Home Binance Coin Haberleri Binance Coin Analizi: BNB 250 Dolar Üzerine Çıkmaya Çalışıyor

Binance Coin Analizi: BNB 250 Dolar Üzerine Çıkmaya Çalışıyor

0
Binance Coin Analizi: BNB 250 Dolar Üzerine Çıkmaya Çalışıyor
  • Binance Coin fiyatının yatay hareket etmesi bekleniyor.
  • BNB, 250 $ dolar üzerine çıkamyı başaracak mı?
  • En yakın destek 225 $ dolar’da ve en aşağıdada 200 Doların Altı

Binance Coin (BNB) Fiyat Analizi

Binance Coin fiyatı, fiyat 335 $ dolar seviyesinden geri çekilmeye başladığından beri nihayet güçlü bir destek alanı buldu.

17 Şubat’ta, BNB fiyatı 125 doların üzerine çıktı ve varlığın neredeyse üç katına çıkmasına neden olan bir boğa rallisi başlattı.

Durmadan önce BNB fiyatı 335 dolara yükseldi. Bununla birlikte, sert düşüş, destek bulmadan önce fiyatın 250 $ dolar seviyesine düşmesine neden oldu. Alıcılar bir boğa rallisi başlatmaya çalıştı ancak fiyat daha da düştükçe başarısız oldu.

Son 48 saatte, fiyat 200 doların en düşük seviyesinden 250 dolara yükseldi. Bununla birlikte, fiyat seviyenin üzerine geçerken güçlü bir dirençle karşı karşıya.

Teknik göstergelere göre, MACD düşüş eğilimi gösteriyor ancak fiyatın 200 dolarda destek bulmasından bu yana düşüş eğilimi gösteriyor.

Binance coin fiyatı 250 $ dolar fiyatına yaklaşıyor, gösterge kareler boyunca önemli ölçüde azalan kırmızı histogram büyüklüğü ile bir boğa ters düşündüren başladı.

12-EMA, fiyatın 250 $ seviyesinde dirençle karşılaşana kadar yükseliyordu. Her iki EMA da şu anda birbirine yakın ancak yatay hareket ediyor, bu da fiyat seviyesinde düşüş baskısı olduğunu gösteriyor.

Gösterge, BNB 270 $ dolar seviyesinin üzerine çıktığında yükseliş eğilimi gösterecektir .

RSI nötr ve 50 civarında işlem görüyor ve her iki tarafta da çok az ivme olduğunu veya hiç momentum olmadığını gösteriyor.

Gösterge şu anda aşağı doğru hareket ediyor, bu da 260.00 $ dolar seviyesinde düşüş baskısı olduğunu gösteriyor.

Bununla birlikte, göstergenin tarafsız konumu, her iki yönde de bir ralli için yer olduğunu gösteriyor, bu da Binance Coin fiyatı için yüksek volatilite olduğunu gösteriyor.

Bollinger Bantları şu anda hafif bir düşüş eğilimi ile yatay olarak hareket ediyor. Fiyat, göstergenin ortalama çizgisi etrafında dalgalandıkça, Bollinger bantları önümüzdeki birkaç saat içinde bir daralmaya yaklaşacak. Yatırımcılar Binance Coin fiyatında bir düşüş beklemeli.

Genel olarak, 4 saatlik teknik analiz, 26 ana teknik göstergeden 14’ü zaman dilimi boyunca bir yükseliş fiyat hareketi önerdiğinden, makul güçte bir satış sinyali verir.

Öte yandan, yalnızca üç gösterge Binance Coin (BNB) fiyatı için düşüş hareketi olduğunu gösteriyor. Bu arada, dokuz gösterge çitin üzerinde duruyor ve tarafsız kalıyor, her iki taraf için de destek sağlamıyor.

24 saatlik teknik analiz, bu duyguyu vurgular ve bir göstergeye karşı bir yükseliş fiyat hareketini destekleyen 15 gösterge ile fiyatta bir düşüş olduğunu gösteren bir “güçlü satın alma” sinyali verir.

Bu arada, 10 gösterge tarafsız kalıyor buda ne boğalara nede ayılara destek vermediğini gösteriyor.

Binance Coin (BNB) Fiyat Tahmini

Yatırımcılar, BNB fiyatı 225 $ dolar civarında hareket ettikçe Binance Coin fiyatının mevcut seviyede konsolide olmasını beklemeli.

Yatırımcılar, fiyat ivme kazandıkça önümüzdeki hafta Binance Coin fiyatının düşük volatilite gözlemlemesini beklemeli. Konsolidasyonun ardından, fiyat 300 $ dolar seviyesine dokunmak için 250 $ dolar seviyesinin üzerine çıkacaktır.

Tersine, Binance Coin fiyatı 200 $ dolar seviyesinin altına düşerse, BNB daha iyileşmeden önce 150 $ dolar seviyesine düşebilir .

Ancak, yüksek ticaret hacmi ve olumlu teknik analizler göz önüne alındığında bu pek olası görünmüyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here