Home Binance Coin Haberleri Analist Kaleo, Litecoin, Binance Coin Ve EOS’un Hızlanmaya Başlayacağını Söyledi

Analist Kaleo, Litecoin, Binance Coin Ve EOS’un Hızlanmaya Başlayacağını Söyledi

0
Analist Kaleo, Litecoin, Binance Coin Ve EOS’un Hızlanmaya Başlayacağını Söyledi

Son zamanlarda adından sıkça bahsettiren kripto para tüccarı ve analisti Kaleo’nun Litecoin (LTC), Binance Coin (BNB), EOS altcoinlerinde çok yüksek beklenti içinde olduğunu söyledi.

Yeni bir tweet’te Kaleo, Litecoin için 2.000 $ ‘lık büyük bir fiyat tahmini hedefini gösteren bir grafik gösteriyor.

”Bu yüzden 500 doların altında hep Litecoin alıyorum spot cüzdanda”

Binance Coin‘e (BNB) gelince, Kaleo, 680 $ ‘lık dirençten çıktıktan sonra kırmızı-sıcak borsa tokeninin 1.000 $ seviyesine yükseldiğini görüyor.

“680 $ kırıldığında ve BNB fiyat yükseliş moduna girdiğinde, fiyat değerlenmesinin hızla hızlanmasını bekliyorum.”

Kaleo ayrıca, önceki boğa döngüsünden tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) hala yaklaşmayan bir altcoin’e de göz attı.

analist Kaleo, EOS‘un fiyat hareketini Ethereum Classic (ETC) ile karşılaştırıyor ve ikisinin çarpıcı bir benzerliğe sahip olduğunu söylüyor. Onun bakış açısına göre EOS, ETC gökyüzüne fırlamadan hemen önce Ethereum Classic’e tamamen benziyor.

“EOS ile ETC USD karşılaştırması

ETC kopmaya başladıktan sonra, doğrudan geçmeden önce önceki ATH’sinin altında birikti. EOS grafiğinin yapısı son derece benzer görünüyor. Mevcut aralığının dışına çıktığında düşük 20 $ ‘larda durmasını beklemiyorum. ”

İlk çıkıştan sonra EOS’un yeniden destek testinin ardından Kaleo, daha fazla potansiyel gördükçe daha fazla istiflediğini söylüyor.

“Buraya biraz EOS eklendi. Birkaç hafta önceki yüksek seviyelere ulaşması an meselesi olarak görüyorum. 9,00 $ ‘a girildiğinde, 23,00 $’ lık eski ATH’ye nispeten net bir geri dönüş yolu olmalıdır. “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here