Home Altcoin Haberleri Binance Coin Fiyatı Konsolidasyona Devam Ediyor!

Binance Coin Fiyatı Konsolidasyona Devam Ediyor!

0
Binance Coin Fiyatı Konsolidasyona Devam Ediyor!

BNB şubat ayının ortalarında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 342,88$’lık seviyeye geldikten sonra bir konsolidasyon aşamasına girdi. O zamandan beri bir düşüş yolculuğuna çıktı ve 200$ seviyelerine ulaştı. Mart ayına girişte BNB %30 değer kaybı yaşadı.

Binance ekosistemini besleyen, gaz ücretlerini ödeyen ve aynı zamanda gerçek dünya hizmetlerinden yararlanmak için de kullanılabilen Binance coin (BNB). Bu geniş uygulama yelpazesi nedeniyle yatırımcılar akın etti ve Şubat Bull piyasalarına yatırım yapmaya başladı.

Binance (BNB) Coin Fiyat Analizi

Binance kripto parası % 1,39 düşüşle 262,74 $ ‘dan işlem görüyor CoinMarketCap 23 Mart 2021 tarihli veriler. BNB, son 24 saatte işlem gören 2.614.108.578 $ hacmiyle 40.622.501.690 $ ‘lık Piyasa değerine sahiptir. İşlem hacimleri bir önceki işlem seansına göre% 52.56 artarken, fiyatın hafif düştüğünü gösteriyor.

BNB fiyatları 290 dolar seviyelerinde reddedildi ve şu anda Azalan Paralel Modelde. Ancak 250-260 dolar seviyeleri iyi bir destek fiyatı oluşturdu.

30 dakikalık mum grafiğine bakıldığında, fiyat bir yükseliş göstergesi olan Çift Alt Modeli (W) oluşturdu, mevcut seviyeler diğer kolu geçtiğinden, yükselme yönünde olumlu bir eğilimin önemli şansı var. 260 dolar seviyelerindeki direnç kırılarak boğa piyasasına yol açtı.

BNB, bir önceki yüksek olan 276 $ ‘ı geçerse, 300 $’ ı kolayca vurabilir. İşlem hacimlerindeki ani artış, bu yükseliş ivmesini tamamlayabilir.

Dört saatlik mum grafiklerine geçersek, vurgulanan azalan model gözlemlenebilir ve fiyatların çoğunlukla üst trend çizgisine doğru eğildiğine dair net göstergeler vardır.

Teknik gösterge RSI 47’de yatıyor ve boğalara satın alma esnekliği sağlıyor. MACD seviyeleri, orta ila düşüş seviyeleriyle dardır ve yakın gelecekte güçlü bir ivme kaçınılmazdır. Bollinger bantları iyi seviyelerde, bu da iyi bir fiyat momentumuna işaret ediyor. 

Direnç Seviyeleri: 270 $, 280 $

Destek Seviyeleri: 255, 250 $

RSI (14): 47

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here