Home Analiz Binance Coin fiyat Analizi: BNB 42 Dolar Direncinden Geri Döndü Şimdi Neler Olacak?

Binance Coin fiyat Analizi: BNB 42 Dolar Direncinden Geri Döndü Şimdi Neler Olacak?

0
Binance Coin fiyat Analizi: BNB 42 Dolar Direncinden Geri Döndü Şimdi Neler Olacak?
  • BNB / USDT şu anda 40,5 dolar civarında işlem görüyor.
  • Binance Coin, güçlü bir direnç altında işlem görüyor
  • En yakın küçük destek seviyesi 40 $ civarında

Binance Coin şu anda 40,5 dolar civarında işlem görüyor ve 5,9 milyar dolarlık piyasa değerine sahip. BNB , son 24 saat içinde 520 milyon dolarlık bir hacimle yüzde 1,43 oranında hareket etti.

Genel olarak, BNB / USDT, hem yukarı hem de aşağı yönde redler ile yanlamasına işlem gördü. Bu nedenle, bugün BNB büyük olasılıkla önümüzdeki günler için piyasa yönünü gösterecektir.

Binance Coin Fiyat Tahmini: BNB Yatay Hareketlerine Devam Edecek

Yazım sırasında, BNB 41.5 $ ‘dan işlem görüyor ve 41.5 $ alanı civarında güçlü bir dirence sahip. BNB / USDT, dün daha da yukarı yönlü hareket ettikten sonra bugün erken saatlerde 41.87 $ ‘dan açıldı.

Hareket, bu haftanın başındaki şiddetli redden sonra birkaç günlük mitinglerin devamı niteliğinde. Bu haftanın başındaki ret, 10 ve 11 Ocak’ta% 20’nin üzerinde bir kayba neden oldu. Bununla birlikte, Binance Coin, 35 $ seviyesine ulaşılır ulaşılmaz daha fazla olumsuz tarafı reddetti. Bu nedenle, bu seviyeye saygı duyulduğu sürece genel yükseliş trendinin devam etmesini bekleyebiliriz.

Net bir yükselen trend çizgisi hala yerinde. BNB 45 dolardan 35 dolara hareket ettiğinde üçüncü bir dokunuşla onaylandı . BNB bunun altına düşmediği sürece , mevcut birkaç haftalık momentum devam edecek.

Son 24 saatte Binance Coin fiyat hareketi

Binance Coin fiyatı son 24 saatte yüzde 1,1 arttı. Fiyat şu anda dünkü kapanışa yakın işlem görüyor ve bazı dalgalanmalar, hem yukarı hem de aşağı yönde küçük redler olarak görülebilir.

Bu nedenle Binance Coin yaklaşık 41-42 $ aralığında işlem görüyor. Bu bölgeden net bir kopuş yapılana kadar, bugün daha fazla yönelim bekleniyor.

BNB / USDT 4 saatlik grafik – fiyat yükselmeye devam etmeye hazır mı?

BNB için bir sonraki büyük direnç 45 dolar civarında görülebilir. Geçen hafta bu seviye civarında yeni bir yıllık en yüksek seviye belirlendi. 45 dolarlık direncin yeniden test edilmesinin ardından, bu alanda güçlü bir satış baskısı olduğunu gösteren çift zirve yapıldı.

Eğer BNB akım konsolidasyon yukarıdaki molaları, yukarı doğru daha da% 6-8 hamle yaklaşan 24 saat içinde beklenebilir. 45 $ alanına ulaşılırsa, tüccarlar bundan sonra ne olacağına çok dikkat etmelidir.

İzlenmesi gereken bir başka önemli seviye de 40 $ seviyesidir. BNB hafta sonu boyunca tekrar test edebilir ve muhtemelen birkaç günlük bir konsolidasyona neden olur. Piyasa, daha önce bahsedilen yükselen trend çizgisine yaklaşana kadar muhtemelen bunu yapacak. Bununla birlikte, BNB / USDT 40 dolarlık desteğin ve yükselen trend çizgisinin altına düşerse, mevcut yükseliş trendi çökecektir. BNB muhtemelen bir kez daha düşüş trendinde birkaç ay geçirecek.

Binance Coin Fiyat Tahmini: Sonuç 

As BNB / USDT son 24 saat yanlara hareket devam etti, pazar için net bir yön yapılamaz. Ancak, BNB son birkaç gündür yükseldi . Bu nedenle, kısa vadeli bir gerileme piyasa yapısı için sağlıklı olacaktır.

Şu anda izlemek için kritik bir seviye 41,5 dolarlık dirençtir. Fiyat bundan uzaklaştığında, BNB muhtemelen yıllık en yüksek 45 dolara veya 40 dolarlık yerel desteğe doğru hareket edecek.

Binance Para olarak en iyi performans kripto değişimi belirteçleri arasında hala Binance global olarak en iyi değişim biridir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here