü olarak görüyor ve tokenlere akan sermayenin Coinbase hisselerinin değerini etkileyebileceğini vurguluyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here