Türkiye Merkezli İlk Kripto Para Birimi BSST TOKEN, XT.COM’da Listeleniyor!

Türkiye merkezli ilk kripto para birimi BSST TOKEN Asyanin en büyük kripto para borsası olan xt.com da listelenmeye hazirlaniyor. Xt.com, projenin arkasindaki güçlü yapi ve is modeline inandiklari için BSST TOKEN’ı listeleme kararı aldiklarini bildirdi.

Şu an sadece PancakeSwap’da islem gören BSST TOKEN, 24.07.2021 Cumartesi günü ilk talepler ve hediye dagitimlarinin ardindan 25 Temmuz Pazar günü Xt.com borsasında da işlem görmeye başlayacak.

PancakeSwap’da işlem gören BSST Token fiyati ise 0.00075 USDT’dir.

BSST Token Nedir?

“İşinizi İyiden Mükemmele büyütmek için çözümler sunuyoruz”

BSST TOKEN kurucusu ve CEO’ su ünlü kardiyolog Dr. Hamit Çelik’tir.Businessman Technology INC. BSST Token, 25 Milyon Türk Lirası öz sermaye ile İstanbul’da kurulmuş olup, bu teknoloji ve daha önce faaliyet gösteren farklı iş kolları ile sektöründe global bir şirket olmayı hedeflemektedir.

Businessman Technology INC, yeni nesil ekonomi ve teknolojinin sunduğu fırsatlarla dijital varlıklara odaklı bir ekosistem oluşturarak Türkiye’nin güncel ve güvenilir dijital gücü olmayı kendine misyon edinmiştir.  Vizyonları ise “Küresel olarak dünyanın en büyük ilk 50 dijital varlığı statüsüne sahip bir şirket olmak”tır.

Kuruluşumuzun amacı, gelişen dünyada dijital varlıkların ülkemizdeki birçok kurumsal firmaya tanıtılmasına katkıda bulunmaktır. 32 kişilik bir ekiple tüm kullanıcılarının dijital varlık ekosisteminde güvenli bir şekilde işlem yapmalarını hedeflemektedir.

Businessman Technology INC tarafından ortaya konan tüm projeler, işleyişlerinin kalitesini topluma kanıtlamaya adaydır. Kendi kendine yeten ve sınırlarını sürekli genişletebilen bir ekip olarak her zaman daha iyiyi hedeflemektedir. BSST Token çekirdek geliştirici ekibi, uzun yıllara dayanan bankacılık ve yazılım deneyimine sahip sistem mimarları ve güvenlik uzmanlarından oluşmaktadır. Businessman Technology INC, kalite ve verimliliği ön planda tutarak güçlü yazılım ve geliştirme ekipleri ile kullanıcılarına üst düzey hizmet vermeyi kendine görev edinmiştir.

Businessman Technology INC, finansal teknolojiler alanında birçok hizmet sunmaktadır. Bunlar:

  • Dijital Varlık Alım Satım Platformu Altyapısını kurmanın yanı sıra dijital çözümler sunmak.
  • Teknolojik Destek: Dijital varlık yaratması gereken şirketlere çözümler sunmak
  • Dijital Ödeme Sistemleri Yazılımı: Dünya genelindeki hastane ağlarını birbirine bağlayarak otomotiv sektörü ve tekstil gibi birçok alanda çözümler üretmektedir.
  • Eğitim Hizmetleri: Businessman Technology INC olarak finansal teknolojiler konusundaki bilgi ve tecrübemizi kurumlara aktarmaktır.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

bydinco
bydinco
Teknolijiye Olan Merakım Sonucu Blockchain Teknolojisiyle Tanıştım. Daha Fazla İnsana Bilgi Haber Ve Analizleri Aktarabilmek Adına Blokchaintr.com Kuruldu.

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

[td_block_social_counter facebook="blokchaintr" custom_title="Bizi Takip Edin" open_in_new_window="y" youtube="channel/UCeoNbT8j10Lwd4m9hNBOgvg" style="style9 td-social-boxed td-social-colored" instagram="blokchaintrcom" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#dd9933" twitter="blokchaintr" social_rel="nofollow"]

StormGain, Milyarlarca Akıllı Telefon Kullanıcısına Hizmet Vererek Kripto Madenciliği Oyun Alanını Seviyelendiriyor

Kripto para madenciliği kavramının bugünlerde biraz olumsuz bir çağrışımı var. Özel ve pahalı donanım gerektirdiğinden birçok kişi bunu elektrik israfı olarak görüyor. Peki ya...

Goldexco.in, kullanıcıların % 50’ye varan indirimle ETH satın alabilecekleri bir kampanya başlatıyor! 

Goldexco.in indirimli ETH satın alabileceğiniz yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya da %50 indirimle ETH sahibi olabilirsiniz. Detaylar aşağıda yer almaktadır. İndirim Süresi: 24 Mayıs 2021, 10:00...

Student Coin (STC) Token Yayında Ve 10’dan Fazla Kripto Para Borsasında Yer Alıyor

Öğrencilere ve kripto para birimlerine yönelik benzersiz yaklaşımı nedeniyle 500'den fazla üniversite tarafından desteklenen Student Coin , ICO'ya ayrılmış olan tüm STC tokenlerini beklenenden daha kısa bir sürede...

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

Blokchaintr.com Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da

Blokchaintr.com'da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
20,348.00 $
20,348.00 $
1.2%
ethereumEthereum
1,169.02 $
1,169.02 $
2.99%
tetherTether
1.00 $
1.00 $
0.06%
usd-coinUSD Coin
1.00 $
1.00 $
0.06%
bnbBNB
236.55 $
236.55 $
1.09%
binance-usdBinance USD
1.00 $
1.00 $
0.49%
xrpXRP
0.331217 $
0.331217 $
2.56%
cardanoCardano
0.465051 $
0.465051 $
1.24%
solanaSolana
36.68 $
36.68 $
2.57%
dogecoinDogecoin
0.068196 $
0.068196 $
0.65%

Benzer Haberler